Урок "Animals". (За підручником О.Д. Карпюк)

Про матеріал
Ознайомити із запитанням “How many…?” та відповідями на нього; формувати лексичні навички з теми «Тварини», узагальнити і систематизувати лексику з тем «Кольори» та «Тварини»; закріпити набуті знання за допомогою ігор, пісень, наочності та аудіювання.
Перегляд файлу

                                                                                                                                    

Тема уроку:  Тварини. (За підручником О.Д. Карпюк)

Мета: Ознайомити із запитанням “How many…?” та відповідями на нього; формувати лексичні навички з теми «Тварини», узагальнити і систематизувати лексику з тем «Кольори» та «Тварини»; закріпити набуті знання за допомогою ігор, пісень, наочності та аудіювання;

розвивати в учнів монологічне і діалогічне мовлення, пізнавальні здібності;

виховувати організованість, ввічливість, любов до тварин та природи.

Обладнання: підручник, картки з назвами тварин, кольорів, іграшкові тварини, ноутбук.

 

                                                                                                                                 

Хід уроку

 

I Організаційна частина уроку.

T: Good morning, children. Nice to meet you.

Діти, на дошці ви бачите сонечко та хмаринку. У кожного з вас  є промінчик і краплинка. Якщо у вас сьогодні гарний настрій – додайте сонечку промінець, якщо поганий – додайте хмаринці крапельку.

II Основна частина уроку

 (Повторення раніше вивчених лексичних одиниць_

 За допомогою гри перевіряться  засвоєння ЛО різних тем.
Т: Blue, yellow, red.        Ps: Colours.

T: Aunt, mum, daddy.      Ps: Family.

T: Books, pencils, rulers.  Ps: School.

  ( Подання нового лексичного матеріалу і практикування в його вживанні.)

1)  Look! It is a lion. Repeat after me: lion (вимовляємо слово пошепки потім голосніше) - lion - lion - lion.

    (Таким чином учні тренуються у вимові інших нових слів):

 crocodile - crocodile - crocodile - crocodile.

2) Now open your books at page 69. What animals can you see?

3) Робота з малюнками.

Look at our animals, please. Oh, what a pity! They are very sad! The angry crocodile has taken the cards with their names. Let's help the animals. I have the flashcards. Take one of them, read the name and put it on the animal.

Flashcards: a monkey, a tiger, a hippo, a li­on, a giraffe, a snake, an elephant, a zebra.

T. Great! Our animals are happy now.

Подання нового граматичного матеріалу і практикування в його вживанні.

4)Читання.

 Ex.2 p. 69. Look, listen and repeat. (Учні читають  за вчителем, перекладають.)

5) Look at the blackboard. Answer my question: How many animals can you see?                                                                                                                             

Фізкультхвилинка

Look at the ceiling.

Look at the floor.

Look at the window.

Look at the door.

Пісня «I have a mouse»

I have, I have a mouse.

I have, I have a mouse.

I have, I have a mouse.

A mouse  and a cat.

Have you got a mouse?

Have you got a mouse?

Yes. I have a mouse.

Have you got a mouse?

Have you got a mouse?

No, I have not.

6) Аудіювання. Гра «Художник»

Всі ви дуже любите малювати. Давайте ми з вами пригадаємо ті кольори, які вже вивчили. На екрані у вас є малюнок. Раніше він був різнокольоровий. Але пройшов дуже великий дощ і фарба зникла. Ваше завдання: розфарбувати малюнок відповідними кольорами.

Brown Bear

Brown bear, brown bear, what do you see?

I see a green bird looking at me.

Green bird, green bird, what do you see?

I see a yellow duck looking at me.

Yellow duck, yellow duck, what do you see?

I see a blue horse looking at me.

Blue horse, blue horse, what do you see?

I see a red frog looking at me.

Red frog, red frog, what do you see?

I see a violet cat looking at me.

Violet cat, violet cat, what do you see?

I see a white dog looking at me..

White dog, white dog, what do you see?

I see a black sheep looking at me.

I see you looking at me.

T: Я бачу, ви дуже хороші художники. Вас нічого не дивує на вашому малюнку? Які тварини розфарбовані не в такі кольори, якими вони є в справжньому житті?

T: Thank you. You are very clever pupils.

III Заключна частина уроку

 Підсумок уроку. Учні співають пісню “Have you got s pet?”

         https://www.youtube.com/watch?v=JeCP6OGgP1w                                                                                                       

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

doc
Додано
27 вересня 2023
Переглядів
547
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку