3 клас
Тема . Людина
Підтема уроку . Who Has Got A Big Nose?
Мета: ознайомити з новими лексичними одиницями, активізувати вивчений лексико-граматичний матеріал, продовжувати формувати вміння та навички читання, письма, усного мовлення; розвивати логічне мислення, увагу, комунікативні здібності учнів; виховувати зацікавленість у розширенні своїх знань, загальну культуру учнів.
Обладнання: підручник, аудіо супровід, ноутбук, телевізор, флепчарт, слайди, картки з завданнями та малюнками, зошити, кольорові олівці та фломастери
Хід уроку:
І. Підготовка до сприйняття іншомовного мовлення.
1. Greeting.
T: Good morning, pupils!
P: Good morning, teacher!
T: I’m glad to see you!
P: We’re glad to see you, too!
T: How are you?
(діти по черзі розказують як вони почуваються сьогодні)
Виконання пісні “If you Happy”
T: Are you happy now?
Ps: Yes? We are!!!
2. Warm-up.
1)T: What day is it today?( what day was yesterday? What day will be tomorrow?)
2) Speaking cards.
T: Children, tell me short information about yourselves.
3. Aim.
Today we speak about appearance. You’ll learn how to describe people and toys, get to know some new words, and practice them in exercise, games.
ІІ. Основна частина уроку.
1. Phonetic drills.
T: Look at the blackboard. Listen and repeat after me.
I [ai] – hi, five, nine
A [ei] – Kate, name, game
Oo [u:] – school, room, spoon
Wh [w] – why, when, what
T: Now you read.
2. Presenting vocabulary.
1. (Eyes, ears, nose, mouth, teeth, hair, big, small, long, short, curly, straight)
2. Colors (song)
3. Гра «Touch your … »
4. Reading
Ex. 1 p.37
1) Pre-Reading Activity.
T: What do you see at the exercise 1?
P: I see a ….
(опрацювання нових слів з тексту, що записані на дошці)
Dress, princess, clown, funny, glasses, pirate, Dracula
2) Reading
(Слухання аудіо запис тексту. Речення по черзі з перекладом читають учні)
3) Post-Reading Activity
Agree or disagree.
Пісня «Head and Shoulders»
Робота в зошитах.
(учні витягують по карточці, на яких написано фрази: long black hair, big red nose, short curly hair, big green mouth
T: Who has got …..
Ps: Nika has got …
(робота в парах)
Вчитель роздає кожній парі по карточці, учні слухають аудіо запис і з’єднують героїв з їх іменами.
ІІІ. Заключна частина уроку
1. Home work
Ex. 1 p. 37 чит.
2. Summarizing
Color the clown
His nose is red, his curly hear is orange
His ears are pink, his eyes are green, his
Mouth is yellow!