Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 255 з поглибленим вивченням природничо-математичних предметів Дарницького району
м. Києва
План-конспект
відкритого уроку для учнів 1-х класів
на тему:
«Родина»
вчитель англійської мови
Ю. М. Кочеткова
Київ – 2019
Тема. Родина.
Мета: Цілі уроку:
Очікуваний результат уроку: учні вмітимуть називати членів родини, числа від 1 до 10 , ставити запитання і відповідати на них ,розповідати про свою сім’ю.
Інтегровані змістові лінії: громадянська відповідальність.
Дидактичні матеріали: роздатковий матеріал, флеш-картки , презeнтація, іграшки, робочий зошит.
Тип уроку:комбінований
Хід уроку
І. Організаційний момент
1. Привітання
- Good morning pupils. I am glad to see you. Today we’ve got many guests. Let’s greet them.
-Sit down please.
ІІ. Активізація мовленнєвої діяльності
Тренування у вимові звуків-фонетична казка про язичка.
2. Мовленнєва зарядка
-Look, children .Who is that?
(Учні називають гостя- Міні Маус).
Розмова Міні Маус з учнями.
M M: Hello! What’s your name ?
P: My name is ….
M M: Nice to meet you.
P: Nice to meet you too.
-And now sing a song ‘’What’s your name?”.
Hello, Hello, What’s your name?
Hello, Hello, What’s your name?
My name is Noodle.
My name is Blossom.
Nice to meet you.
Hello, Hello, What’s your name?
Hello, Hello, What’s your name?
My name is Cheesy.
My name is Broccoli.
Nice to meet you.
Hello, Hello, What’s your name?
Hello, Hello, What’s your name?
My name is Jelly.
My name is Kernel.
Nice to meet you!
Let’s be friends!
ІІІ. Повідомлення теми, мети уроку. Мотивація навчальної діяльності.
1.Повідомлення теми, мети, мотивація.
The topic of our lesson is «My family ».
We’ll revise numbers, speak about your families, play and sing.
IV. Активізація вивчених ЛО.
1. Повторення ЛО на тему цифри і сім’я.
-Look at the board. We can see doors. We can open them. But we have to name numbers.
Let’s revise numbers.
-And now let’s play a game “ Flip -flop”.
-I see you can name numbers very well and you can open the door.
(Учні по черзі виходять до дошки називають цифру ,відкривають двері і називають члена сім’ї що за дверима).
-Take your puppet families and sing a song “Finger family”.
3.Сприймання на слух. Робота з зошитами .
-Open your workbooks at page 32 , exercise 1. Listen and colour.
1. Who is that? It’s my grandfather.
2. Who is that? It’s my mother.
3. Who is that? It’s my father.
4. Who is that? It’s my sister.
V. Фізкультхвилинка
-Stand up and sing a song “If you happy”.
VI. Узагальнення і систематизація знань
1.Відпрацювання вивчених граматичних структур «Who is that? », « It’s my…». Робота в парах.
-You’ve got your family albums and photos. Now work in pairs and your task is ask and answer.
For example:
a : Who is that?
b :It’s my mother.
2.Розвиток монологічного мовлення. Створення сімейного дерева.
Учні створюють сімейне дерево і презентують його перед класом.
VII. Підсумок уроку
1.Підведення підсумків уроку
- Що ми робили сьогодні на уроці ? Що вам найбільше сподобалося?
(Учні висловлюють свої думки.)
- The lesson is over. Good bye, children!