Тема «Харчування»
Traditional English food.
Мета: Повторити й активізувати лексику теми.
Продовжувати формувати навички читання.
Повторити граматичний матеріал
Розвивати вміння монологічного й діалогічного мовлення.
Навчати сприймати на слух інформацію під час перегляду відеозапису.
Виховувати усвідомлення важливості правильного харчування.
Обладнання: Підручник (Карпюк О. АНГЛІЙСЬКА МОВА 5 клас –
Т.: Астон, 2013), зошит, презентація, малюнки за темою,
українські та британські прапорці.
5 клас
Тема «Харчування»
Traditional English food.
Мета: Повторити й активізувати лексику теми.
Продовжувати формувати навички читання.
Повторити граматичний матеріал
Розвивати вміння монологічного й діалогічного мовлення.
Навчати сприймати на слух інформацію під час перегляду відеозапису.
Виховувати усвідомлення важливості правильного харчування.
Обладнання: Підручник (Карпюк О. АНГЛІЙСЬКА МОВА 5 клас –
Т.: Астон, 2013), зошит, презентація, малюнки за темою,
українські та британські прапорці.
ХІД УРОКУ
І. Організаційний момент
T: Good morning! How are you?
T: Today we`ll discuss the traditional food of England. You`ll remember the words on the topic food, practice it in texts, games and exercise. Besides you`ll see the video about British food.
3. Мовленнєва зарядка.
Бесіда з учнями.
T: What food do you like?
When do you have your breakfast?
What do you like to eat for breakfast/dinner/supper?
What traditional English food can you name?
4. Перевірка домашнього завдання. Впр.3 с. 103.
Т: Read, guess and match.
1)It is small. It is round. It is red. It grows on a tree.
2)It is green and yellow. It grows on a tree. Bears like it.
3)It does not grow a tree. It is small and red.
4)It does not grow a tree. It is big and green.
5)It is red. It is round. We make ketchup from it.
6)They are small. They are round. They are green.
7)It has got green leaves.
8)It is long. It is orange. Rabbits like it very much.
a) b) c) d)
e) f) g) h)
ІІ. Основна частина уроку
1. Фонетична зарядка.
T: Let`s look at the screen and practice the sounds.
[i:] - sweet, tea, meat, cheese, pizza, peel
[?] - salad, sandwich, pasta, jam, apple
[ai] - rice, ice cream, slice, fry
[i] - biscuit, crisps, fish, chicken, grill, mix
2. Аудіювання.
а) Учні дивляться відео “Food in Britain”.
T: And now we`ll see the video about “Food in Britain”.
б) Бесіда з учнями.
T: Answer my questions.
What is the traditional English breakfast?
What do English people usually have for breakfast?
в) Активізація лексики з використанням відеоматеріалу.
T: Your task is to write down the names of the food that they have seen in
the video.
а) Етап підготовки до читання.
T: Repeat the words after me.
Look at the pictures on page 104 in your books.
What food can we see?
b) Етап читання.
T: Now we`ll read the text.
T: Complete the sentences
Учні виконують рухи під музику.
На початку уроку учитель прикріпив кожному учневі український або
британській прапорець і тепер об’єднує їх в дві групи – Ukrainians and
British. На дошці для учнів заготовлені картки із
зображенням страв української і британської кухні. Кожен учень, який
має український або британській прапорець, має зняти свою картку і за
1-2 хвилини підготувати речення про те, що українці/британці
полюбляють їсти на сніданок, обід, вечерю. Кожeн учень презентує
своє речення.
ІІІ. Заключна частина уроку.
Впр. 5 с. 106 письмово.
T: What did we speak about at the lesson today?
What have you learned about English meal?
Name a traditional English dish.