При взаємодії алюмінію з аргентум нітратом утворюється алюміній нітрат і срібло. Закінчи рівняння даної хімічної реакції, обчисли, чому дорівнює сума усіх коефіцієнтів, та вкажи тип реакції:
При взаємодії ортофосфатної кислоти з натрій карбонатом утворюється натрій ортофосфат, вода і вуглекислий газ. Запиши рівняння даної реакції, вкажи, чому дорівнює сума усіх коефіцієнтів, та вкажи тип реакції:
При взаємодії аргентум нітрату з кальцій хлоридом утворюється аргентум хлорид і кальцій нітрат. Заверши рівняння даної хімічної реакції, зазнач, чому дорівнює сума усіх коефіцієнтів. Укажи тип хімічної реакції:
...AgNO3 + ...CaCl2 → ...AgCl↓ + ...Ca(NO3)2
При взаємодії калій гідроксиду з ферум(III) хлоридом утворюється калій хлорид і ферум(III) гідроксид. Заверши рівняння даної хімічної реакції, встанови коефіцієнти реакції та її тип:
...KOH + ...FeCl3 → ...KCl + ...Fe(OH)3↓
Обери хімічну кількість плюмбум карбонату, маса якого дорівнює 8010 г:
Обери масу цинк сульфіду, кількістю 14 моль:
Встанови масу солі, яка утвориться в результаті хімічної взаємодії кислоти H2S з Zn масою 260 г:
Встанови, яка кількість солі утвориться в результаті реакції нейтралізації сульфатної кислоти кількістю 12 моль літій гідроксидом:
Розчин сульфітної кислоти було нейтралізовано калій гідроксидом. Розрахуй масу солі, яка утвориться в результаті реакції, якщо було використано 18 моль H2SO3:
Розчин сульфідної кислоти було нейтралізовано натрій гідроксидом. Запиши масу солі, яка утвориться в результаті реакції, якщо було використано 24 моль NaOH:
Розчин сульфітної кислоти було нейтралізовано натрій гідроксидом. Укажи масу солі, яка утвориться в результаті реакції, якщо було використано 1400 г NaOH:
Допиши хімічну реакцію взаємодії розчину хлоридної кислоти з магній гідроксидом. Встанови формулу солі, що утворюється, та розстав коефіцієнти реакції:
...Mg(OH)2 + ...HCl → ... + ...H2O
У результаті взаємодії розчину кислоти H2CO3 з основою NaOH, утворилась сіль. Укажи формулу продукту реакції та розстав потрібні коефіцієнти:
...NaOH + ...H2CO3 → ... + ...H2O
У результаті реакції нейтралізації розчину ортофосфатної кислоти (H3PO4) плюмбум(II) гідроксидом (Pb(OH)2) утворилась сіль. Запиши коефіцієнти у реакції взаємодії, та вкажи суму коефіцієнтів продуктів реакції:
...H3PO4 + ...Pb(OH)2 → ...Pb3(PO4)2 + ...H2O
Розчин нітратної кислоти (HNO3) хімічною кількістю 7 моль було нейтралізовано натрій гідроксидом. У результаті хімічної реакції утворилась сіль. Запиши коефіцієнти у реакції взаємодії, укажи їх суму та визнач хімічну кількість солі, що утворилась в результаті реакції:
...HNO3 + ...NaOH → ...NaNO3 + ...H2O
Створюйте онлайн-тести
для контролю знань і залучення учнів
до активної роботи у класі та вдома