Урок на тему "Літо. Біля моря"

Про матеріал

Урок - мандрівка

Тема: Літо. Біля моря.

Мета:

навчальна: закріпити вживання лексико-граматичних структур, формувати лексичні навички й навички вимови, удосконалювати навички читання, аудіювання, усного мовлення; формувати навички вживання нових лексичних одиниць, удосконалювати компетенції усного монологічного мовлення; формувати навички усного мовлення, формувати навички аудіювання, формувати навички письма, повторити й активізувати граматичний матеріал: конструкції It is =It's, I can, артиклі;

розвивальна: зацікавити учнів темою уроку, привернути їхню увагу до нових лексичних одиниць, передбачених у цьому уроці; допомогти їм бути розкутими в спілкуванні, поповнити лексичний запас; залучити до роботи учнів усього класу; розвивати увагу, пам'ять учнів;

виховна: виховувати культуру співбесіди, взаємоповагу, загальнолюдські цінності: доброзичливість, толерантність, активність, повагу і любов до однокласників та до держави, культуру спілкування, зацікавленість у розширенні своїх знань. виховувати вміння цінувати красу оточуючого світу, дбайливе ставлення до природи;

Обладнання: підручник Несвіт А.М., зошити, презентація Power Point, відео ролик № 1-3, лялька , наклейки.

Перегляд файлу

 Урок - мандрівка

 Тема: Літо. Біля моря.

  Мета:

навчальна: закріпити вживання лексико-граматичних структур, формувати лексичні навички й навички вимови, удосконалювати навички читання, аудіювання, усного мовлення; формувати навички вживання нових лексичних одиниць, удосконалювати компетенції усного монологічного мовлення; формувати навички усного мовлення, формувати навички аудіювання, формувати навички письма, повторити  й активізувати граматичний матеріал: конструкції It is =Its, I can,  артиклі;

 

розвивальна: зацікавити учнів темою уроку, привернути їхню увагу до нових лексичних одиниць, передбачених у цьому уроці; допомогти їм бути розкутими в спілкуванні, поповнити лексичний запас; залучити до роботи учнів усього класу; розвивати увагу, пам’ять учнів;

 

виховна: виховувати культуру співбесіди, взаємоповагу, загальнолюдські цінності: доброзичливість, толерантність, активність, повагу і любов до однокласників та до держави, культуру спілкування, зацікавленість у розширенні своїх знань. виховувати вміння цінувати красу оточуючого світу, дбайливе ставлення до природи;

 

Обладнання: підручник Несвіт А.М., зошити, презентація Power Point,  відео ролик № 1-3, лялька , наклейки. 

Хід уроку:

I Підготовка до сприйняття іншомовного мовлення:

-Say "Hello!” and clap your hands. Don’t say "No!” and please say "Yes!”

Щоб Урок пройшов недарма

Потрібно сісти рівно, прямо

І навколо озирнутись

І сусідові усміхнутись

А щоб знання добути

Треба уважними дуже бути!

 

- Сьогодні у нас не звичайний урок. Я дуже хочу, щоб урок вийшов цікавим, пізнавальним. І хочу запитати вас .А що ви чекаєте від уроку ?

http://ns2.7bo.ru/storage/loads/1709/1804167/full-preview.png -Дітки, якщо ми зуміємо виконати все що ви сказали, то я буду сьогодні найщасливішою людиною.У мене зараз дуже хороший настрій, ось який   - А у вас? Покажіть мені свій настрій н Sun – якщо настрій  гарний, а якщо ні -  Cloud. Ми постараємося, щоб наш настрій не зіпсувався.(Слайд 2)

 

 

 

II Основна частина уроку:

Знайомство з казковим героєм

- Children, сьогодні на наш незвичайний урок, заглянув незвичайний веселий казковий герой. Щоб дізнатися ім'я нашого гостя, ми з вами пограємо у дешифровщика та напишемо невеликий диктант. А спочатку давайте пригадаємо анг. абетку і числа. Ви повинні будете записувати всі числа на англійській мові . Але спочатку нам потрібно оформити наші зошити (діти записують: число, класна робота, тема, потім діти записують під диктовку вчителя цифри, та  розшифровують закодоване слово, користуючись порядком літер в алфавіті).

http://img.liveinternet.ru/images/attach/2/15131/15131815_7137935_Rusalka53.gif-Are you ready? Lets start! 1, 18, 9, 5, 12. OK! Well done! You are right! ItAriel! .(Слайд 3)Вчитель включає на екрані кусочок з мультфільму «Русалонька» (Відео №1).

- Children, look , до нас з екрану спустилася русалонька. (вчитель показує ляльку – русалоньку)

-А знаєте, що з нею сталося наприкінці казки? (Русалонька пожертвувала собою заради щастя принца і перетворилася на морську піну.) Але ми можемо зробити так, щоб русалонька залишилася жити. Допоможемо їй? (Так!)

 Учитель пропонує зробити глибокий вдих і уявити, що вони опускаються під воду.

  Ви готові? Are you ready? (Yes!)

  • Перекласти: тепло, сонячно, дощовито, хмарно, вітряно, холодно, сніжно, морозно.
  • Зима, літо, весна, осінь.
  • The are four seasons in a year. They are winter, spring, summer and autumn. Winter has three months. They are December, January and February……..

 

1 завдання: Перевірка домашнього завдання: you must to prepare the tiny story about summer. Ok! The first story… . 4 учні розказують тексти , інші вірші. Після виконання завдання учні потрапляють в «підводне царство».

C:\Users\Настя\Pictures\Новая папка\IMG_20160210_110739.jpg

2 завдання:

Введення нової лексики: Молодці! Але хто ж знову заважає нам і нашій русалочці? Чому вода стала брудною?- Це осьминожки. У кожної осьминожки є нове слово, коли ми їх вивчимо, осьминожки зникнуть. Вчитель включає презентацію, де учні знайомляться з новими словами. .(Слайд 4,5,6) C:\Users\Настя\Pictures\Новая папка\IMG_20160210_110756.jpg

http://www.speakmania.com/m/photos/get_image/file/924687c388a67284a5f890fbf14d47b4.jpg

http://www.anypics.ru/download.php?file=201211/640x480/anypics.ru-33065.jpg The sea/It is the sea. The sea is blue.

http://1000dosk.com/s/19-09-3065272.jpg  Sand/ It is the sand. The sand is yellow.

http://www.mobiletoones.com/downloads/wallpapers/nature_wallpapers/preview/43/74192-rock-balance.jpga stone/ It is a stone. The stone is grey.

http://img15.nnm.me/a/0/1/2/2/1fde1654397cc5fa97e68b417c1.jpg a shell /It’s a shell. The shell is white.

http://img710.imageshack.us/img710/8268/image00477.jpg a coast /It is a coast. The coast is nice.

http://landofozcreations.com/crab.h1.jpg a crab/ It’s a crab. The crab is red.

http://www.fonstola.ru/pic/201310/800x600/fonstola.ru-123425.jpg  a rock/ It is a rock. The rock is high.

http://print-salon.ru/gal/data/media/55/1302.jpg a fish/ It is a fish. The fish is funny.

- Ви впоралися і з цим завданням. Вода в океані стала чистою. Русалонька може плисти далі. Пливемо далі. Хто це?  Та це ж Себастіан. У нього теж для русалоньки є завдання.

 

Фонетична зарядка: Спочатку згадаємо як читаються такі буквосполучення: sh, eaGreat! You are really right! [ ], [ i:].

Учні повторюють скоромовку за вчителем, хором, по рядам, по парно, а потім 2-3 учні самостійно. .(Слайд 7) C:\Users\Настя\Pictures\Новая папка\IMG_20160210_110820.jpg

 

She sells sea shells at the sea shore.

  • http://www.racetogolf.com/players/profile/big/596.jpgВи змогли виконати і це завдання. Ви можете плисти далі. Ой, хто це? (Слайд 8) Це акули! Help!Help! Ми з вами повинні зараж же  зробити фізкультхвилинку, щоб скаламутити воду і відірватися від акул!

Фізкультхвилинка:

Sea waves one

Sea waves two

Sea waves three

Marine figure stand still.

 

 

- Пливемо далі. Друзі русалоньки- морські зірки - теж приготували для вас завдання, вони різні за рівнем складності. Дивіться, морські зірочки, показують нам , що в англійській мові можна зробити з двох слів одне:  (Слайд 9)

Словотвір:

http://www.anypics.ru/download.php?file=201211/640x480/anypics.ru-33065.jpg   +   http://expert100.info/wp-content/uploads/2014/04/star.png=http://a1514.phobos.apple.com/us/r1000/111/Purple/ed/85/8a/mzl.ykwyhgqw.jpg sea +star= a sea star

http://kuharka.com/uploads/taginator/Dec-2011/smetana-raduga.jpg + http://print-salon.ru/gal/data/media/55/1302.jpg= http://vector-magz.com/wp-content/uploads/2013/07/cartoon-jellyfish.jpg jelly + fish= a jellyfish

http://1000dosk.com/s/19-09-3065272.jpg + http://intertoys.com.ua/images/800_1024/konstryktor%20%20619947_M38-B0152.jpg= http://hq-wall.net/i/med_thumb/14/91/bfc9b3ea.jpg sand + castle= a sandcastle

 

Після того як учні ознайомилися з новими словами, 3 учні виходять до дошки, де самостійно виконують завдання: поставити речення у +,-,?.

  • Я можу бачити морську зірку.
  • Мені подобається медуза.
  • У мене є пісочний замок.

Поки учні працюють коло дошки, інші учні усно перекладають речення. C:\Users\Настя\Pictures\Новая папка\IMG_20160210_112259.jpg

  • Я можу бачити морську зірку\медузу\пісочний замок.
  • Мені подобається медуза\морська зірка\пісочний замок.
  • У мене є медуза\морська зірка\пісочний замок.

Потім учні перевіряють написані речення: читають перекладають та пояснюють як вони їх утворили.

- Wonderful!  You are very brave! Ви змогли позбутися акул. Пливемо, далі. А ось і замок. (Слайд 10) Але чому ворота закриті. Нам потрібен код від замка. Він знаходиться у Містера краба. Нам потрібно прочитати  Впр.4 ст.74

Great! Super!  Містер краб задоволений та впускає нас до замку. Ми впоралися з усіма завданнями, і Русалочка вдячна вам. А тепер закрийте очі і на мить уявіть, що ви чарівники. C:\Users\Настя\Pictures\Новая папка\IMG_20160210_110859_1CS.jpg

http://2.bp.blogspot.com/-r_7KgeuCM_8/T2hU0DM7lCI/AAAAAAAAAYo/OQgwaPOMsk8/s1600/0_803d4_f562620e_XL.png- Look! Русалочка перетворилася в людину. (Слайд 11) Для неї, це  найкращий подарунок. Ви зробили добро. А щоб вона назавжди залишилася людиною, ви повинні виконати останнє завдання – заспівати пісню, адже ви знаєте, що Аріель дуже полюбляє співати! (вчитель включає відео – кліп «Seasons», учні прослуховують пісню, а потім всі разом

 співають.)

 

 

 

III Заключний етап уроку:

 

  • http://img1.labirint.ru/books/412966/scrn_big_1.jpgSuper! You are real singers! Дітки, дуже вам дякую за допомогу, ви всі дуже добре попрацювали, всі ви отримаєте добрі оціночки, а найактивніші отримають ще й наклейки з нашою русалонькою. Памятаєте на початку уроку ви всі показували ваш настрій, покажіть ,будь-ласка,

ваш настрій і зараз передайте ваші зошити на перевірку.

 

  • Домашнє завдання: Open your daybooks and write down your home task for the next lesson. (Слайд 12)

 

Домашнє завдання:

  • Вивчити  нові слова Ex. 1 p. 76
  • Ex. 2 p. 76  - читати
  • Придумати 4 речення з новими словами, використовуючи I can

 

* Ти готуєшся до відпочинку на морському узбережжі. Розкажи, чим ти зможеш займатися на пляжі.

 

 

  • Оцінювання та прощання: Good-bye song.

 

docx
Додано
27 березня 2018
Переглядів
2305
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку