Конспект уроку 4 класу. Тема: Its celebrate. Food (In the shop). Підійде для вдосконалення навичок вживання кількісних прикметників, навичок вживання much/many.
Урок наповнений іграми, цікавими відео та фізкультхвилинками.
Тема: It’s celebrate! In the shop
Мета:
навчальна:
розвиваюча:
виховна:
Тип уроку: урок узагальнення та систематизації знань
Хід уроку:
І. Підготовка до сприйняття іншомовного мовлення.
1. Greeting.
1) Game “I wish you…”
На дошці прикріплені долоньки (palms) з побажаннями. Діти по черзі підходять, беруть долоньки дарують один одному і бажають те, що написано на ній.
2. Warm-up
1) Learning a tongue-twister
Let’s prepare our tongue for the lesson. I have a tongue twister. Look, what letter is this? Letter p. Repeat it after me: p, p, p. Okay, and now look at the screen and let’s listen to this tongue – twister.
(включить скоромовку. Діти дивляться відео, а потім разом з учителем промовляють віршик).
3. Revision (working with the book) Бліц опитування.
So, now you and your tongues are ready to start the lesson, yes?
And first of all, let’s revise the words we have already learnt last lesson. For this open please your books on page 92-93. I need two pupils, who wants to be a volunteer?
(бліц – опитування, пояснити дітям умови опитування, обрати секретаря)
4. Перевірка домашнього завдання.
1) читання тексту читач-перекладач «Естафетою»
2) перевірка тестів
ІІ. Основна частина уроку
So, today we are going to continue learning about our holidays, about food. And today we are going to finish our theme, and we will find what knowledge do you have and what do you know about this theme.
Now we are going to play a game “Welcome to shop”. But before we start the game let’s revise when do we use articles a/an and word some, there is, there are
(на дошці напис «I need», тренувальна вправа + СЛАЙДИ (на кожному слайді - продукт). So, let’s play a game (пояснити дітям як грати, обрати одного продавця)
And now let’s revise when do we use much and many
Згадати з учнями коли пишеться much and many.
Open your copybook and write down todays date, what day is it today?
Гра «Magic box» - діти ділять зошит на 2 частини: одна – much, друга – many. Учитель підходить по черзі учнів з коробкою, з якої вони дістають папірець з назвою продукту, дитина повинна прочитати і сказати, в яку колонку записати. Учні записують також на дошці.
Look at the ex. 2, p.94 in your books. Let’s read it
It’s time to have a rest now. So, stand up everybody.
Let’s continue working with our books. Look at the ex. 3, p.95 but firstly take these sheets of paper with the table. We’ll read an exercise now and then fill in this table.
(діти читають вправу а потім заповнюють таблицю).
ІІІ. Заключна частина уроку.
So, today we have worked very hard. We revised a lot of useful information. And in the end of our lesson I would like you to imagine that very soon you’ll have a party.
Давайте уявимо, що у нас скоро вечірка, нехай це буде різдвяна вечірка. Але не проста, а Pizza Party. Let’s make a big pizza for your guests.
Діти по черзі витягують з магічної коробки продукти, називають його і прикріпляють на піцу.
So, open please your day books and write down your home task