Тема уроку: Every day

Про матеріал
Цілі уроку: Практичні: - ознайомити учнів із новими лексичними одиницями з теми, вчити впізнавати їх та застосовувати у мовленні; - удосконалювати артикуляційні навички учнів та тренувати у вживанні Present Simple 3rd person singular; - навчити розповідати про щоденні дії, вживаючи прислівники частотності; активізувати вміння вести діалог-розпитування; Розвиваючі: сприяти розвитку уваги, уяви, пам’яті, логічного мислення, фонематичного слуху, розвивати мовленнєві здібності, навички аудіювання Освітні: формувати усвідомлення важливості оволодіння іноземною мовою і потребу користуватися нею як засобом спілкування; Виховні: виховувати зацікавленість у розширенні своїх знань, виховувати доброзичливість, активність, самостійність.
Перегляд файлу

 

Тема: Every day

    Цілі уроку:

Практичні:

  • ознайомити учнів із новими лексичними одиницями з теми, вчити впізнавати їх та застосовувати у мовленні;
  • удосконалювати артикуляційні навички учнів та тренувати у вживанні Present Simple 3rd person singular;
  • навчити розповідати про щоденні дії, вживаючи прислівники частотності; активізувати вміння вести діалог-розпитування;

Розвиваючі:

             сприяти розвитку уваги, уяви, пам’яті, логічного мислення, фонематичного слуху, розвивати мовленнєві здібності, навички аудіювання

 Освітні:

формувати усвідомлення важливості оволодіння іноземною мовою і       потребу користуватися нею як засобом спілкування;

Виховні:

 виховувати зацікавленість у розширенні своїх знань, виховувати доброзичливість, активність, самостійність.

 

    Тип уроку: урок, спрямований на формування мовленнєвих навичок користування мовним матеріалом.

    Обладнання:

 

Хід уроку

Початок уроку

Етап 1. Організація класу

Мета:  сконцентрувати увагу учнів на сприймання нового матеріалу. Налаштувати дітей для подальшої роботи за допомогою пісні «Hello! Hello! Hello!»

Прийом 1: вступне слово вчителя.

- Good morning, children. I'm happy to see you today. I hope we will have a nice lesson today& we will have a lot of fun. Are you ready to start? So, let's start. Today we will speak about our day.

Прийом 2: пісня «Hello! Hello! Hello!»

- Let`s sing a song.

Етап 2. Фонетична зарядка

Мета: налаштувати артикуляційний апарат учнів

Прийом: Phonetic drill

 

T: Children, repeat after me all together

             [i:], [i]

One, and two, and three, and four,

We are sitting on the floor.

We are playing with a ball,

And a pretty little girl.

 

 

Основна частина

Етап 3. Ознайомлення з новою лексикою.

Мета: семантизувати нові ЛО та продемонструвати їх вживання у мовленні.

Прийом: Бесіда з учнями

T: Look at the screen.

- Please, listen, repeat the new words after me. Read them together and then one by one.

  1. Repeat after me – do my homework
  • All together!
  1. Repeat after me – brush my teeth
  • All together!
  1. Repeat after me – have a shower
  • All together!
  1. Repeat after me – get dressed
  • All together!
  • (P), translate.
  • Yes, you are right! 
  1. Repeat after me – have lunch

- All together!

 Етап 5:. Розвиток навичок аудіювання і читання.

Мета: навчити учнів розпізнавати на слух нові слова.

Прийом 1: зняття лексичних труднощів. Хорове повторення.

- Listen to this song.

- And now we sing this song.

 

Етап 6. Автоматизація дій учнів з новими ЛО на рівні словоформи.

Мета: навчити учнів вимовляти та писати нові ЛО.

Прийом: з’єднання нових ЛО з відповідними картинками

- Match the words with the pictures(карточки із слова і картинками на дошці)

 

Етап 7: Розвиток граматичних та мовленнєвих навичок. Present Simple 3rd person singular

Мета: Ознайомити учнів з Present Simple 3rd person singular; дати змогу учням відповісти від розумової діяльності; тренувати у вживанні Present Simple 3rd person singular за допомогою вправ; виконання письмової вправи (розвиток навичок письма).

Прийом 1: Хорове повторення. Пояснення. Бесіда.

- Сьогодні ми говоримо про Простий Теперішній час. Англійською мовою воно звучить як Present Simple. Що воно означає? Кожна людина робить якісь дії: прокидається, одягається, снідає, йде в школу, на роботу, читає, пише і так далі. Ці дії повторюються час від часу: щодня (every day), щоранку (every morning), кожен вечір (every evening),

- Якщо в реченні на першому місці стоять слова he (він), she (вона), it (воно), то далі стоїть слово, яке позначає дію, в кінці якого з’являється –s або –es.


 

 

Прийом 2: Повторення рухів та слів за вчителем (фізкультхвилинка)

Прийом 3: Виконання вправ у зошиті.

- So, and now open your notebook in page 14

- Find exercise number 1

- Listen to the task

- What do we need to do in this exercise?

C:\Users\BRAVO\Downloads\Telegram Desktop\photo_2021-09-22_21-36-58.jpg

-Let's check if you did the exercise correctly

(Миттєва перевірка )

Прийом 4: Виконання вправ у зошиті.

- Find exercise number 2

 - Listen to the task

- What do we need to do in this exercise?

C:\Users\BRAVO\Downloads\Telegram Desktop\photo_2021-09-22_21-36-58.jpg

- Let's check if you did the exercise correctly (Миттєва перевірка)

Етап: Розвиток навичок діалогічного мовлення. 

Мета: Навчати учнів складати діалоги на рівні понад фразової єдності

Прийом 1: хорове повторення; робота в парах; складання міні-діалогів.

- Before we start composing dialogues, we will consider examples.

- There are questions on the screen that you can use

- Who wants to try?

 

- What do you do in the morning?

- What do you do in the afternoon?

- What do you do in the evening?

Заключна частина уроку

Етап 9. Підсумки та оцінювання роботи учнів на уроці.

Мета: узагальнити знання учнів з вивченої теми.

Прийом 1: відповіді учнів на запитання. Закріплення нових ЛО за допомогою карточок.

- Thank you for your work. What have we learned today?

Прийом 2: Хорове повторення пісні “Bye Bye Goodbye | Goodbye Song for Kids | Super Simple Songs”

Прийом 3: Завершення уроку.

-. You have worked hard today. You are so diligent. I am proud of you and your language skills. Good-bye. See you later. Have a nice day!

docx
Додано
29 вересня 2021
Переглядів
790
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку