Урок англійської мови на тему: "Чим ти займаєшся у вівторок?"

Про матеріал
Урок до підручника з англійської мови Карпюк 4 клас. Урок-вдосконалення лексичних навичок. Вивчення прийменників часу "on", "in", "at".
Перегляд файлу

Чим ти займаєшся у вівторок?

 

Мета:

навчальна: ознайомити з прийменниками часу: on”, “in”, “at”; повторити лесичний матеріал за темою «Шкільне життя», формування навичок вживання нових лексичних одиниць;

розвиваюча:  розвивати зосередженість; розвивати різні типи пам'яті — слухову, зорову, увагу, уяву; розвивати вміння у читанні, аудіюванні й усному монологічному мовленні;

виховна:  формувати доброзичливу атмосферу в класі; повагу до вчителя, один до одного; виховувати повагу до країни та культури країни мова якої вивчається.

Тип уроку: комбінований

Обладнання: Корзинки, овочі та фрукти, допоміжна таблиця, підручник (Карпюк 4 клас с.25-26).

 

План

  1. Вступна частина:
    1.        Організація класу.
    2.        Мовленнєва зарядка./Розучування вірша «Rain»
  2. Основна частина:
    1.        Подача нового матеріалу:
      1. Робота з підручником (ex.1, p.25)
    2.        Тренування в мовленні:
      1. Робота з підручником (ex.2, p.25)
      2. Робота з таблицею в книжці:
    3.        Систематизація вивченого (виділення нових лексичних одиниць і прийменників (ex.2, p.25))
    4.        Тренування у вживанні ГС:
      1. Робота з підручником (ex.3, p.26)
    5.        Практичне вживання ЛО і ГС в мовленні:
      1. Складання мікродіалогу (ex.4, p.26)
  3. Заключна частина:
    1.        Підсумки уроку
      1.  Гра «Збери врожай»
    2.        Повідомлення домашнього завдання. (ex.5, p.26)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Хід уроку

  1. Вступна частина:
    1.        Організація класу:
  • Hello, dear boys and girls! My name is Tetyana Evgenivna and today I am your teacher. Show me your book, show me your copybook. We talk about “Lunch”.
    1.        Мовленнєва зарядка.
  • First, we need to do exercise. Sing a song “ABC” together!
  1.  Основна частина:
    1.        Подача нового матеріалу:
      1. Робота з підручником:
  • Look at the p. 73, ex. 1:

Listen. Point and repeat.

  • Half past two, we have lunch and can eat soup, salad, potatoes, meat, chicken, ice-cream and drink juice. To memorize these words, we must write them down in a workbook. I am
    1.        Тренування в мовленні:
      1. Робота з підручником:
  • Listen and say ex. 2, p.25

Vicky: What are you going to do on Thursday?

Bill: I don’t  know. Why?

Vicky: We are going to have a test on Math on Friday. Can you help me to get ready?

Bill: Of course. I can. When will we meet?

Vicky: Can we meet after the lessons on Thursday&

Bill: OK. Well meet at 2 o’clock. See you.

Vicky: Thanks a lot. Bye-Bye!

- Now, you read dialogue in pairs.

  1. Робота з таблицею в книжці:
  • Looks to the section “Remember” in book.

В англійській мові є прийменники часу, такі як:  on, in, at.

On використовується з днями та датами;

Іn використовується з місяцями, роками, століттями та довгими періодами часу;

Аt використовується для позначення точного часу.

 For example:

 Do you work on Mondays?

 I have a meeting at 9 am.

 What do you do in the evening?

  1.        Систематизація вивченого:
  • Повернемось до вправи 2 на сторінці 25, знайдіть у діалозі прийменники часу, які ми щойно вивчили.
    1.        Тренування у вживанні нової ГС:
      1. Робота з підручником:
  • Ask and answer in pairs (p. 26, ex. 3).

You can answer the questions about Vicky and Bill using the information from the dialogue.

Зараз ми читаємо питання усі разом. А потім дамо відповіді на ці питання.

Questions:

  1. What is Vicky going to have on Thursday?
  2. Is Bill going to help Vicky before the test&
  3. What day is Bill going to help Vicky?
  4. What time are they going to meet?

Answers: 1. She is going to have a test on Thursday. 2. Yes, he is. 3. He is going to help her on Thursday. 4. They are going to meet at 2 o’clock.

  1.        Практичне вживання нової ГС та ЛО:
    1. Складання діалогу:
  •  Talk to your classmate (p. 26, ex. 4).

Look at the patterns of the dialogue. Finish the answers using the tables on the board. C:\Users\Наташа\Desktop\Снимок.PNG

 

Pair work:

  • Read the dialogue using the words from the table. Take turns to ask and answer in the same way, using the pattern and the table again. Act out the dialogue in pairs using our own answers.

One or two pairs act out the dialogue.

  1. Заключна частина:
    1.        Підсумки уроку:
      1. Гра «Збери врожай»
  •  Look at the board. You can see three baskets, but these baskets are not the usual ones with the prepositions we have learned today. We have fruits with inscriptions that we need to put each in a separate basket.
    1.        Повідомлення домашнього завдання:
  • Your homework Ex. 5, p. 26

 

docx
Пов’язані теми
Англійська мова, Розробки уроків
НУШ
Додано
14 травня 2020
Переглядів
665
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку