1
Управління освіти Шосткинської міської ради Шосткинський міський методичний кабінет
|
Colours and Animals |
( позакласний захід у 1класі) |
|
|
|
Шостка 2014 |
Жирна Інна Миколаївна
вчитель англійської мови,
вчитель вищої категорії,
старший учитель
комунальної організації
«Шосткинська спеціалізована
школа І ступеня №13
Шосткинської міської ради
Сумської області»
Colours and animals
( позакласний захід у 1 класі)
Цілі:
Навчальна: систематизувати знання, навички та уміння за темами “Кольори” та “Тварини”; узагальнити практичні навички використання вивчених структур.
Розвиваюча:розвивати пам’ять, логічне мислення та зв’язне усне мовлення.
Виховна:виховувати любов до тварин, почуття прекрасного та дружби.
Хід уроку
T. Good morning, children!
P. Good morning, teacher!
T. How are you, children?
P. We are fine, thank you.
2. Повідомлення теми та мети уроку.
T. Today we have an unusual lesson. We’ll speak about animals and colours.
3. Warming-up.
T. Let’s repeat the colours. Now, children your task is to name all colours. ( Вчитель показує картки з різними кольорами, а діти називають їх)
T. Children, listen to me. I’ll read the sentences and you must finish them. Are you ready? Let’s begin!
Знаємо насамперед:
Колір мака буде -red.
Колір квітки, що люблю,
Зветься по-англійськи blue.
Взимку колір цей буває,
Це сніжинки колір -white
Море, де стоїть “Артек”,
По- англійські зветься black.
Взимку та влітку колір один
Має ялинка. Зветься він green.
Любимо колір пшениці спілої
Дуже він гарний, колір yellow.
Хутро у вовка, хутро мишей
Брудного кольору. Зветься він grey.
Оплески ведмедю:”Браво!”
Він актор. А колір -brown.
4. Пісні та вірші про кольори.
T. Let’s sing a song. ( Вчитель вішає на дошку плакати з різнокольоровими чашками та кружечками, діти дивляться і співають)
Brown, green and blue and white,
Blue and white, blue and white,
Brown, green and blue and white,
Red and black and yellow.
T. Well done, children! Sing the song “ Blue and green”
Blue and green
And red and pink,
Red and pink
Red and pink.
Blue and green
And red and pink,
Black and white
And yellow.
T. You have learned rhymes about colours. Let’s recite them.
( Діти виходять з малюнками і декламують вірші)
P1. Red, red, red the rose,
Blue, blue, blue the dress,
Grey, grey, grey the rat,
And so is the cat.
P2. The bear is white,
The bird is blue,
The dog is black,
The puppy is too.
P3.I have many pencils,
Red and green and blue.
I’ll draw a picture
And give it to you.
P4. Children yellow,
Blue and white
Must be friends
And unite.
P5. Spring is green.
Summer is bright.
Autumn is yellow.
Winter is white.
P6. I see green, I see yellow.
I see that funny fellow.
I see white, I see black.
I see this, and that, and that.
I see pink. I see brown.
I stand up and I sit down.
I see red. I see blue.
I see you, and you, and you.
P7. Red and yellow,
White and blue.
These beautiful flowers
Are just for you!
T. All right, children! You know names of domestics and wild animals. Let’s recollect them. (Вчитель показує малюнки тварин, а учні називають їх)
5. Game. Гра.
T. Ok, children. You have done this task very well. And now clap your hands only when I’ll say the names of the colors. Be attentive!
Desk, book, white, ball, doll, tree, red, flat, room, cat, green, box, fox, top, grey, children, mother, son, blue, pen, rabbit, frog, black, bear, fish, toy, pink, flower, father, bag, yellow, cow, horse, duck, brown, apple, pie, teddy-bear, orange, boy, girl, pencil, violet, goose, hen, cock.
6. Розповідь про домашнього улюбленця.
T: Dear, children! You have got pets at home. Now, you’ll tell about your pets. ( Діти виходять по черзі з малюнками або фотокартками домашніх улюбленців, які вони зробили раніше і описують улюблену тваринку)
For example: I have got a pet.
It is a rabbit.
It is black and white.
7. Робота в групах. Work in pairs.
Діти діляться на дві команди. Вчитель дає два набори карток із зображенням тварин. Одна команда має вибрати тільки свійських тварин, а інша – диких.
8. Малювання. Drawing.
( Вчитель роздає заготовку веселки,а дітям пропонується її розфарбувати під диктовку вчителя.) 1-red, 2- orange, 3- yellow, 4 – green, 5 – blue, 6 - violet
9. Підсумок уроку.
T. Children, our lesson is over. Stand up, please. I wish you good luck! Good-bye!
Література:
1.Ростоцька М. Є., Карп’юк О. Д. Англійська мова: підручник для 1кл. загальноосвітніх навчальних закладів з поглибленим вивченням англійської мови.- Тернопіль: Видавництво “Астон”, 2012.
2. Don Dallas, Linda Pelham, підручник New Let’s
Learn English, Longman 2010.
3. Кузьмічова Л. Д. Англійська мова для дітей. —
Київ, Тов. «НІОС», 1998.
4. Куліш В. Г. Цікава англійська. — Сталкер, 1999.