Урок англійської мови у 2 класі. Тема "Holidays"

Про матеріал

Розробка уроку допоможе навчати учнів нових ЛО по темі уроку та практикувати їх вживання, повторити та активізувати лексичний матеріал теми, тренувати пам'ять та увагу, а також виховувати культуру спілкування та інтерес до вивчення англ.мови

Перегляд файлу

Клас: 2

Тема: Свята і традиції

Підтема: Назви свят

Цілі: навчати учнів нових ЛО по темі уроку та практикувати їх вживання; повторити та активізувати лексичний матеріал теми; тренувати память та увагу; виховувати культуру спілкування, інтерес до вивчення англ.мови

Обладнання: підручник, роздатковий матеріал, відеододатки, ноутбук.

 

Хід уроку:

І. Організаційний момент. Введення в англомовну атмосферу

1. Привітання.

T:  Good morning, pupils!

P: Good morning, teacher! 

«Hello-song»:

Hello, hello.
Can you clap your hands?
Hello, hello.
Can you clap your hands?

Can you stretch up high?
Can you touch your toes?
Can you turn around?
Can you say, “Hello?”

Hello, hello.
Can you stamp your feet?
Hello, hello.
Can you stamp your feet?

Can you stretch up high?
Can you touch your toes?
Can you turn around?
Can you say, “Hello?”

Hello, hello.
Can you clap your hands?
Hello, hello.
Can you stamp your feet?

Див. відео https://www.youtube.com/watch?v=fN1Cyr0ZK9M

 

2. Фонетична зарядка.

 Тренування у вимові звуків.

 ( Вчитель називає звук і слова з ним, учні повторюють)

 T: [s] – star, see, sing;

     [t] – teddy, train, mat;

     [i:] – see, tree, three.

 

3. Повідомлення теми та мети уроку.

T: Сьогодні ми з вами будемо розмовляти про свята. Будемо розігрувати діалоги, гратись, співати пісень. Lets start our lesson.

 

ІІ. Основна частина уроку:

 

І.Повторення вивченого матеріалу

  1. Гра «Літери та слова»

  (Вчитель показує літеру, а учні повинні назвати слово, що починається з цієї    літери):

  T: K

  P: Kite, etc.

2. Повторення букв (див. додаток 1)

 

ІІ. Подання та відпрацювання нового лексичного матеріалу.

1. Введення нових ЛО, виконання вправ (див. додаток 2)

 

2. Навчання діалогічного та монологічного мовлення.

 

3. Фізкультхвилинка.

Розучування пісеньки з рухами:

Hello, reindeer. 
Hello, snowman. 
Hello, Santa. 
Happy holidays. 

1 2 3, 4 5 6, 7 8 9 10.
Merry Christmas, everyone. 
Let’s sing it once again. 

Hello, reindeer. 
Hello, snowman. 
Hello, Santa. 
Happy holidays.
Happy holidays. 

 

Див.відео https://www.youtube.com/watch?v=mGAYzlqj-aE

 

4. Повторення вивчених літер.

Гра «Напиши літеру»

 ( Учні двох команд ланцюжком виходять до дошки і записують букви, які диктує вчитель. За кожну правильно записану літеру команда отримує 1 бал).

 

5. Релаксація

Див.додаток 3

 

6.     Навчання читання.

  • Називання слів по буквах.
  • Читання вчителем.
  • Читання учнями самостійно ланцюжком.

III. Заключна частина уроку

1. Підсумок уроку.

 

Технологія « Мікрофон»

 P: Сьогодні на уроці ми ….

 

2. Повідомлення домашнього завдання

 

3. Закінчення уроку.

     Stand up, please! Goodbye, children.

    «Goodbyesong».

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Додаток 1.

D:\ОКСАНА))\ШКОЛА Іванівка 2016-17\1 клас АМ\дадатки worksheets\fa669e569c729940d3490646f5cb32b2.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Додаток 2.

D:\ОКСАНА))\ШКОЛА Іванівка 2016-17\1 клас АМ\дадатки worksheets\70afcf727bfed0a1574ad3a14da538de--christmas-word-search-christmas-words.jpg

 

 

 

Додаток 3.

D:\ОКСАНА))\ШКОЛА Іванівка 2016-17\1 клас АМ\дадатки worksheets\52a86c7d0939ac109ec4eaeaf8f40e03.jpg

 

docx
Додано
21 лютого 2018
Переглядів
4163
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку