24 березня о 18:00Вебінар: Розвиток критичного мислення та медіаграмотності на уроках англійської мови

Творче ЕСЕ "Що означає бути патріотом?"

Про матеріал

Що означає бути патріотом?

Бути патріотом нашої країни — це, по суті, бережливо ставитисядо всього, що тебе оточує: довкілля, природи, інформаційного простору, людей; це знання історії свого народу й шанобливе ставлення до традицій; зрештою, це піклування про майбутнє землі, яку вважаєш рідною, — турбота про те, що залишиться після тебе.

Перегляд файлу

Маджар Валентина Дмитрівна

Смолінське навчально-виховне об'єднання  «Загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів -гімназія-позашкільний навчальний заклад»

Що означає бути патріотом?

Бути патріотом нашої країни — це, по суті, бережливо ставитися до всього, що тебе оточує: довкілля, природи, інформаційного простору, людей; це знання історії свого народу й шанобливе ставлення до традицій; зрештою, це піклування про майбутнє землі, яку вважаєш рідною, — турбота про те, що залишиться після тебе.

В школі я працюю вже 24 роки. Довелось пережити дуже багато різних змін та реформ. І всі ці роки я і мої колеги виховували патріотизм у наших учнів. Робота в нашій школі (а тепер гімназії) з патріотичного виховання ніколи не припинялася.

D:\Мой класс\9-Б\DSC05903.JPG D:\Мой класс\9-Б\220116 ltym день соборности\DSCN7685.JPG

Зі своїми учнями та їх батьками я йшла до лісу або на річку милуватися природою; возила учнів в Урочище («Каскади») ,на батьківщину Карпенка-Карого, до музею Т.Г.Шевченка(Знаменка), до Софіївського парку (Умань). Разом з отцем Романом возили дітей по святих місцях  м. Почаїва та м. Лебедин. Ці поїздки допомогли збагатити знання про історію свого народу та виховувати шанобливе ставлення до традицій українського народу.

18 вересня 2015 року відбулося відкриття меморіальної дошки на честь вшанування пам’яті загиблих наших земляків і учнів нашої школи:Пашко Олександра Івановича та Лашкул Віталія Леонідовича(  учні 9-Б класу приймали активну участь).

D:\Мой класс\9-Б\18.09.15. вшанування памяті Лашкул. Пашко\ш8кшк.JPG

 

 Виховання у школярів внутрішньої свободи та поваги до держави, любові до Батьківщини, національної свідомості, гідності, усвідомлення приналежності до рідної землі, українського народу, гармонійне виявлення патріотичних почуттів відбулося при зустрічах з воїнами АТО Ліщенком Олександром  Борисовичем,  Лисенком  Антоном  Семеновичем. Нам дуже приємно, що  наші батьки:  , Ліщенко О. Б., Лисенко А.С. з мужністю, наполегливістю й вірою в краще майбутнє, стали на захист нашої Батьківщини.

Ми дякуємо їм за те, що забуваючи про страх, про біль, про безпеку, вони  всі як один, незалежно від віку й роду занять, встали на боротьбу з ворогом. Кожен з них  ясно усвідомлював, що може загинути в будь-яку секунду, але раз за разом піднімався в бій, захищаючи свій дім, свою родину, свою Батьківщину від ворогів, тому що кожен  знав: «Що якщо не я, то хто ж?»

Збирання коштів для воїнів  АТО, написання привітань та  побажань  повернутися живими воїнам 79  бригаді десантно-штурмової батареї та  із  зверненнями до бійців 501  механізованої  бригади.    D:\Мой класс\9-Б\Зустріч 8.12.2015 з Ліщенко О.Б\DSC05379.JPGD:\Мой класс\9-Б\Зустріч 8.12.2015 з Ліщенко О.Б\DSC05308.JPG

D:\Мой класс\9-Б\29.10.2015 АТО\DSC06057.JPGD:\Мой класс\9-Б\Зустріч 8.12.2015 з Ліщенко О.Б\піп.JPG

docx
Додано
30 червня 2018
Переглядів
694
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку