1. На порушення якого гарантованого ЄКПЛ права скаржився заявник у справі Лінгенс проти Австрії?
1. Повага прав людини є основою:
1. Міжнародним біллем прав людини умовно називають:
1. Принцип поваги прав людини і основних свобод закріплюється як самостійний у:
1. Друге покоління прав людини є поколінням:
1. Право кожного громадянина на участь у веденні державних справ відноситься до:
1. При голосуванні 10.12.1948 р. за Загальну деклара- цію прав людини було подано голосів:
1. Соціальні права вперше офіційно були включені до:
1. Посада Верховного комісара з прав людини була запроваджена:
1. Метою Статуту Ліги Націй було:
1. Між індивідуальними і колективними правами існує взаємозв’язок, в основі якого повинен бути принцип:
1. Яке обмеження прав і свобод людини є непра- вомірним в демократичному суспільстві відповідно до Загальної декларації прав людини 1948 р.:
1. Факультативний протокол до Міжнародного пакту про громадянські і політичні права 1966 р.:
1. Яке право НЕ встановлено в Міжнародному пакті про економічні, соціальні та культурні права:
1. Який суб’єкт координує практичну роботу ООН щодо захисту прав людини в мирний час і в періоди збройних конфліктів:
1. Яку кількість факультативних протоколів було прийнято до Міжнародного Пакту про громадянські та політичні права:
1. Комітет з прав людини ООН заснований на основі:
1) Статуту ООН;
2) Загальної Декларації прав людини;
3) Міжнародного пакту про громадянські і політичні права;
4) Міжнародного пакту про економічні, соціальні і куль- турні права.
1. Громадянин України у зв’язку з порушенням його прав, передбачених Міжнародним пактом про грома- дянські і політичні права 1966 року, вирішив звернутися до Комітету з прав людини. Яким з перерахованих ниж- че міжнародно-правових актів він обґрунтовуватиме наявність rationepersonam щодо його скарги (повідом- лення) як індивіда:
1. Назвіть документ, яким було засновано Комітет із економічних, соціальних та культурних прав:
1. Комітет з прав дитини, створений в межах реалі- зації положень Конвенції про права дитини 1989 р.:
1. До повноважень якого з конвенційних органів з прав людини належить проведення розслідувань:
1. Який головний орган Ради Європи із захисту прав людини:
1) Європейський Суд з прав людини;
2) Парламентська Асамблея Ради Європи;
3) Комітет міністрів Ради Європи;
4) Консультативний комітет Рамкової конвенції про захист національних меншин 1995 р.
1. Який орган здійснює контроль за виконанням рішень Європейського Суду з прав людини:
1) Парламентська Асамблея Ради Європи;
2) Венеціанська комісія;
3) Комітет міністрів Ради Європи;
4) Комісар Ради Європи з прав людини.
1. Якою статтею Конвенції з прав людини та осно- воположних свобод передбачено відступ від зобов’язань під час надзвичайних ситуацій:
1. Відповідно до Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод право на свободу та особисту недоторканність належить:
1. В яких статтях Конвенції з прав людини та основоположних свобод викладені основні критерії прийнятності скарг:
1. На який строк Протокол № 15 про внесення змін до Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод змінює строк прийняття Європейським судом справи до розгляду:
1. Якщо заявник вважає, що винесене на його ко- ристь рішення Європейського Суду з прав людини не виконується державою-відповідачем або не виконується державою належним чином, йому слід звернутися до:
1. Відповідно до Європейської соціальної хартії (переглянута) 1996 р. право на справедливі умови праці належить:
1. Яким міжнародним договором визначаються повноваження Європейського комітету з питань запобі- гання катуванням чи нелюдському або такому, що при- нижує гідність, поводженню чи покаранню:
1. Право на життя відноситься до прав:
1. У яких випадках застосування смертної кари не є порушенням ст. 2 «Право на життя» Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод та Прото- колів 6 і 13 до неї:
1. Що з наведеного не відноситься до випадків ви- ключно необхідного застосування сили, як виключення із загального правила заборони позбавлення життя:
1. Відповідно до Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод, захист права на життя гаран- тується:
1. У яких випадках застосування смертної кари не є порушенням ст. 2 «Право на життя» Конвенції про за- хист прав людини і основоположних свобод та Протоко- лів 6 і 13 до неї:
1. Яке з наступних тверджень щодо можливості позбавлення життя людського ембріону відображає базо- вий підхід Європейського Суду з прав людини у справах щодо проведення аборту:
1. Які цілі виключно необхідного застосування сили є підставою не розглядати позбавлення життя як порушення права на життя відповідно до ст. 2 “Право на життя” Конвенції про захист прав людини та основопо- ложних свобод”:
