Урок англ.мови в 2 класі за темою "Зовнішість (Це - я!)"

Про матеріал

Даний урок є уроком формування знань та вмінь по темі «Людина».

Мета: формування лексичних навичок; формування та розвиток комунікативної компетенції; виховання позитивного ставлення до вивчення англійської мови як засобу спілкування.

Перегляд файлу

План-конспект уроку

англійської мови

в 2 класі

Урок  № 22 (2)

Тема: Людина

Підтема: Це - я!

Мета: формування лексичних навичок; формування та розвиток комунікативної компетенції; виховання позитивного ставлення до вивчення англійської мови як засобу спілкування.

Завдання:

навчальні:         -   повторити й активізувати ЛО теми; ознайомити учнів з  

                    новими ЛО, практикувати їх уживання на рівні фрази;

  • організувати ознайомлення та усне тренування у вживанні граматичних конструкцій have got/ has got;

розвивальні:      -   формувати навички роботи з інформацією, медіа,

                              компютером;

  • формувати вміня працювати в парі;
  • розвивати фонематичний слух, здатність до імітації;
  • розвивати память, вчити логічно будувати висловлювання;

виховні:             -  виховувати позитивне ставлення до вивчення англійської

                               мови, вчити емоційно - ціннісно ставитись до всього, що

                               нас оточує.

Обладнання:     -  підручник А.Несвіт, Англійська мова. Підручник для2 класу

                              загальноосвіт. Навч. Закл., К.: Генеза, 2012;

  • тематичні картки (ЛО теми);
  • картки для роботи в парах (розмальовка, картки з граматичними конструкціями “have got/ has got”);
  • кольорові олівці;
  • ММК (компютери, підключені до мережі Інтернет, проектор, екран);
  • постер (граматичні конструкції  “have got/ has got”);
  • аудіо запис пісні “Hello!”;
  • відеозапис фізкультхвилинки.

Тип уроку: урок формування знань, умінь та навичок з використанням ІКТ.

Очікувані результати:

  • оволодіння учнями лексичним матеріалом та використання його під час побудови висловлювань;
  • здатність учнів приймати активну участь в іншомовному спілкуванні;
  • вмотивованість та бажання учнів вивчати англійську мову.

Перебіг уроку

  1. Вступна частина
  1. Привітання: учні разом із вчителем співають пісню“Hello!”.
  2. Мотивація навчальної діяльності.

Вчитель пропонує учням пограти в гру “Simon says” ( промовляє фразу, в кінці якої називає лише першу букву слова. Учні повинні назвати слово повністю.)

Teacher: Let’s play a game Simon says. I’ll tell you “Simon says something that begins with ‘e’. And you should say  ‘ear’. Understand? (pupils answer).

  1. Повідомлення теми та мети уроку.

Teacher: The topic of our lesson today is “It’s me!”. We’re going to learn new words, phrases and work with computers.

  1. Актуалізація опорних знань.

Учні обєднуються в пари  і отримують картку-розмальовку. Вчитель зачитує речення, учні розмальовують клоуна за інструкціями вчителя. Потім всі роботи кріпляться на дошку. Вчитель перевіряє правильність виконання завдання.

Teacher: Colour his eyes blue. Colour his mouth pink.

Colour his ears yellow. Colour his face white.

Colour his nose red. Colour his hair green. Well done!

  1. Основна частина
  1. Поданна та відпрацювання нових ЛО
  1. ознайомленя учнів з овими ЛО (ex. 1, p. 46);

на дошці прикріплені картки з овими ЛО. Вчитель називає слово, показує на картку. Учні повторюють всі разом декілька разів. Потім Називає частину тіла та вказує ії на собі( торкається)

  1. гра “Head to head

учитель пропонує учням обєднатись в пари та утворити коло. Після цього вчитель називає фразу(наприклад Head  to head, а учні повинні торкнутись один одного певною частиною тіла( в парі).

Teacher: Head  to head; finger to fenger; cheek to cheek…

  1.  Навчання читання
  1. Робота з комп’ютером.Тренувальні вправи

(http://more2.starfall.com/n/make-a-word/long-e/load.htm?f)

На компютерах  вже відкрита сторінка з тренувальною вправою на читання буквосполученя  –ее-.  Така ж сторінка відкрита на великому екрані. Спочатку вчитель пояснює та показує, як правильо виконувати вправу. Потім пропонує учням зайняти місця біля компютера (парами) і виконати це завдання самостійно. Вчитель контролює правильність виконання завдання.

 

  1. Читання тексту Petes sheep

(http://more2.starfall.com/n/long-e/le/load.htm?f)

Учні повертаються на свої робочі місця. Вчитель відкриває наступну сторінку веб-сайту і пропонує учням прочитати невеличкий текст. Учні дивляться на екран, слухають, читають всі разом, потім  (за бажанням ) – самостійно.

Teacher: Let’s read a short text “Pete’s sheep”/ Look at the screen? Listen and read it together.

 

  1. Фізкультхвилинка

Teacher: Well, now we’re going to have a rest. Stand up everybody/Look at our screen and repeat.

Учні підводяться, займають зручні позиції. На екрані виводиться відео. Учні повторюють слова та рухи.

Touch your ear and wiggle it

Touch your nose and wiggle it

Touch your head and wiggle, wiggle, wiggle, wiggle

Wiggle it all around

 

Touch your shoulder and wiggle it

Touch your elbow and wiggle it

Touch your hand and wiggle, wiggle, wiggle, wiggle

Wiggle it all around

 

Let’s wiggle up high

Wiggle down low

Wiggle real fast

Wiggle real slow

 

Touch your leg and wiggle it

Touch your knee and wiggle it

Touch your foot and wiggle, wiggle, wiggle, wiggle

Wiggle it all around

 

Touch your hair and wiggle it

Touch your back and wiggle it

Touch your fingers and wiggle, wiggle, wiggle, wiggle

Wiggle it all around

 

Wiggle up high

Wiggle down low

Wiggle real fast

Wiggle real slow

Come on let’s wiggle!

 

Wiggle, wiggle, wiggle, wiggle it!

Wiggle, wiggle, wiggle, wiggle it!

Wiggle, wiggle, wiggle, wiggle it!

Wiggle, wiggle, wiggle, wiggle, wiggle it!

 

Wiggle up high

Wiggle down low

Wiggle real fast

Wiggle real slow

 

Touch your ear and wiggle it

Touch your nose and wiggle it

Touch your head and wiggle, wiggle, wiggle, wiggle

Wiggle it all around!

 

  1. Робота з граматичними конструкціями “have got/ has got”;
  1. Повторення ( повна- скорочена форми);

На дошці вивішується плакат з граматичними конструкціями “have got/ has got”. Учні повторюють, в яких випадках вживаються ці конструкції.

  1. Гра “Match and say

Вчитель роздає кожній парі по 2 картки повної форми та по 2 картки скороченої форми конструкцій відповідно. Учні повинні зєднати повну і коротку форму та скласти усно кожен по реченню з короткою формою. Наприклад:

I have got-I’ve got/ I’ve got a nose.

She has got – She’s got/ She’s got blue eyes. Etc.

 

  1. Закріплення граматичного та лексичного матеріалу (ex. 4, p. 47)

Учні читають та доповнюють речення поданими фразами  разом із вчителем.

  1. Заключна частина
  1. Рефлексія

Вправа «Дерево творчості»

Мета:проаналізувати якість викладання уроку та чіткість осмислення навчального матеріалу учнями.

Ресурси: ілюстрація дерева, картки із зображенням плодів, квіток, зеленого та жовтого листя.

Хід вправи

Малюнок дерева розмістити на дошці. Кожен учень обирає для себе певну картку (із зображенням плодів, квіток, зеленого та жовтого листя) та прикріплює її до дерева:

плід – означає, що урок пройшов корисно, плідно;

квітка – досить непогано;

зелений листок – взагалі нічого не зрозуміло;

жовтий листок – невдалий урок.

 

  1. Домашнє завдання: ex. 4, p. 47 – доповнити речення, повторити нові ЛО
  2. Завершення уроку.

Teacher: You’ve worked very hard today. Thank you very much. I see, you liked (didn’t like) our lesson.  But now it is over. Stand up please. Goodbye my dear!

Pupils:  Goodbye!

 

 

 

 

 

 

 

 

Додатки

Додаток 1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Додаток 2

 

 

Додаток 3

 

 

Додаток 4

 

 

doc
До підручника
Англійська мова (підручник для загальноосвітніх навчальних закладів) 2 клас (Карпюк О. Д.)
Додано
26 березня 2018
Переглядів
2399
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку