Мета: Повторити вивчені букви, формувати правильність читання,
письма та аудіативні вміння, розвивати звязне мовлення
учнів, виховувати товристськість, взємодопомогу
ТЕМА ЗАКРІПЛЕННЯ ЗВУКОВИХ ЗНАЧЕНЬ ВИВЧЕНИХ БУКВ.
ОПРАЦЮВАННЯ ОПОВІДАННЯ. ПОБУДОВА РЕЧЕНЬ
Мета: Повторити вивчені букви, формувати правильність читання,
письма та аудіативні вміння, розвивати звязне мовлення
учнів
Обладнання: малюнки автобуса, квитки, сонечко, назви зупинок,
променеві таблиці, розрізна абетка, складова таблиця
ХІД УРОКУ
І. ОРГАНІЗАЦІЯ КЛАСУ
- Сьогодні ми подорожуватимемо. Наш транспорт – автобус. Ви – не учні, а контролери автобусного парку. Ваше завдання – зібрати якнайбільше автобусних квитків за активну роботу на уроці. Ви згідні?
ІІ. ПОВТОРЕННЯ І ЗАКРІПЛЕННЯ ВИВЧЕНОГО МАТЕРІАЛУ
Відповіді дітей
*Розучування нової скоромовки:
Автобус їде по алеї,
Акація росте в садку.
А ми зібралися під нею
Азбуку повторимо легку.
Читання променевих таблиць (фронтально)
Читання складової таблиці хором.
(ка, ко, ку, ки, кі)
На дошці запис: Макси_, _нна
Хвилинка відпочинку
Раз, два! Всі присіли.
Потім вгору підлетіли.
Три, чотири! Нахилились,
Із струмочка гарно вмились,
Пять, шість! Всі веселі
Крутимось на каруселі.
Сім, вісім! В автобус сіли,
Ніжками затупотіли.
Девять, десять! Відпочили
Й до роботи приступили.
*Читання оповідання вчителем.
*Читання оповідання учнями, які вміють читати
- Чи доводилося вам доглядати за домашніми тваринами? Якими? А як ще допомагаєте батькам?
*Диктант
Ми носили сіно
ІІІ. ПІДСУМОК УРОКУ
Букваринка
Сонячна
Складова
Моя абеточка
Бюро знахідок
Спортивна
Вернісаж
Сільська
Кінцева