1. В рішенні у справі Маккан проти Сполученого Королівства (1995), в якій йшлось про відкриття вогню та вбивство трьох активістів Ірландської Республікан- ської Армії (ІРA) співробітниками британських спецслужб на Гібралтарі, Суд постановив, що хоча британські солда- ти і діяли з твердим переконанням у тому, що необхідно було здійснити ці вбивства для того, щоб захистити життя інших осіб, однак організація самої операції і керівництво нею, а також, оцінка інформації урядом Сполученого Королівства та доведення цієї інформації до солдатів на час здійснення вбивств були неналежними. Порушення якої статті Конвенції про захист прав люди- ни і основоположних свобод мало місце в даній справі:
1. На яких умовах може бути обмежено право не бу- ти підданому катуванню або нелюдському поводженню:
1. В яких випадках Конвенція про захист прав люди- ни і основоположних свобод допускає обмеження права не бути підданому принижуючому гідність поводженню:
1. В яких випадках Конвенція про захист прав люди- ни і основоположних свобод допускає обмеження права не бути підданому нелюдському поводженню:
1. Виходячи з практики Європейського Суду з прав людини, за яких умов обмеження права не бути підда- ним катуванню, може бути визнане виправданим:
1. В якому з наведених випадків є ознаки видів поводження з людиною, що становлять порушення ст. 3 Конвенції про захист прав людини і основних свобод:
1. Що з наведеного є порушенням заборони ка- тувань, що передбачена ст. 3 Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод:
1. Яка з наведених ознак дозволяє відмежувати катування від інших видів поводження, що заборонені статтею 3 Конвенції про захист прав людини і осново- положних свобод:
1. За рішенням у справі «Сьорінг проти Сполучено- го Королівства» – 1989 р. молодий громадянин Німеччи- ни, видачі якого зі Сполученого Королівства вимагали Сполучені Штати на підставі звинувачення у вбивстві, за яке передбачалась смертна кара, опинився перед перспективою довготривалого перебування «у коридорі смерті». Навіть визнаючи, що смертна кара сама по собі не є незаконною в Сполучених Штатах, Суд ухвалив рішення про те, що перебування автора заяви в «кори- дорі смерті» порушить його права, за що Сполучене Королівство нестиме відповідальність згідно Конвенції. Порушення якої статті Конвенції про захист прав люди- ни і основоположних свобод мало місце в даній справі:
1. Відповідно до Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод затримання особи за відсутності підстав чи обставин, що прямо визначені в Конвенції, буде визнано:
1. Чи передбачає ст. 5 «Право на свободу та особис- ту недоторканність» Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод обмеження цього права:
1. В якому з варіантів правильно сформульований випадок правомірного позбавлення свободи відповідно до ст. 5 «Право на свободу та особисту недоторканність» Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод:
1. Яка з наведених обставин затримання неповно- літніх закріплена у ст. 5 «Право на свободу та особисту недоторканність» Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод:
1. Яке з названих прав забезпечує затриманій особі ст. 5 «Право на свободу та особисту недоторканність» Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод:
1. Які з наведених ситуацій позбавлення свободи відносяться до випадків правомірного позбавлення сво- боди:
1. Виходячи зі змісту процесуальних гарантій ст. 5 Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод перед ким має негайно постати кожен, кого за- арештовано або затримано:
1. На кому лежить обов’язок згідно ст. 5 Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод знати місце знаходження особи, яку було затримано правоохо- ронними органами:
1. Що є підставою вважати законним обмеження свободи особи для запобігання поширенню інфекційних захворювань відповідно до статті 5 Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод:
1. Як Європейський суд з прав людини тлумачить термін «негайно» в контексті поінформованості особи про підстави її арешту і про будь-яке обвинувачення, висунуте проти неї, що передбачено статтею 5 Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод:
1. При визначенні строку тримання під вартою в очікуванні суду відповідно до статті 5 Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод, період, який слід брати до уваги, починається:
1. В рішенні у справі Харченко проти України 2011 р. в якій йшлось про тримання заявника під вартою, поси- лаючись головним чином на тяжкість пред’явленого обвинувачення та ризик ухилення заявника від слідства і суду, повертаючи справу на додаткове слідство, суд також не вказував визначений строк, на який він про- довжує тримання заявника під вартою.
Заявника було утримано під вартою в Київському СІЗО № 13. Загальний строк досудового тримання заяв- ника під вартою становив приблизно два роки та чотири місяці. Заявник скаржився до Європейського суду з прав
людини за ст. 3 Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод на умови його тримання під вартою; пп. 1 (C) та 3 ст. 5 – на незаконність та надмірну тривалість тримання його під вартою; п. 1 ст. 6 та ст. 13
– на відсутність ефективних засобів юридичного захисту стосовно його скарг щодо тримання під вартою та надмірну тривалість провадження в його справі, а також на відсутність ефективних засобів юридичного захисту щодо цього. Порушення ст. 3 Конвенції було констатовано у зв’язку з тим, що умови тримання його в Київському СІЗО № 13 становили таке, що принижує гідність:
1. Якою статтею Загальної Декларації прав людини захищається 0право на повагу до приватного й сімейного життя, житла та кореспонденції:
1. Поняття «приватне життя» не включає:
1. Той факт, що шлюб між особами ще не укладено, не може бути підставою для виключення їх відносин зі сфери приватного життя:
1. Європейський суд з прав людини надав вичерпне визначення поняття «особисте життя»:
1. Сімейне життя за ст. 8 Європейської конвенції з прав людини визначається:
1. Чи підпадають відносини між матір’ю та дити- ною під ст. 8 Європейської конвенції з прав людини?
1. Виключними обставинами для того, щоб запере- чувати наявність сімейних зв’язків є:
1. Згідно практики ЄСПЛ закінченням сімейного життя є:
1. «Житлом» згідно практики ЄСПЛ не може бути:
1. Поняття «кореспонденція» не стосується:
1. Якою статтею ЄКПЛ захищається свобода дум- ки, совісті та релігії?
1. Щодо понять «свобода думки, совісті та релігії» Європейський суд з прав людини:
1. В одному зі своїх рішень Європейський суд з прав людини відмітив, що:
1. Практика Європейського суду з прав людини свідчить, що релігійна свобода має перевагу перед сво- бодою вираження, свободою преси:
1. Право сповідувати релігію передбачає певні дії особи. Перелік видів таких дій, що міститься в ст. 9 Європейської Конвенції з прав людини:
1. Держава, в якій не існує якої-небудь офіційної (державної) релігії і жодне з віросповідань не визнається обов’язковим, вважається:
1. Зі скількох свобод складається ч. 1 ст. 9 Європей- ської Конвенції з прав людини:
1. Свобода вираження поглядів не включає:
1. Свобода дотримуватися своєї думки має:
1. Свобода вираження поглядів не включає:
1. Свобода дотримуватися своєї думки має:
1. Право отримувати та розповсюджувати інформа- цію перешкоджає державам вводити ліцензування в сфері радіо, телебачення та кінематографії:
1. Повна заборона щодо надання інформації вагітним жінкам відносно можливостей проведення абортів за кордоном без урахування їх віку і стану здоров’я або причин звернення за допомогою по припиненню вагітності є порушенням ст. 10 Європейської Конвенції про захист прав людини:
1. В ст. 10 Європейської Конвенції з прав людини прямо не згадується:
1. Свобода отримувати інформацію включає:
1. Життя політичного діяча, згідно зі справою Лінгенс проти Австрії:
1. Життя політичного діяча, згідно зі справою Лінгенс проти Австрії:
1. Факт приналежності особи до певної професійної категорії може бути підставою для обмеження повнова- жень офіційної влади на втручання у діяльність представ- ників цих професій. До таких категорій не відносяться:
1. Виходячи з практики Європейського Суду з прав людини, за яких умов обмеження чи інші втручання у право на свободу зібрань, може бути визнане виправ- даним:
87. Виходячи з позиції ЄСПЛ право на свободу зібрань та об’єднань (ст. 11 ЄКПЛ) має розглядатись крізь призму:
87. Чи передбачено у ЄКПЛ обмеження права на свободу об’єднань:
87. Що з наведеного є ознакою “вільних виборів” відповідно до ст. 3 Протоколу 1 Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод:
87. Яке з перелічених прав захищається Конвенцією про захист прав людини і основоположних свобод:
87. Що з наведеного є ознакою “вільних виборів” відповідно до ст. 3 Протоколу 1 Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод:
87. Право на вільні вибори, що закріплено у ст. 3 Протоколу № 1 до Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод, поширюється на:
