Урок англійської мови за темою "Colours"

Про матеріал

Розробка уроку сприяє розвитку комунікативних навичок, навичок усного мовлення та аудіювання; допомагає розвивати фонематичний слух і мовну здогадку учнів молодшої школи. А також сприяє розвитку допитливості та мислення, поширенню світогляду (святкові традиції) та знань про культуру.

Тип уроку: формування вмінь та навичок усного мовлення

Перегляд файлу

 

 

 

 

Конспект відкритого уроку

з англійської мови у 2 класі

за темою COLOURS

(за підручником О. Д. Карп’юк )

 

C:\Users\1\Desktop\24cbf57ad3.jpg

 

Підготувала:

учитель англійської мови

СЗШ № 18

м. Сєвєродонецьк

Мазалова К. М.

 

 

Тема «COLOURS»

Мета уроку

навчальна:

  •    Повторити та закріпити знання, отримані на попередніх уроках за темою «Colours»;
  •    активізувати лексику за допомогою віршів, пісень;
  •    практикувати у вимові слів - назв кольорів;
  • ознайомити з новою лексичною одиницею «favourite» та структурою «What is your favourite colour?»;
  • повторити вживання дієслів is”, “are”;
  • повторення умінь і навичок читання.

розвиваюча:

  •    розвивати комунікативні навички, навички усного мовлення та аудіювання;
  •    розвивати фонематичний слух і мовну здогадку;

виховна:

  • сприяти розвитку допитливості та мислення, поширенню світогляду (святкові традиції) та знань про культуру мови;
  •    виховувати в учнів інтерес до вивчення англійської мови;
  •    виховувати толерантність, почуття прекрасного та повагу до співрозмовника.

Тип уроку: формування вмінь та навичок усного мовлення

Оснащення: підручник, малюнки, картки з зображенням кольорів, олівці,  роздатковий матеріал, відео з піснями “Rainbow colours”, “Jingle Bells

Хід уроку:

I. Організаційний момент

1). Greetings - Привітання

Teacher: Good morning, boys and girls. How are you?

Pupils: Fine. Thank you. And how are you?

T: I am fine. Thank you. Sit down, please.

 

 

2). Повідомлення теми та мети уроку

T:  Todays topic is «Colours». Тема нашого уроку – Кольори. Сьогодні на уроці ми поговоримо про кольори, яких навколо нас дуже багато. За допомогою віршів, загадок, римівок, пісень та ігор повторимо назви кольорів та почнемо підготовку до зимових свят.

3) Phonetic exercise – Фонетична зарядка

Т: Для того щоб нам добре працювалось на уроці, необхідно правильно вимовляти всі звуки. Тож давайте потренуємо наші язички і повторимо деякі англійські звуки.

    Учитель показує карточки з зображенням звуків, а діти промовляють віршик, на затренування цього звуку.

[ð] Little monkey in the tree,

That is what she said to me:

The, the, the. Thee, thee, thee.

That is what she said to me.

[W] Why do you cry, Willey?

 Why do you cry?

Why, Willey? Why, Willey?

Why, Willey? Why?

Скоромовки:

[æ]  A black cat sat on a mat and ate a fat rat.

[p]  Peter Piper picked a pack of pickled peppers.

Т: Well done. Thank you.

ІІ. Основна частина уроку.

1) Повторення вивчених лексичних одиниць.

Вчитель показує карточки з зображенням кольорів і називає їх. Учні хором повторюють.

Відгадування «кольорових» загадок.

Я по городу люблю бегать в джинсах цвета …blue.

Цвет знамен и цвет побед по-английски будет ….red.

Этот цвет зимой бывает называется он …..white.

А у елки цвет один, называется он ….green.

Вот неспелый мандарин, он пока зеленый …..green,

А созреет и запомнишь ты оранжевый цвет …orange.

Поросенок озорник розовенький такой ….pink.

А медведь смешной, забавный носит шубку цветом  ….brown.

Ну а волк – гроза зверей, носит шубку цветом  grey.

2) Активізація лексичних одиниць.

На дошці написані назви кольорів. Діти підходять до дошки, беруть у вчителя карточку будь-якого кольору, визначають, де назва цього кольору написана на дошці і приколюють карточку поруч.

3) Подання нового матеріалу і практикування у його вживанні.

Лексична одиниця «favourite», структура «What is your favourite colour?»

Т: Я хочу дізнатися, який у вас улюблений колір. Слово favouriteдля вас нове. Воно означає «улюблений». Давайте повторимо його(учні повторюють). “favourite colour” означає улюблений колір(учні повторюють словосполучення). My favourite colour is blue. What  is your favourite colour? Учні відповідають на запитання. Потім вони будують діалоги:

Р1: What is your favourite colour?

P2: My favourite colour is ….

4) Повторення пісні “Rainbow colours”.

5) Фізкультхвилинка.

Учитель визиває одного з учнів і той проводить фіззарядку.

Hands up, hands down.

Hands on hips, sit down.

Stand up! Hands to sides! Bend left, bend right.

Hands on hips. One, two, three – hop!

One, two, threestop!

6) Практика граматичного матеріалу. Вживання дієслів is”, “are”.

Учитель показує малюнки з зображенням предметів чи тварин і говорить їх колір з помилкою. Учні виправляють помилки.

T: The frog is blue. P1: No. The frog is green.

T: The bells are red. P2: No. The bells are yellow.

Таким чином учні згадують коли вживається дієслово is, а коли  are”. Учитель додатково показує карточки, на яких написані слова “is,  are”.

Потім учні працюють з роздатковим матеріалом (підставляють у речення відповідне дієслово).

 

Подивись, обери і заповни.

C:\Users\1\Desktop\Book-about-nature-coloring-page.gif

 

The book _____ old.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

C:\Users\1\Desktop\New-interesting-book-coloring-page.jpgC:\Users\1\Desktop\New-interesting-book-coloring-page.jpg

 

The books _______ new.

C:\Users\1\Desktop\17_gif.gif

 

The bells _____ nice.

C:\Users\1\Desktop\snowman.png

 

The snowman  _____ funny.

C:\Users\1\Desktop\cat2-03.jpgC:\Users\1\Desktop\cat2-03.jpg

 

The cats _____ nice.

C:\Users\1\Desktop\Bernese-Mountain-Dog.gif

 

The dog  ____ big.

C:\Users\1\Desktop\schoolbagbw.gifC:\Users\1\Desktop\schoolbagbw.gif

 

The bags _____ big.

C:\Users\1\Desktop\images.jpg

 

Santa Claus  ____  happy.

.

 

Після заповнення пропусків учні читають і перекладають речення.

 

Виконання вправи із підручника №3 ст. 57

T: Look at the Christmas balls.

P: The Christmas balls are nice.

7) Практикування навичок читання № 4 ст. 57

Т: Давайте перевіримо домашнє завдання. Спочатку згадай- мо  правила читання буквосполучень     ее, еа – [ i: ] .  Прочитайте за мною вправу (учні хором повторюють за вчителем читання вправи). А тепер ви самостійно прочитайте. (Учні ланцюжком читають вправу).

8) Свята

Учитель пропонує учням подивитись відео і проспівати пісню “Jingle Bells”.

Т: Діти, яке свято наближається? А що ми робимо на Новий рік? (Прикрашаємо ялинку).А якого кольору були іграшки на ялинці, коли ви дивилися відео? А якби у вас була можливість виготувати ялинкову прикрасу, якого б кольору вона була?

Потім учитель допомагає дітям утворити 3 групи, кожна група отримує зображення ялинки та розмальовки з зображенням новорічних прикрас для кожного учня.  Учитель пропонує розмалювати кожному свою іграшку по-своєму.

 

C:\Users\1\Desktop\images.jpg                                   C:\Users\1\Desktop\christmas_tree.gif

 

T: Are you ready? Let’s decorate your Christmas trees.

Кожна група прикрашає свою ялинку своїми іграшками-розмальовками.

Потім діти  демонструють свої ялинки класу і кожен учень показує свою іграшку і називає її колір.

P1: My Christmas ball is yellow and green.

P2: My Christmas ball is red, orange and blue.

ІІІ. Заключна частина уроку.

Т: Well done. Thank you. Я бачу, що працюючи сьогодні на уроці ви вивчили кольори та інші зимові слова. Домашнє завданням на наступний урок буде кольоровим. Намалюйте свою улюблену іграшку та назвіть  кольори, які в ній присутні.

I am very pleased with our lesson. Мені дуже сподобався наш урок. You were good/very good/excellent. А що було для вас найцікавішим? Що нового ви сьогодні дізналися?

Now stand up, please. The lesson is over. Good-bye. Have a good day!

 

 

Середня оцінка розробки
Структурованість
4.0
Оригінальність викладу
5.0
Відповідність темі
5.0
Загальна:
4.7
Всього відгуків: 1
Оцінки та відгуки
  1. Іваницька Соломія
    Хороший урок з дуже цінним матеріалом
    Загальна:
    4.7
    Структурованість
    4.0
    Оригінальність викладу
    5.0
    Відповідність темі
    5.0
docx
Додано
15 жовтня 2018
Переглядів
1083
Оцінка розробки
4.7 (1 відгук)
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку