Дата: 25.04.18
Клас: 2-Б
Тема. Дні тижня і яка сьогодні погода?
Мета :
1)освітня: розширювати кругозір учнів; ознайомити з новими лексичними одиницями, активізувати вивчений лексико-граматичний матеріал, розвивати вміння та навички читання, письма, усного монологічного мовлення;
2) практична: ознайомити учнів з новою лексикою теми, діти мають вміти читати, розуміти та вимовляти нові ЛО по темі «Дні тижня. Навчальні предмети»;
3) розвиваюча: розвивати фонематичний слух, мовну здогадку, вміння спілкуватися іноземною мовою; розвивати логічне мислення, увагу та зорову пам’ять, спостережливість, удосконалювати фонетику й артикуляцію звуків, розвивати усні комунікативні уміння з опорою на наочність;
4) виховна: виховувати позитивне ставлення до іноземної мови, до навчальних предметів, до навчання вцілому; вчити учнів бути уважними, організованими та активними;
Обладнання:фонетичний вірш, роздатковий матеріал, наочність.
Хід уроку
І Організаційна частина
Stand up. Please! Good morning! Sit down. Please!
My name`s Julia Andreevna .
Введення в іншомовну атмосферу. Фонетична зарядка
Look at the board.(Подивіться на дошку)
Every day, every day
Happy children like to play:
Sunday, Monday,
Tuesday, Wednesday,
Thursday, Friday, Saturday!
I`ll read you`ll listen me and try to understand.
Переклад
Кожен день, кожен день
Щасливі діти люблять грати:
Неділя, понеділок,
Вівторок, середа
Четвер, П'ятниця, Субота!
ІІ Основна частина
2.1 Повідомлення теми і мети уроку
Сьогодні на уроці ми вивчимо та повторимо як називаються дні тижня англійською мовою .
Today, at a lesson, we will study and repeat how the days of the week are called in English.
What is wheather like today?( яка сьогодні погода?)
Is it sunny?(це сонячний)
Is it cloudy?(хмарно)
Is it cold ?(холодно)
Is it rainy?(дощово)
Is it windy?(вітряно)
2.2 Навчання читання
Open the book on page one hundred and sixteen. Look at the exercise number two.
Pre-Reading
Кого ви бачите на малюнку?(дівчинку і хлопчика)
Що вони роблять?(дивляться щоденник)
Wrile-reading
Post – Reading
1)What does he do on Tuesday?( Що він робить у вівторок?)
a) He flies the kite
b) He plays the ball
с) He reads the book
2) What does he do on Wednesday?
a) He plays computer games
b) He listens to music
c) He rides his new bike
2.3 Фізкультхвилинка
Head, shoulders, knees and toes,
Knees and toes.
Head, shoulders, knees and toes,
Knees and toes.
And eyes, and ears, and mouth,
And nose.
Head, shoulders, knees and toes,
Knees and toes.
2.4 Практикування лексики.
- А зараз давайте встановимо відповідність.
Sunday Вівторок
Tuesday п’ятниця
Wednesday понеділок
Thursday неділя
Friday середа
Monday субота
Saturday четвер
2.5 Навчання аудіювання
- Open the book on page one hundred and seventeen. Look at the exercise number four.
Pre - Listening
Look at your cards. All about different people, but some information is missing. (Подивіться на свої карти. Все про різних людей, але деякі відомості відсутні)
While –Listening
Listen and try to fill in the gaps.( Слухай і спробуйте заповнити прогалини.)
Post – Listening
Let's check it out. (Давайте перевіримо)
It is _________today.
My mum and dad are at home.
It is _______.
We can go to the park.
It is _______.
I am at school.
We have got a new pupil.
It is a ______.
Her name is Tina.
Hooray! It is________!
I can play.
I can ride my new _______.
ІІІ Заключна частина
3.1 Пояснення домашнього завдання
А вдома вам потрібно буде виконати таке саме завдання, але про те що ви робите в суботу.
3.2 Резерв часу
- А зараз виконаємо завдання вам потрібно знайти 7 слів пов’язаних з нашою темою.
по-горизонталі:
1,2 – вихідні дні
3 – п’ятий день неділі
4 – середина неділі
5 – другий день неділі
6 – самий тяжкий день тижня
Конспект перевірили і до проведення уроку допустили:
Вчитель Лебедєва К.О.
Методист Довгопол В.В.