При додаванні до досліджуваного зразку розчину калій гідроксиду, виділяється газ з різким специфічним запахом амоніаку. Досліджуваний зразок містив:
Який реактив є спільним для визначення хлорид- і ортофосфат-йонів?
У двох пронумерованих пробірках містяться прозорі розчини амоній нітрату і барій нітрату. При додаванні розчину сульфатної кислоти до розчину у першій пробірці спостерігається утворення осаду білого кольору, у другій не спостерігається ніяких візуальних змін. Яка речовина у першій пробірці?
У двох пронумерованих пробірках містяться безбарвні прозорі розчини ферум(ІІ) хлориду і ферум(ІІІ) хлориду. При додаванні розчину натрій гідроксиду в обох пробірках випадає осад. У першій пробірці сіро-зелений осад поступово буріє. Яка речовина у другій пробірці?
Напишіть рівняння реакції між ферум (ІІІ)хлоридом і аргентум нітратом. У відповіді вказати коефіцієнт перед речовиною, що випадає в осад.
Якісними називають реакції за допомогою яких можна
Допишіть рівняння реакції: FeCl3 + 3AgNO3 →
При додаванні лугу до розчину ферум(ІІІ) хлориду відбувається утворення
Напишіть рівняння реакції між ферум (ІІІ)хлоридом і калій гідроксидом. У відповіді вказати коефіцієнт перед речовиною, що випадає в осад.
Напишіть рівняння реакції між барій нітратом та сульфатною кислотою. У відповіді вказати суму коефіцієнтів
У двох пронумерованих пробірках містяться розчини амоній нітрату і барій нітрату. Під час опускання в першу пробірку індикаторний папір змінює колір на синій, у другій не спостерігається ніяких візуальних змін. Яка речовина у першій пробірці?
Який реактив використовують для виявлення катіонів феруму (3+)
Створюйте онлайн-тести
для контролю знань і залучення учнів
до активної роботи у класі та вдома