87. Виходячи зі змісту прав, які підлягають захисту на основі Конвенції про захист прав людини і осново- положних свобод та практики Європейського суду з прав людини, яке з наведених прав може підлягати втручанню з боку держави “для забезпечення контролю за користуванням майном:
87. Чи має право держава відступати від своїх зобо- в’язань за ст. 1 Протоколу 1 “Захист права власності” Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод під час війни або іншої суспільної небезпеки:
87. Чи поширюється дія ст. 8 Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод на житлову нерухомість особи, яка знаходиться у її власності, але не використовується для проживання:
87. Захист права власності згідно положень ЄКПЛ та 1 Протоколу розповсюджується на:
87. Яким чином особа має право володіти своїм майном у формулюванні ст. 3 “Захист права власності” Протоколу 1 Конвенції:
87. Чи може бути особа обмежена у праві власності виходячи з положень ст. 3 Протоколу 1 Конвенції:
87. Відповідно до положень ст. 3 Протоколу 1 Конвен- ції, держава, в контексті регулювання питань власності, має право вводити закони для забезпечення:
87. Складність розгляду справи «Лоізіду проти Ту- реччини», поміж іншого, полягала у:
87. У рішенні ЄСПЛ від 18 грудня 1996 р. у справі
«Лоізіду проти Туреччини», Суд встановив:
87. При розгляді справи 18 грудня 1996 р. у справі
«Лоізіду проти Туреччини» ЄСПЛ, вирішуючи спір, вра- хував:
87. При розгляді справи 18 грудня 1996 р. у справі
«Лоізіду проти Туреччини» ЄСПЛ, вирішуючи спір, вра- хував:
104. За якої умови принцип рівності є порушенням:
105. Яким міжнародним договором встановлена на універсальному рівні загальна заборона дискримінації:
106. Відповідно до змісту ст. 6 «Право на справедливий суд» Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод до якого моменту вважається невинуватою особа, яку звинувачено у скоєнні кримінального правопору- шення:
107. Який орган Ради Європи уповноважений роз- глядати скарги фізичних осіб на порушення державами їх зобов’язань за Конвенцією про захист прав людини і основоположних свобод:
107. Яка з перелічених функцій суперечить визна- ченню органу як «суду» у контексті § 1 ст. 6 «Право на справедливий суд» Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод:
107. Чи є збирання доказів судом за власною ініціати- вою порушенням права на справедливий судовий розгляд:
107. Який із перерахованих нижче критеріїв є одним з тих, якими Європейський суд з прав людини керується при визначенні рівня незалежності судового органу відповідно до статті 6 Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод:
107. В яких випадках держава може застосовувати обмеження ст. 6 Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод для інших цілей ніж ті, для яких вони встановлені:
107. Який державний орган (посадова особа) представ- ляє Україну як сторону при розгляді справ Європейським Судом з прав людини:
107. Які з названих процесуальних гарантій має кожний обвинувачений у вчиненні кримінального пра- вопорушення відповідно до змісту ст. 6 «Право на справедливий суд» Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод:
107. Виходячи зі змісту ст. 6 Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод, що з наведеного може бути підставою надання безоплатної правової до- помоги особі, яка обвинувачується у вчиненні кримі- нального правопорушення, може бути:
107. Виходячи зі змісту ст. 6 «Право на справедливий суд» Конвенції про захист прав людини і основополож- них свобод яка з наведених обставин може бути підставою надання безоплатної допомоги перекладача особі, яка обвинувачується у вчиненні кримінального правопорушення:
107. Виходячи зі змісту процесуальних гарантій ст. 6 Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод, які види безоплатної допомоги можуть надава- тись особі, яка обвинувачується у вчиненні криміналь- ного правопорушення:
107. Виправдане втручання держави, передбачене ст. 9(2) Європейської конвенції з прав людини щодо обмеження права сповідувати релігію має бути:
107. Обмеження, передбачені ч. 2 ст. 10 Європейської Конвенції, не можуть застосовуватись, якщо вони спря- мовані на захист:
.
107. Обмеження прав людини можуть застосовува- тись, якщо вони передбачені законом. Під «законом» розуміється:
107. Обмеження прав людини можуть застосовува- тись, якщо вони: 1) передбачені законом, 2) спрямовані на захист певних інтересів або цінностей та 3):
107. Обмеження прав людини може бути виправда- ним, якщо воно «передбачено законом» і «необхідно в демократичному суспільстві». Де містяться вичерпні пояснення з приводу того, що таке демократичне суспіль- ство:
107. Дитиною визнається кожна людина віком до:
107. Конвенція ООН з прав дитини прийнята у:
107. Європейський суд з прав людини вказав, що у справах, де доведено існування сімейних зв’язків при- йомних батьків із дитиною, держава повинна сприяти:
107. Права мігрантів поділяються на:
107. Суверенна політична та територіальна організа- ція влади певної частини населення з притаманним їх
спеціальним апаратом управління і примусу, яка спро- можна за допомогою права встановлювати загальнообо- в’язкові для населення правила, керувати та управляти загальносуспільними справами називається:
107. Відповідно до українського законодавства моло- діжна організація об’єднує членів віком:
107. Зареєстроване згідно із законом добровільне об’єднання громадян – прихильників певної загально- національної програми суспільного розвитку, яке має на меті сприяння формуванню й вираженню політичної волі громадян і яке бере участь у виборах та інших полі- тичних заходах:
107. Об’єднання громадян для задоволення та за- хисту своїх законних соціальних, економічних, творчих, вікових, національно-культурних, спортивних та інших інтересів характеризує:
107. Добровільне громадське формування, створене на основі єдності інтересів для спільної реалізації грома- дянами своїх прав і свобод, називається:
107. Об’єднання громадян – прихильників певної загальнонаціональної програми розвитку, які мають го- ловною метою участь у виробленні державної політики, формуванні органів влади, місцевого та регіонального самоврядування і представництво у їхньому складі, на- зивається:
107. Об’єднання громадян для задоволення та за- хисту своїх законних соціальних, економічних, творчих, вікових, національно-культурних, спортивних та інших спільних інтересів називається:
134. Термін повноважень Верховної Ради України становить:
134. Вкажіть вік, з якого громадянин України може бути народним депутатом України:
134. Термін повноважень Президента України становить:
134. Особлива процедура усунення Президента Ук- раїни з поста називається:
134. Вкажіть, яка кількість народних депутатів ста- новить конституційний склад Верховної Ради України:
134. Особа, яка претендує на посаду Президента Ук- раїни, повинна досягнути:
134. Уповноважений Верховної Ради України з прав людини призначається на:
134. Універсальні права людини й основні свободи – це…
134. Для громадянського суспільства характерна наявність:
134. Які функції виконує громадянське суспільство?
134. Які із перерахованих чинників не характери- зують громадянське суспільство:
134. Громадянське суспільство є:
134. Що є елементом громадянського суспільства?:
134. Становлення громадянського суспільства нероз- ривно пов’язане:
134. Що відносять до атрибутів громадянського су- спільства?
134. Яка подія в історії незалежної України найбіль- ше вплинула на формування інститутів громадянського суспільства?
134. Чим регулюється взаємозв’язок між учасника- ми громадянського суспільства?
134. Найвищим судовим органом у системі судоуст- рою є:
134. Рішення Конституційного Суду України:
134. Конституційний Суд України складається з:
134. Суддя Конституційного Суду України призна- чається на:
134. Продовжте твердження: голова Конституційно- го Суду України:
134. Строк повноважень голови Конституційного Суду України становить:
134. Строк повноважень Генерального прокурора України становить:
134. Розгалужена система з декількох десятків універ- сальних міжнародних органів із прав людини з різним обсягом компетенції, основною метою діяльності яких є захист прав людини – це…
134. Який міжнародно-правовий акт входить в Між- народну хартію прав людини (Міжнародний білль про права людини)?
134. Який міжнародно-правовий акт входить в Між- народну хартію прав людини (Міжнародний білль про права людини)?
134. Який міжнародно-правовий акт входить в Між- народну хартію прав людини (Міжнародний білль про права людини)?
134. Який акт є правовою основою діяльності Євро- пейського суду з прав людини?:
134. Який міжнародно-правовий акт входить в Між- народну хартію прав людини (Міжнародний білль про права людини)?
134. Який міжнародно-правовий акт входить в Між- народну хартію прав людини (Міжнародний білль про права людини)?
134. Рівність усіх громадян перед законом, верховен- ство права та визнання прав людини вищою соціальною цінністю є ознаками:
134. Кількісний склад Верховного Суду України ста- новить:
134. Систему судоустрою складають:
134. Які з перерахованих положень включено ЄСПЛ до змісту статті 8 Європейської конвенції з прав людини?
134. У чому полягає суть свободи розсуду держави згідно з принципами тлумачення ЄСПЛ?
134. Проаналізуйте ситуацію. Як мав ЄСПЛ кваліфі- кувати поводження із заявником, враховуючи заборону катування, нелюдського та такого, що принижує гідність, поводження та покарання (стаття 3 ЄКПЛ)? Заявник, у знак протесту проти утримання його у в’язниці, оголо- сив голодування. Адміністрація в’язниці, не отримавши попереднього медичного висновку, вирішила примусово годувати заявника. для цього його приковували кайдан- ками до крісла, використовували роторозширювач та гумову трубку. У випадку опору заявника до нього за- стосовували силу.
134. На які організації поширюються гарантії, перед- бачені статтею 9 Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод?
1. На порушення якого гарантованого ЄКПЛ права скаржився заявник у справі Лінгенс проти Австрії?
134. У чому полягають позитивні зобов’язання Дер- жави за статтею 2 ЄКПЛ у випадку смерті особи, яка була спричинена не представником держави?
134. Котре з перелічених прав ст. 8 ЄКПЛ НЕ захи- щає?
134. За яких умов Велика Палата ЄСПЛ розглядає справи?
134. Який орган був створений на підставі Факуль- тативного протоколу до Конвенції проти катувань та інших жорстоких, нелюдських або таких, що принижу- ють гідність, видів поводження та покарання
134. Яким актом було остаточно скасовано смертну кару в межах Ради Європи?
134. У чому полягає позитивне зобов’язання Держа- ви щодо забезпечення права на свободу зібрань, гаранто- ваного ст. 11 ЄКПЛ.
134. Право мати яку свободу НЕ захищається ст. 9 ЄКПЛ?
134. Хто є головною посадовою особою ООН у сфері прав людини?
134. На підставі якого акта Комітетові із ліквідації дискримінації щодо жінок було надано повноваження приймати і розглядати повідомлення щодо порушення державами прав, закріплених Конвенцією про ліквіда- цію всіх форм дискримінації щодо жінок 1979 року?
134. Як повинна вчинити держава, щоб не порушити право на свободу зібрань, гарантоване ст. 11 ЄКПЛ, у випадку, коли в центрі столиці планується проведення демонстрації на підтримку ідеї, яка більшістю суспіль- ства сприймається вкрай негативно?
134. У чому полягала суть порушення статті 2 ЄКПЛ у справі «Макканн та інші проти Сполученого Королів- ства»?
134. Яке із закріплених в Конституції України прав людини НЕ належить до переліку прав та свобод, що
захищаються Конвенцією про захист прав людини і основоположних свобод 1950 року?
134. Який порядок внесення змін до Конституції України в умовах воєнного або надзвичайного стану?
134. Яких повноважень НЕ мають Представники Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини?
134. Який міжнародно-правовий акт входить в Між- народну хартію прав людини (Міжнародний білль про права людини)?
134. Який міжнародно-правовий акт входить в Між- народну хартію прав людини (Міжнародний білль про права людини)?
134. Який міжнародно-правовий акт входить в Між- народну хартію прав людини (Міжнародний білль про права людини)?
134. Який міжнародно-правовий акт входить в Між- народну хартію прав людини (Міжнародний білль про права людини)?
134. Який міжнародно-правовий акт входить в Між- народну хартію прав людини (Міжнародний білль про права людини)?
134. Універсальні права людини й основні свободи – це…
134. Сутність спеціальних прав полягає…
134. Розгалужена система з декількох десятків універ- сальних міжнародних органів із прав людини з різним обсягом компетенції, основною метою діяльності яких є захист прав людини – це…
134. Відзначте міжнародний орган з прав людини:
134. Який акт є правовою основою діяльності Євро- пейського суду з прав людини?
134. Відзначте міжнародні конвенційні органи з прав людини:
134. Універсальна міжнародна організація, створена для підтримання міжнародного миру, загальної безпеки та для сприяння розвитку всебічного співробітництва між державами – це…
134. Коли був підписаний Статут ООН?
134. Головним органом ООН є…
134. Головним органом ООН є…
Створюйте онлайн-тести
для контролю знань і залучення учнів
до активної роботи у класі та вдома