Тема : Свята. Подарунки на свята.
Мета: Практична:ознайомитиучнів з новими ЛО; Удосконалювати навички
монологічного та діалогічного мовлення, вміння складати речення.
Навчальна : практикувати всі види мовленнєвої діяльності, ознайомити із новими ЛО;
Розвивальна : розвивати інтелектуальні та пізнавальні здібності, різні типи пам’яті: слухову, зорову, оперативну, тривалу, увагу, уяву, вчити працювати у парі, групі, логічно висловлювати думку, формувати почуття гордості за свою сім’ю , розвивати соціокультурну компетенцію.
Виховна : виховувати дбайливе ставлення до членів своєї сім’ї,виховувати культуру співбесіди, такі риси характеру, як доброзичливість, толерантність, активність, повагу і любов до всіх членів родини; виховувати зацікавленість у розширенні своїх знань.
Хід уроку
1.Початок уроку.
Етап 1. Організаційний момент.
Мета : Організувати учнів до роботи на уроці.
Прийом : Вступне слово вчителя, привітання.
Прийом 2 : Оголошення теми та мети уроку.
Етап 2. Мовленнєва зарядка.
Мета : Налаштувати артикуляційний апарат учнів.
Прийом : Активне слухання, відповіді на запитання мовленнєвої зарядки.
Етап 3. Фонетична зарядка.
Мета : Налаштувати артикуляційний апарат учнів.
Прийом : Розвиток усного мовлення учнів.
T.: - And now, let’s learn a new poem.
It’s birthday time, birthday time;
Time for games and time for toys;
Time for happy girls and boys;
Time for cake and present, too;
Time to laugh and say “Thank you”;
- Listen to me carefully ;
- Repeat after me all together;
- Once more;
- Who can repeat this poem;
- Well done!
II. Основна частина.
Етап 1. Ознайомлення з новими ЛО.
Мета : Систематизувати нові ЛО та продемонструвати їх вживання у мовленні.
Прийом : Активне слухання .
Glass – скляний
Doll house - ляльковий будинок
Cup - чашка
t-shirt – футболка
teddy-bear – ведмежа
car - aвтомобіль.
Етап 2. Автоматизація дій учнів з новими ЛО.
Мета : Навчити учнів вимовляти нові ЛО, вживати у мовленні на рівні фрази та читати їх.
Прийом : Підстановка нових ЛО у зразок мовлення.
It’s a (an) glass doll house
interesting book
nice cup
red T-shirt
Етап 3.Фізкультхвилинка.
Мета : Дати можливість дітям відпочити від трудової діяльності.
Прийом : повторення реплік і рухів за диктором.
“Head, shoulders, knees and toes.”
Етап 4. Оволодіння мікро діалогами по темі.
Мета : Навчити учнів складати діалоги з готових реплік .
Прийом : Робота в парах.
Мета 2 . Навчити учнів виразно читати діалог.
Прийом : Повторення реплік за вчителем, читання в парах.
Dan: Have you got a lot of presents for your birthday?
Ann: Yes, I have. I’ve got an interesting book, a doll house, a glass cup and a Tshirt.
Dan: Do you like them?
Ann: Yes, of course.
- Read the dialogue.
- Pupils, listen and repeat it in silence.
- Read the dialogue again.
Етап 5. Виконання тесту перехресного вибору.
Мета : Перевірити рівень сформованості вміння співвідносити графічний образ і його написання.
Прийом : співвідношення графічного образу з його написання.
- Pupils, look at the sentences and name the pictures in them using the letters in brackets.
III. Заключна частина.
Етап 1. Підведення підсумків уроку.
Мета : Підвести підсумки виконаної роботи на уроці.
Прийом : Повідомлення домашнього завдання.
Прийом 2 : Підсумок роботи на уроці.
- Stand up, please!
- You work very hard. Thanks for it!
- Our lesson is over.
- Good bye!
- See you next lesson.