Урок англійської мови на тему "Birthday Party Menu " за підручником Smart Junior 2

Про матеріал
Урок англійської мови на тему "Birthday Party Menu " за підручником Smart Junior 2
Перегляд файлу

Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 255 з поглибленим вивченням природничо-математичних предметів Дарницького району

м. Києва

 

 

 

 

 

 

План-конспект

відкритого уроку для учнів 2-х класів

на тему:

«Святкове меню»

 

 

 

 

 

 

 

                                                                   вчитель англійської мови

                                                                   Ю. М. Кочеткова

 

Київ – 2019

Тема. Святкове меню  .

Мета:

  • практична: сформувати в учнів навички вживання лексичних одиниць в усному мовленні та на письмі,  удосконалити навички вживання граматичних структур      « What are those ?», « How many ?», « What colour are they?», розвивати вміння відтворювати зразки слів на письмі .
  • освітня: розширити  словниковий запас учнів;
  • розвивальна: розвивати мовну здогадку, фонематичний  слух, ефективно співпрацювати під час парної роботи;
  • виховна: виховувати інтерес до вивчення іноземної мови, виховувати почуття ввічливовсті.

Очікуваний результат уроку: учні вмітимуть називати назви продуктів , ставити запитання і відповідати на них ,складати святкове меню.

Інтегровані змістові лінії: здоров’я і безпека.

Дидактичні матеріали: роздатковий матеріал, флеш-карти нових слів, презeнтація, іграшки.

Тип уроку:комбінований.

                                                   Хід уроку

І. Організаційний момент

1. Привітання

- Good morning pupils. I am glad to see you. Today we’ve got many guests. Let’s greet them.

And now greet each other and sing a song ‘’ Every day”.

Every day

I go to school

 I meet my friends

 And we all say

 (Chorus)

 Hello, hello! How are you?

 I'm good, I'm great!

 How about you? (repeat)

Na, na, na...

Every day I go and play I meet new friends

 And we all say

(Chorus)

Hello, hello! What's your name?

 Nice to meet you!

Do you want to play? (repeat) Na, na, na....

-Sit down please.

ІІ. Активізація мовленнєвої діяльності

  1. Фонетична розминка

A a

C:\Users\Cibermag\Desktop\Новая папка\презентация открытый урок 2 класс\готовое на урок\фонетична зарядка\73460501_934861586898617_5834618071234379776_n.jpg

I i

E e

C:\Users\Cibermag\Desktop\Новая папка\презентация открытый урок 2 класс\готовое на урок\фонетична зарядка\75289029_934861770231932_1916175907941253120_n.jpg

   Oo

C:\Users\Cibermag\Desktop\Новая папка\презентация открытый урок 2 класс\готовое на урок\фонетична зарядка\72879404_934862463565196_6081017321348923392_n.jpg

Uu

 C:\Users\Cibermag\Desktop\Новая папка\презентация открытый урок 2 класс\готовое на урок\фонетична зарядка\72689793_934862143565228_5151047302789464064_n.jpg

 

2. Мовленнєва зарядка

-Today I’ve come with Teddy Bear. What holiday does teddy bear celebrate?

-Teddy Bear has got many presents. What are those?

-Let’s sing a song “Presents”.

Presents, presents

How many presents?

Two dolls four yo-yos

Three teddy bears too.

One big dog,

One ball.

They are all for you.

Presents, presents

How many presents?

ІІІ. Повідомлення теми, мети уроку. Мотивація навчальної діяльності.

  1. Повідомлення теми, мети, мотивація.

The topic of our lesson is «Birthday Party Menu ».

Ми вивчимо назви продуктів і зможемо скласти святкове меню,щоб влаштувати ведмедику справжнє свято.

               IV. Вивчення нового матеріалу

1.Подання лексичного матеріалу. Фонетичне відпрацювання слів.

Listen and point . Then listen and repeat

ice cream

ice lolly

sandwich

hot dog

burger

 

 

2.Активізація раніше вивчених ЛО в усному мовленні.

Apple, cake, pizza, juice, lollipop, hot dog, orange.

( Учні називають слова).

 

3.Сприймання   вивчених ЛО на слух

 

4.Робота в групах .

Find the mistakes and stick the words

(Учні читають назви продуктів і прикріпляють їх під відповідними словами.)

5.Фізкультхвилинка

-Stand up and sing a song.

 

V.  Узагальнення і систематизація знань

1.Відпрацювання вивчених граматичних конструкцій

« What are those ?», « How many ?», « What colour are they?»

-I’ve got a mystery box. What is in the box?

(Учні по черзі виходять до дошки –інші учні ставлять запитання , а учень дає відповідь стосовно карток, що витягнув з коробки.

 

2.Розвиток навичок письма. Написання меню.

-Look and write.

(Учні підписують малюнки продуктів )

 

3.Повторення вивченого матеріалу

Учні вручають продукти ведмедику ,називаючи їх.

This cake is for you.

This pizza is for you.

This ice cream is for you.

This banana is for you.

This hot dog is tor you.

This sandwich is for you.

                        -Now let’s sing a song «Happy Birthday».

   VI. Підсумок уроку

1.Підведення підсумків уроку

                        - Що ми робили сьогодні на уроці ? Що вам найбільше сподобалося?

                         (Учні висловлюють свої думки.)

                      - The lesson is over. Goodbye, children!

 

 

 

 

 

docx
Додано
5 лютого 2020
Переглядів
1068
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку