Тема: Дикі тварини.Узагальнення вивченого матеріалу по темі «Природа. Дикі тварини».
(конспект уроку з англійської мови у 2 класі) Хільченко Оксана Валентинівна,
вчитель англійської мови комунального закладу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №14 Вінницької міської ради», спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії
Мета:повторити та систематизувати лексикo-граматичний матеріал теми; формувати навички учнів у читанні, аудіюванні , письмі ; формувати навич-ки учнів в діалогічному та монологічному мовленні з теми, комунікативні навички учнів ; виховувати культуру спілкування; уміння працювати в групах та самостійно.
Очікувані результати:
Учні повинні:
- уміти вирізняти й розуміти вивчені лексичні одиниці, уживати їх у діалогічному та монологічному мовленні;
- уміти називати й описувати тварин, що вони полюбляють та вміють робити ;
- учні повинні уміти складати речення з вивченими граматичними структурами Do you like …? Yes, I do. / No, I don’t. ;
Have you got a tiger? Yes, I have. / No, I haven’t.
i модальним дієсловом can.
Тип уроку: узагальнення вивченого матеріалу.
Обладнання: запис пісень, клітка з іграшковими тваринками, картки із завданнями, мультимедійна дошка, ноутбук, презентація.
Хід уроку:
І Підготовка до сприйняття іншомовного мовлення.
1. Привітання. Greeting.
-Hello! Song (пісня) https://www.youtube.com/watch?v=tVlcKp3bWH8
Слайд 1
2. Повідомлення теми та очікуваних результатів.
Learning Outcomes.
By the end of the lesson pupils will be able to:
- use the previously learnt words, grammar structures and language from the unit to play games, sing songs.
- identify letters, their sounds and read some words.
- talk about animals, work together to ask and answer about pictures of animals .
Слайд 2
Клас ділиться на дві команди « Мавпочки» та «Ведмедики».
За правильне виконання завдання отримують «банани» для мавпочки; « мед» для ведмедика.
Let’s start our travelling.
3. Введення в іншомовну атмосферу. Warming up
Фонетична зарядка. Let’s revise the animals and the ABC. Animals phonics song. https://www.youtube.com/watch?v=yaavhVoZ99U Слайд 3
Повторення назв кольорів.
Зорове сприймання. Назвати слова по буквам та прочитати
Repeat colours. Spell and Read. in, sit, big, his, pink ten, pen, seven, get
on, dog, pond, not can, bag, hat, map
Слайд4
Мовленнєва зарядка.
Т: Let’s sing the song “We Go to the Zoo” and dance. https://www.youtube.com/watch?v=SSpKVUahz0I
Учні виконують пісню «Ми йдем в зоопарк.» Слайд 5
ІІ. Основна частина уроку.
1. Лексична розминка. Повторення назв тварин. Гра у колі за допомогою долоньок. Кожен учень називає тваринку.
A Circle Game.Name the Zoo animals. Слайд 6
2.Знайти пару, скласти пазли.
Mingle.Find your pair Where is my mother?
-Have you got a tiger?
-Yes, I have. / No, I haven’t.
Під супровід мелодії з мультфільму « Мама для мамонтьонка». Слайд 7-8
3.Гра « Змійка». Знайти слова. Командам роздаються змійки з схованими назвами тваринок, які потрібно знайти.
A Snake Game . Find the names of animals .
bemonkeyasnakehlionfelephantabearehippomt
Слайд 9
4. Усна взаємодія . Робота в парах.Обмін інформацією.
Гра « Cходинки ». Подобається – не подобається.
Pair work. Game” Ladders” -Do you like lions?
-Yes,I do. / No, I don’t.
Слайд 10
5. Гра з малюнками « Дуель». Хто перший назве тваринку або продукт харчування, зображені на малюнку суперника.
Pictures Game ’’Battle”.
Слайд 11
6. Повторення лексичних одиниць по темі « Їжа».
What food do animals like?
7. Фізхвилинка .
Відео з піснею «Чи вміє слон літати?» Повторити і показати слова-дії, якими можна описати дії тварин.
Let’s have a rest. Revise what animals can do.
Song “Can an Elephant Fly?” https://www.youtube.com/watch?v=GA6dKNsl6zk Слайд 13
8.Усне продукування. Сприймання на слух. Зорове сприймання.
Гра «Відгадай загадку» Учні розповідають про своїх улюблених тварин, що живуть в зоопарку( не називаючи їх), демонструючи малюнки, крім двох учнів біля дошки, які повинні відгадати тваринку та знайти слово на дошці.
Speaking. Listening .
Fly Swatter Riddles: Speak ; Guess ; Find the Animal.
T: Your homework was to draw your favourite animals that live in the zoo and to tell about them according to the plan: but don’t name the аnimal
Слайд 14
9. Писемне продукування. Дописати пропущені букви.
Writing. Write the missing letters.
Cr – cod - le ele - - ant gira- - e h –p – o - eb-a
10. Гра «Вгадай тваринку та звільнити з клітки».
Учень повинен відгадати іграшку-тваринку, яку дістає з клітки закритими очима.
Game « Save Animals from the Cage ».Take an animal and guess it.
-Іs it a hippo? -Yes, it is. / No, it isn’t.
ІІІ. Заключна частина.
1. Homework. Повідомлення домашнього завдання.
Write and draw! Spell your name with animals! Write your name down the side. Then draw and write an animal for each letter of your name. For example, if your name is ‘Kim’, you could draw a koala, an iguana and a monkey!
2. Підсумок уроку. Summarizing.
Т: Give the monkey bananas ; give the bear jars of honey. Рахуємо банани та баночки меду. Хто більше подарував?...
Ось і закінчилась подорож.
Do you like this lesson?
Який етап уроку сподобався більше всього? Виберіть смайлик.
-Thank you for the lesson.Good bye!