Урок "Давайте порахуємо. Множина іменників", 1 клас

Про матеріал
Урок присвячений навчанню учнів рахувати англійською мовою та утворювати множину іменників. Матеріал викладений у ігровій формі з використанням ляльок.
Перегляд файлу

1 клас Урок №6

Тема: Давайте порахуємо!  Множина іменників.

Мета:

  • Повторити раніше вивчені ЛО;
  • Вчити рахувати англійською мовою, складати словосполучення та прості речення;
  • Ознайомити з утворенням множини іменників;
  • Розвивати вміння сприймати англійську мову на слух, комунікативні здібності учнів;
  • Формувати навички правильної вимови звуків англійської мови;
  • Виховувати культуру спілкування.

Хід уроку

І. Підготовка до сприйняття іншомовного мовлення.

1. Привітання.

 Співання пісні хором з дітьми.

“Hello! How are you?” https://www.youtube.com/watch?v=hqx2phxn_cM

HELLO, HELLO! HOW ARE YOU?

I'm fine. I’m fine.

I hope that you are too.

2. Повідомлення теми й мети уроку.

Сьогодні на уроці ми познайомимся з друзями Бафла, повторимо шкільні речі, навчимося їх рахувати.

3. Уведення в іншомовну атмосферу.

Гра з м’ячем.

(Учитель по черзі кидає учням м'яч, називаючи різні слова, які вони вже вчили раніше. Учні, якщо чують слова, які відносяться до шкільних речей, ловлять м’яч. А якщо слова не відносяться до шкільної тематики, учні повинні відбивати м’яч.)

ІІ. Основна частина уроку.

  1. Введення утворення множини іменників.

Т: Бафл сьогодні прийшов до нас не сам. Він хоче познайомити нас зі своїми друзями. (Учитель дістає 2-х лялькових ведмедиків) One bear (показує), Том. Two bears Tom and Ben. (Учитель вказує на ведмедиків та представляє їх, виділяючи в мові закінчення множини.)

Т: Коли ми називаємо 2 або більше предметів, ми додаємо букву «s» до слова. Так само, як ви почули коли я представляла вам ведмедиків.

  1. Фізкультхвилинка. (відеосупровід)

https://www.youtube.com/watch?v=C3c8fzbsfOE

  1. Аудіювання. Робота у підручнику. Впр.1 с. 26

Слухання запису, звертаючи увагу на вимову множини предметів.

  1. Вивчення вірша з рухами. Впр. 2 с. 26 під музичний супровід.
  2. Робота в друкованому зошиті. Впр. 1 с. 19

Учні рахують предмети на малюнку, називають їх, пишуть цифрою кількість предметів.

ІІІ. Заключна частина уроку.

  1. Підведення підсумків уроку.

Рахування скільки предметів на парті. (two pens, one pencil-case…)

  1. Закінчення уроку.

One, two, three, four, five.

I say “Good bye!”

 

Середня оцінка розробки
Структурованість
5.0
Оригінальність викладу
5.0
Відповідність темі
5.0
Загальна:
5.0
Всього відгуків: 1
Оцінки та відгуки
  1. Кобець Юлія Миколаївна
    Дякую. Дуже гарний матеріал.
    Загальна:
    5.0
    Структурованість
    5.0
    Оригінальність викладу
    5.0
    Відповідність темі
    5.0
docx
До підручника
Англійська мова (підручник для спеціалізованих шкіл із поглибленим вивченням англійської мови) 1 клас (Карпюк О. Д., Ростоцька М.Є.)
Додано
21 жовтня 2020
Переглядів
1824
Оцінка розробки
5.0 (1 відгук)
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку