Урок англійської мови на тему: «Шкільні правила»
Мета уроку: повторити вживання модальних дієслів в реченнях, навчити формулювати свої шкільні правила; розвивати творчість, увагу учнів; виховувати толерантність та вміння працювати в групі.
На кінець уроку учні: зможуть захистити результати групових робіт та представити свої шкільні правила.
Обладнання: відео про шкільні правила, картки з модальними дієсловами, підручник О. Карпюк для 6 класу.
План уроку:
1. Орг. момент.
2. Мовленнєва зарядка.
3. Перевірка домашньої роботи.
Прочитати впр. 4,с. 62.
4. Робота з модальними дієсловами:
А) Знайти та прочитати всі модальні дієслова з впр. 4, с.62.
Б) Назвати всі модальні дієслова, які вивчали на останніх уроках.
В). Усно виконати впр.5, с.53.
5. Перегляд відео про шкільні правила.
6. Робота в групах:
А) Поділ на групи, пояснення завдання.
Б) Робота в групах.
В) Захист своїх шкільних правил.
7. Підбиття підсумків уроку.
8 . Домашнє завдання.
Хід уроку:
1. Орг. момент.
2. Мовленнєва зарядка.
Do you study at school?
Are there any rules at your school?
What school rules are your favourite?
3. Перевірка домашньої роботи.
Прочитати впр. 4,с. 62.
2- c
3- a
4- b
4. Робота з модальними дієсловами:
А) Знайти та прочитати всі модальні дієслова з впр. 4, с.62.
(Have to, can, don`t have to). Проаналізувати їх вживання.
Б) Назвати всі модальні дієслова, які вивчали на останніх уроках.
( can, should, must, may, could, might, have to).
Проаналізувати їх вживання.
Can- вміння, здатність.
Should- порада.
Must- обов’язок,який є єдиним для всіх.
May- дозвіл, припущення.
Could- ввічливе прохання.
Might- ймовірність.
Have to- зобов’язання, які людина обирає для себе(більш м’яка ступень обов’язку).
В). Усно виконати впр.5, с.53.
1-must
2-should
3-May
4-mustn`t
5- have to
6- might
5. Перегляд відео про шкільні правила.
Завдання: Зробити нотатки про шкільні правила.
6. Робота в групах:
А) Поділ на групи, пояснення завдання.
Б) Робота в групах.
В) Захист своїх шкільних правил.
6. Підбиття підсумків уроку.
7. Домашнє завдання.