Вчити учнів аналізувати прочитане,характеризувати дійових осіб твору ;познайомити учнів з новинками сучасної дитячої літератури;
Розвивати зв'язне мовлення,образне мислення;
виховувати кращі людські якості.
Тема. Творчість Джеремі Стронга «Мій братик телезірка ».
Мета. Вчити учнів аналізувати прочитане,характеризувати дійових осіб твору ;
Розвивати зв’язне мовлення,образне мислення;
виховувати кращі людські якості.
Обладнання :портрет Д.Стронга,ілюстрації до твору.
Хід уроку
Я щасливий,що пишу саме для дітей і залучаю їх до читання.
Д.Стронг
Ⅰ. Організація класу.
1.Мовленнєва розминка.
а)Дихальні вправи.
б) Розчитування за таблицею.
в)Робота над скоромовкою.
Ⅱ. Повідомлення теми і мети уроку.
1.Сьогодні ми познайомимося з творчістю Джеремі Стронга, одного з найпопулярніших митців сучасної дитячої літератури. Він є автором більш як 70 творів для дітей. Його книги читають із захопленням і дорослі і діти,і не лише в Англії,а й по всьому світу. Стронг пише захопливі гумористичні книги ,які читаються дуже легко,тому їх усі люблять. Головні герої книг Стронга це реальні люди або тварини.
А ми сьогодні працюватимемо над твором «Мій братик телезірка ».
2. «Мозковий штурм ».
3.Передбачення за назвою твору.
4.Робота над частиною твору.
5. Словникова робота.
6. Виразне читання першої частини.
7.Аналіз змісту прочитаного.
8.Робота за ілюстрацією.
9. Гра « Небо і земля ».
Ⅲ. Підсумок уроку .
З творчістю якого митця ми сьогодні познайомилися?
Чи сподобався вам уривок?
Хто із персонажів викликав у вас симпатію?
Ⅳ. Домашнє завдання
Намалювати ілюстрацію до уривку.