07.02.2019р. 2-А клас Вчитель Семенова Ірина Олександрівна
Тема. Зовнішність мого друга.
Мета. Повторити слова по темі «Зовнішність», продовжувати навчати описувати зовнішність людини, ставити питання про зовнішність і давати короткі відповіді на питання Has she/he got…? Yes, she/he has. No. she/he hasn’t. Вчити розуміти і виконувати мовленнєві зразки, прослуховувати та реагувати на прослухані висловлювання. Розвивати уміння співпрацювати з іншими на результат, спілкуючись іноземною мовою, уміння ініціювати усну взаємодію для розв’язання конкретного комунікативного завдання, навички монологічного та діалогічного мовлення. Виховувати загальну культуру спілкування учнів, інтерес до вивчення англійської мови, повагу один до одного, толерантність.
Підручник: Quick Minds 2
Хід уроку
Привітання
-
Hi! Hello! Good morning! How are you today? I hope you are fine and happy. Сподіваюся, що у вас гарний настрій. Choose one smiley and say: «I am happy» or «I am sad». Обери той Смайлик, який відповідає твоєму настрою. Well! Let's start our lesson.
The topic of our lesson is “Appearance” .We’ ll speak about our appearance and continue to learn how to describe person’ s appearance
-
Робота з flashcards.( вчитель демонструє флешкарти із зображенням частин обличчя і ставить запитання про частини обличчя дітей) - Look at flashcards and say….
-
– What’s this?
-
–What color are your eyes?
-
– Is your nose big?
-
– Are your ears small?
-
- Is your hair long?
-
Match the pictures with the words. (На дошці висять слова- анаграми. SEEY SOEN
RIAH REAS
UOMHT
Діти записують поряд правильно слово, підбирають відповідний малюнок і вивішують його поряд зі словом)
-
Рut the letters in the correct order. Write down the words and match them with the pictures.
-
Game “What’s missing? ( На дошці висять картки із зображенням частин обличчя. Діти закривають очі, «Sleep!», а вчитель ховає одну картку, говорить «Wake up! What’s missing?», і діти відгадують.)
-
Малюнковий диктант “An artist” (вчитель називає частини обличчя, а учні малюють їх на аркушах.)
-
Draw a big face/ Draw two small ears/ Draw a big mouth/ … a small nose/ …two green eyes/ … long brown hair.
-
Is it a boy or a girl?
-
Робота за дитячими малюнками.
-
Has she got a mouth? Is it big?
-
Has she got blue eyes? What colour are they?
-
Has she got short hair?
Фізхвилинка
A song «Head, shoulders, knees and toes…»
-
Робота в групах (divide children in two groups)
-
You’ve got pictures. Choose one person. The other group has to guess who is it by asking questions. Use: Has he/she got..?
-
Listening
Activity Book p. 42 СD 27(Quick Minds -2)
– Listen and tick. (Pupils listen to the interview on the recording and tick the correct picture in each row.)
-
Робота з деформованим текстом.( Divide children in 3 groups)
-
Put the words in the right order. (Слова вивішуються для двох груп на дошку за допомогою магнітних карток)
-
has, eyes. She, got, blue
-
Has, big, a, got, nose? he
-
blond, She, hair. got, short, has
-
Читання.
-
Read and tick (завдання роздруковане)
-
If this test was easy draw a happy Smily. If it was difficult draw a sad Smily.
10. Заключна частина уроку.
-
Home task
Draw a moster and describe its appearance
-
Підведення підсумків уроку
We are going to finish our lesson. You’ ve worked very hard.
(у кожного на парті лежать смайлики,оберіть один з них,щоб оцінити вашу роботу на уроці)
The lesson is over. Good bye, children! Thank you for the lesson.