План-конспект уроку
Петрівська ЗОШ №2
Ковтун Віталія Василівна
О. Карпюк. Англійська мова: 9-й рік навчання (English: year 5). 5 кл. : підручник для закладів загальної середньої освіти. – 2-ге вид., виправлене і доопрацьоване. – Тернопіль : Видавництво «Лібра Терра», 2017. – 288 с.: іл.
Комплекс вправ за темою https://www.thinglink.com/scene/1450609655502864386
Тема: Endangered species.
Мета: практична: 1) відпрацювання навику висловлювання власної думки на задану тему 2) повторити вивчену лексику за темою 3) повторити Conditional освітня: змусити задуматися про охорону вимираючих видів тварин;
розвиваюча: розвивати пам’ять, навики спілкування, мислення;
Тип уроку: комбінований (засвоєння та застосування знань, вмінь та навичок)
Матеріали: Підручник, роздатковий матеріал, техніка для відео та аудіосупроводу уроку
Teacher: |
Ковтун Віталія Васілівна |
Lesson focus: діалогічне мовлення |
Lesson #68 |
Unit 3 |
Lesson aim: Endanger us species |
Length |
45 min |
|
Level |
Pre-intermediate |
|
Age/Number of Students |
14-15 / 19 |
План уроку:
Хід уроку
Stage/Етап Stage aim/Мета Method/Прийом |
Procedure/Зміст роботи |
Етап 1. Привітання. Мета: Повторення способів привітання.
Етап 2. Перевірка домашнього завдання Мета: Перевірити ступінь засвоення матеріалу минулого уроку. Прийом: запитання - відвовідь
Етап 3. Введення в іншомовну атмосферу Мета: налаштувати учнів в іншомовне середовище. Прийом: прослуховування аудіозапису
Етап 4. Гра: Зберегти навколишнє середовище Мета: закріпити знання лексики на тему Прийом: командна гра
Етап 5. Читання тексту Мета 1: Закріплення навичок читання з правильною інтонацією та вимовою Прийом: Читання
Етап 6. Говоріння Мета 2: Відпрацювання навику усного мовлення, вміння висловлювати свою думку на задану тему Прийом: діалог вчитель-учень.
Етап 7: Письмо. Мета 1: Відпрацювання навиків писемного мовлення. Прийом: Письмова відповідь на запитання
Етап 9: домашнє завдання. Мета 1: записати домашнє завдання для відпрацювання
Етап 10: підведення підсумків уроку. Мета 1: рефлексія Прийом: діалог вчитель-учень
|
T. Hello! Glad to see you. How are you? P. Fine (superb, not bad, so-so). Thank you. What about you? (запитати 6 учнів, попросити відповісти, не повторюючись)
T. Let’s check your homework. Dіd you have any difficulties or questions (опрацювати можливі запитання)
Т. Ми на минулому уроці вивчали Conditional 1. Знайдіть його : Прослуховування з технічного засобу скоромовки Betty Botta bought some butter,+ "But", she said, "this butter’s bitter, If I put it in my batter It will make my batter bitter,
T: Let’s play game
Поділити клас на 3 команди. На роздатковому матеріалі 3 завдання. Час виконання 5 хвилин за таймером. https://learnenglishkids.britishcouncil.org/worksheets/helping-the-environment 1. Підібрати слова до картинок. 2. Підібрати визначення до речення 3. Заповнити пробіли. 4. Через 7 хв перевірка відповідей
T. Read p 166. (вправа б/н сторінка 166)
Т. На технічному засобі показати 3 слайди
Т. Look at these slides. Here are endangered species of animals. Please note that in one of the pictures you can see a sea cow. What do you know about this animal? Р. (найймовірніше учні відповідають, що не знають таку тварину) Т. Do you understand why do not you know anything about this animal? Because it no longer exists people exterminated this species T. Which of these animals would you like to save? Р. (учні відповідають, обгрунтовуючи свою відповідь)
Т. Open your books page 167, Ex.1 Answer the questiions (Сторінка 167 вправа 1. Письмово відповісти на запитання)
Т. Your hometask page 167, ex 2 (сторінка 167 , вправа 2)
Р. - Today I have studied / repeated - was interesting / difficult
Т. Great! Thank you for your work, you were very active, it was such a pleasure to work with you. |