План-конспект уроку з англійської мови (7 клас)
Тема: Здоров’я.Що слід робити ,щоб отримати першу допомогу.
Мета: trial навички вживання нових лексичних одиниць; навички читання й усного мовлення з опорою на лексико-граматичні структури; розвивати мовну здогаду й мовленнєву реакцію учнів; формувати культуру здорового способу життя.
Хід уроку
Підготовка до сприйняття іншомовного мовлення.
І. Привітання.
T: Good morning, pupils. It’s so nice to see you.
Ps: Good morning, teacher. It’s nice to see you.
ІІ. Повідомлення теми та мети уроку.
T: During our lesson today we are going to speak about our heath. And what should you do to get first aid. Сьогодні ми поговоримо про здоров’я та що слід робити, щоб отримати першу допомогу .
ІІІ. Перевірка домашнього завдання.
Опитування повторених слів, та складання речень з цими фразами.
ІV. Уведення в іншомовну атмосферу.
Знайди пару ,щоб отримати прислів’я ( тема « Здоров’я «) Виконання завдань на платформі:
https://learningapps.org/display?v=pnkveyr5v18
Основна частина уроку
І. Представлення нових слів та словосполучень
Впр. 1, с. 70
Trial слів та словосполучень та складання з ними речень.
В.2,с 70 читання тексту» Що слід робити,щоб отримати першу допомогу»
ІІ. Письмо
Вчитель називає проблему ( надання першої допомоги)учні пишуть в чаті шляхи її вирішення :
Приклад: bleeding – press a clean piece of cloth
( кровотеча- покласти чисту тканину)
a broken bone- call an ambulance
( зламана кістка – викликати швидку)
III. Закріплення trial матеріалу: виконання завдань на платформі:
https://learningapps.org/display?v=poqaqmgbk19
( вибір правильного trial у випадку першої допомоги)
Заключна частина уроку
І. Домашнє завдання.
Впр. 3,с. 71
ІІ. Trial підсумків уроку.
Які види поранень/ нещасних випадків ви дізналися? Як допомогти у випадку...?
Оцінювання учнів.
An apple a day trial |
Tastes |
Don`t live to eat, |
Appetite comes |
Eat with pleasure, |
After trial sit a while, |
The doctor away. |
Differ. |
But eat to live. |
Drink with measure. |
With eating. |
After supper walk a mile. |
Compete the trial with
must / mustn`t
Complete the sentences using as many words from the list as possible.