План – конспект уроку в 1 класі
Кількість учнів у підгрупі- 12
Тема : Іграшки .Літера Hh.
Тип уроку: Формування навичок говоріння.
Мета:
Практична: активізувати у мовленні дітей лексику з теми « Іграшки »; повторити вивчені літери і звуки ; вивчити літеру Hh , ознайомити учнів з особливостями вимови звука / h / .
Розвиваюча: стимулювати комунікативну мотивацію учнів ; розвивати мовленнєву реакцію; зорову і слухову пам’ять; формувати навички говоріння , вживаючи структури “ I have got…”, “ It can…”, It is…”;
Виховна: виховувати активність, вміння працювати в парах ; позитивне ставлення до вивчення англійської мови.
Освітня: розширити мовний запас учнів .
Обладнання: відеопрезентація літери, відеофізкультхвилинки, роздатковий матеріал для індивідуальної та парної роботи, малюнки , іграшки.
Хід уроку
I Підготовка до сприйняття іншомовного мовлення.
1. Організація класу. Привітання.
2. Оголошення теми і мети уроку.
T: Good morning , children! I’m glad to see you!
P: Good morning , teacher! We are glad to see you too.
( Стукіт в двері, заходить клоун)
Clown: Surprise! Hello, children! I’m a clown and my name is Toto!
What is your name?( Знайомиться з учнями)
T: Our clown is very nice and funny! Let’s sing a song”Hello”( звучить пісня, діти співають)
Clown: You have sung very beautifully! I have a present for you! (передає коробку з іграшками)
T: Wow! What is this?
Toys! Magic toys!
Clown: These toys want to see how you know English and do tasks!
Do you like English lesson? ( Yes, we do)
Сподіваюсь, ви покажете їм гарні знання!
Now, I have to go! Bye!
T: Давайте покажемо іграшкам, як ви вмієте працювати!
II Основна частина уроку.
1.Активізація лексичних одиниць у мовленні учнів.
T: Today we will repeat the names of toys!
2.1. Task 1.
T: Let’s play a game” Describe a toy”.
(іду з коробкою з іграшками до учнів)
It is …( green and yellow)
It can…(fly)
- Excellent! (забираю іграшки і ставлю на парту)
2.2.Task 2. “Find a picture and colour it”
- Good! I see, you know these toys!
Now, your task is to find a picture and colour it!
( роздаю по 4 малюнка)
2.3. Task 3. “ Make a puzzle”.(робота в парах)
- The next task is to make a puzzle and say : What is it?
What colour is it?
And what can it do?
( кожній парі даю пазл і діти захищають свою роботу)
2.4. Фізкультхвилинка.( відео)
- You are great! Thank you! Now, let’s have a little break!
2.5. Знайомство з літерою Hh.
- Now, look at the board!( малюнок будинку)
- What can you see?
- It’s a house! Repeat after me! A House!
- Давайте заселимо в нього вивчені літери і звуки!
( малюнок з віконечками на дошці, діти підходять до дошки , беруть літеру і називають її , шукають відповідний звук і чіпляють у віконечка)
2.6. Task 5. Match the letters.( A- H )
- The next task is to match the letters.( завдання роздаю із зеброю)З’єднати велику і малу літери)
2.7. Фізкультхвилинка.( відео)
-I see,you are tired, let’s have a rest.
2.8.Task 6. Знайди тваринку до кожної літери.
( на дошці малюнки тварин і літери)
-Now, match a letter with an animal .
III Підсумок уроку.
1.Підведення підсумків .
2. Завершення уроку.