Урок англійської мови у 10 класі до Дня Мистецтва. Тема: «Арт-терапія»

Про матеріал

Розробка уроку англійської мови у 10 класі до Дня Мистецтва

Тема: «Арт-терапія».

Розробка творчого заняття на уроці англійської мови. Групова робота, співпраця, релаксація, створення мозаїки власноруч.

Перегляд файлу

Розробка уроку англійської мови у 10 класі до Дня Мистецтва

Тема: «Арт-терапія»

Мета:

Освітня: розширювати філологічний кругозір учнів, формувати важливість оволодіння іноземною мовою і потребу користуватися нею як засобом спілкування.

Розвивальна: розвивати мовленнєві здібності учнів, вміння планувати свою мовленнєву діяльність, розвивати естетичне сприйняття, розвивати знання учнів з мистецтва мозаїки.

Виховна: виховувати ввічливість, чуйність у стосунках з товаришами, сформувати в учнів почуття прекрасного, прищеплювати любов до мистецтва.

Обладнання: маркери, коробка зі шматочками кольорового паперу (кольори за кількістю груп, шматки за кількістю учнів), ватмани за кількістю груп, гуаш або акварель, пензлики, програвач або комп’ютер, запис спокійної класичної музики, запис бадьорої музики.

Хід уроку

І Підготовка до сприйняття іншомовного мовлення

Учитель вітається з учнями

Фонетична зарядка: Скоромовка (tongue twister)

I Slit a Sheet

I slit the sheet, 
the sheet I slit, 
and on the slitted sheet I sit.

ІІ Основна частина

  1. Обговорення «Що таке мозаїка? / What are Mosaics?»

What are Mosaics?

Mosaics are assemblages composed out of tessera (small pieces of glass, stone, or other nature-based materials). When made out of glass, these pieces are typically cut into squares or shaped using special tools. The tiles or fragments are then arranged into patterns, pictures, and other decorative designs that are held together by an adhesive and grout.

The History of Mosaics

Mosaics have been a popular art form in several cultures around the world. The earliest known mosaics were found in a Mesopotamian temple dating back to the 3rd millennium BC. Made up of ivory, seashells, and stones, these decorative, abstract pieces laid the groundwork for mosaics made thousands of years later in Ancient Greece and the Roman Empire. Unlike the Mesopotamian mosaic-makers, however, Classical artists opted to create pictures, patterns, and motifs in their mosaics.

  1. Поділ на групи

Учитель пропонує учням дістати з коробки шматок кольорового паперу. Учні поділяються на групи по 5 чоловік в залежності від обраного кольору. Парти потрібно здвинути по дві, щоб групі можна було пересуватися навколо них.

T: Please, take a sheet of paper. What color do you have? Find your classmates with the same color and make groups.

  1. Створення мозаїки власноруч

T: Due to their ornate designs and seemingly mysterious methods, you may think that the mosaic-making practice is best left to the professionals. However, with just a handful of materials and a couple of tools, you can make your own glistening work of this art.

Групи займають свої місця. На партах лежать ватмани, декілька акварелей або гуаш, пензлики, вода, маркери. Учитель пояснює, як створити заготовку для мозаїки. На ватмані на весь розмір кожен має написати свої ініціали, тобто три перших літери, які будуть перетинатися, утворюючи маленькі ділянки на кшталт мозаїки, які потім учні будуть розфарбовувати.  

T: Please, take a marker and write your initials as big and beautiful as you can. Soon you’ll see that all the letters of your name seem like a real mosaic. Ready? Great! Everyone, please, choose two colors and begin to fill the gaps anywhere you like. Please, keep silence and don’t talk to each other. You should work by yourself, paint and listen to the music.

На цьому етапі учні розфарбовують роботу у тиші, працюють з двома обраними кольорами, радитися і розмовляти не можна. Грає заспокійлива музика.

 

Ten minutes after…

T: How are you doing? Now you can talk, share your ideas and ask for help. You still have only two colors.

На наступному етапі грає бадьора музика, учні спілкуються, просять допомоги, обговорюють назву роботи.

Ss: Can you add yellow here?

Please, don’t paint there.

Could you, please, give me…

Ten minutes after…

  1. Презентація роботи

T: Please, be ready to present your work.

Учні презентують свої роботи, пояснюючи, що саме вони у ній побачили і чому дали таку назву.

ІІІ Заключна частина уроку

Обговорюють, на якому етапі їм краще працювалося: на самоті під заспокійливу музику або в колективі, обговорюючи роботу. 

T: Can you believe that you have just created the most beautiful mosaic picture in the world! You are real artists! Thank you!

docx
До підручника
Англійська мова (9-й рік навчання, рівень стандарту) 10 клас (Карпюк О.Д.)
Додано
30 жовтня 2018
Переглядів
1018
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку