На початку нового навчального року бажано повторити те, що вивчалось раніш. І діти підготовляться до сприйняття нових тем, і вчителеві буде простіше пояснювати щось нове
Урок 2.
Тема. Повторення. Рівняння.
Цілі:
навчальна: нагадати основні властивості рівнянь; означення модуля.
розвивальна: розвивати математичну мову, аналітичне мислення.
виховна: виховувати культуру математичного запису в зошиті та на дошці.
Тип уроку: урок повторення, систематизації та узагальнення вивчення.
Хід уроку.
І. Організаційний момент. ( 5 хвилин)
1. Перевірити домашнє завдання.
2. Провести опитування теоретичного матеріалу з питань:
– Які числа ви знаєте?
ІІ. Актуалізація опорних знань.
;
.
12 - 4(х – 1,2)=15;
-5 (у – 7)=30 – (2у+1).
3. Розв’язати рівняння з модулем:
;
.
Математичний квест. ( 7 клас)
Рівняння. Степені.
І варіант (слабкий)
9 – 4х = 3х – 40.
Корінь рівняння підставити у друге завдання замість літери «».
.
Значення виразу підставити в третє завдання замість «».
.
Результат підставити замість «» в наступне завдання.
.
Математичний квест. ( 7 клас)
Рівняння. Степені.
ІІ варіант (середній)
4 – 6(х+2) = 3 – 5х.
Корінь рівняння підставити у друге завдання замість літери «».
.
Значення виразу підставити в третє завдання замість «».
.
Результат підставити замість «» в наступне завдання.
.
Математичний квест. ( 7 клас)
Рівняння. Степені.
IIІ варіант (сильний)
.
Корінь рівняння підставити у друге завдання замість літери «».
.
Значення виразу підставити в третє завдання замість «».
.
Результат підставити замість «» в наступне завдання.
.
V. Підсумки уроку.
Учитель оцінює найбільш активних учнів.
Виставляє оцінки.
VI. Домашнє завдання.