Тема уроку: ПОСЛІДОВНІСТЬ ЧИСЕЛ ВІД 0 ДО 10.

Про матеріал
Мета уроку: Навчальна: Сформувати в учнів уявлення про натуральний ряд чисел від 0 до 10; навчити правильно називати, читати та записувати числа в цій послідовності; закріпити поняття "попереднє" та "наступне" число. Розвиваюча: Розвивати логічне мислення, увагу, пам'ять, вміння порівнювати та аналізувати. Виховна: Виховувати акуратність при роботі з числовими картками та в зошиті, інтерес до вивчення математики.
Перегляд файлу

Тема уроку: ПОСЛІДОВНІСТЬ ЧИСЕЛ ВІД 0 ДО 10.

Мета:

  •      Формувати вміння впізнавати та продовжувати послідовності (за кольором, формою, розміром, числом); розвивати логічне мислення, увагу, вміння аналізувати закономірності;
  •      розвивати вміння порівнювати, робити висновки, узагальнювати.

Обладнання:

  •      картки з фігурами, числами, предметами (геометричні фігури, LEGO-деталі);
  •      набір “Числа і фігури” (або друковані картки для пари/групи);
  •      мультимедійна презентація;
  •      картки для індивідуальної роботи.

Хід уроку

1.Організаційний момент (2–3 хв.)

Дзвоник всім нам дав наказ

До робити швидше в клас.

На уроці не лінись,

За завдання швидше берись!

    Привітання

2.Актуалізація знань (5 хв.)

Фронтальне опитування

  1.        Перша зупинка «Перевірна».  Гра «Так-ні»
  •          5 пальців на руці;
  •          2 вогники у світлофора;
  •          у веселки 6 кольорів;
  •          тиждень 5 днів;
  •          за партою 2 учні;
  •          у трикутника – 4 сторони;
  •          пряма немає початку та кінця.
  1.        Гра «Весела лічба» (Діти лічать від 1 до 10 і від 10 до 1 «ланцюжком», а замість парних чисел називають своє ім'я).

Відеоролик «Весела математика»,  «Вчимося писати цифри».

  1.        Розгляньте будинок, який намалював Бурундучок.

      – Вам треба заповнити порожні клітинки будиночка.

     – Які геометричні фігури мешкають у будинку?

 

  1.        Скласти приклад за віршованим текстом. Пропонує Бурундук.

     Підпиши малюнок мовою математики.

Їжачок по лісу йшов,

На обід гриби знайшов:

Під березою – один,

А три  - під дубочком.

Скільки буде в їжачка

В кошику грибочків. 1 + 3 = 4

Каже мати – квочка:

– В мене три синочки

І чотири дочки.

Скільки ж діток в квочки? 3+4=7

– Діти, ви добре виконали всі завдання на зупинці «Перевірка». Але, перш ніж продовжити нашу подорож, у нас є хвилинка відпочинку. Підготуємо оченята та руки для роботи.

3.Відкриття нового знання (10 хв.)

Дослідницька вправа:

  1. Учитель показує картку:
docx
Додано
7 січня
Переглядів
64
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку