Підсумковий урок з математики
(1 кл. НУШ)
Діагностувальна робота
«Усне додавання і віднімання двоцифрових чисел в межах 100. Розв'язування задач та прикладів.»
Мета: продовжувати виробляти навички додавання і віднімання двоцифрових чисел будь-якого розряду;
вдосконалювати навички розв'язування задач;.
вправляти вміння учнів в читанні, записі двоцифрових чисел ;
вдосконалювати вміння та навички в розв’язуванні виразів зі змінною;
прищеплювати прагнення дотримуватись здорового та безпечного способу життя;
розвивати увагу, пам'ять, логічне мислення;
виховувати інтерес до вивчення математики та турботливе ставлення до свого здоров'я.
Обладнання: мультимедійна презентація до уроку, завдання для практичної роботи.
Хід уроку
І. Організаційний момент.
ІІ. Актуалізація опорних знань.
III. Робота над темою уроку.
1.Задача
(аналіз тексту задачі, добирає спосіб розв’язання задачі)
До магазину привезли 93 кг яблук. Одному покупцю продали 37 кг, а іншому -29 кг яблук.
Скільки кілограмів яблук залишилось у магазині.?
2 .Приклади
(перевірка володіння навичками додавання та віднімання)
28 + 58 20 –6
75 – 66 18 +37
87 – 25 23 – 19
49 + 51 60 - 2
3.Завдання
(зображує геометричну фігуру, знаходить його периметр)
(використання одиниць вимірювання довжини)
Накреслити прямокутник зі сторонами 6 та 5см.
Знайти периметр квадрату.
Додаткове завдання
Задача
(аналіз тексту непрямої задачі, добирає спосіб її розв’язання)
В одній вазі було 27 ромашок, що на 19 більше , ніж у другій. Скільки ромашок було у вазах?
Завдання
(перевірка володіння навичками додавання та віднімання у виразах зі змінною)
Знайти значення виразу 96 – а, якщо а = 7, а = 9.
Знайти значення виразу 25 + в, якщо в = 29, в = 68.
4.Фізкульт.хвилинка.
5. Виконання роботи.
IV. Підсумок уроку.