Англійська мова |
|
Урок домашнього читання
«Sleeping Beauty». (Part Two)
5 клас. Урок 60.
Розробка КЗ «Пересічанський ліцей» Дергачівського району Харківської області Тимченко Віри Миколаївни
|
5 КЛАС.
УРОК 60.
(Карп’юк О.Д. Англійська мова: Підручник для 5-го класу загальноосвітніх навчальних закладів (5-й рік навчання) - Тернопіль. «Видавництво «Астон», 2018 - ст.136-137.)
ТЕМА: Свята і традиції.
ПІДТЕМА: Домашнє читання. “ Sleeping Beauty».
МЕТА: Активізувати вживання лексичного матеріалу теми.
Повторити вживання теперішнього та минулого часів дієслова.
Знайомити учнів із казками народів світу.
Удосконалювати навички аудіювання та техніки читання.
Навчати учнів розуміти загальний та детальний зміст тексту.
Продовжувати формувати навички мовлення.
Виховувати любов до художньої літератури.
ОБЛАДНАННЯ: Кольорові картки-фігурки для оцінювання учнів.(Учні отримують
їх за кожну правильну відповідь. В кінці уроку учні отримують оцінки
в залежності від кількості зібраних карток)
Картки з новою лексикою
Аудіо запис тексту
Портрет Шарля Перо
Ілюстрації казок «Спляча красуня», «Царівна-жаба», «Червона
шапочка», «Гансель і Гретель», «Білосніжка», «Троє поросят»
Мультфільм “Sleeping Beauty”(Sleeping Beauty Story & Sleeping Beauty
Songs – Fairy Tales Bedtime Stories for Kids).
ХІД УРОКУ
І. ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ
1. Aim
Today we have a reading lesson. We’re going to read the 2nd part of the famous tale “Sleeping Beauty”. You’ll also practice your listening skills, using new vocabulary and speaking.
2. Warming up
Гра “Guess the tale”.
Клас ділиться на групи по 4 учні. Кожна група учнів отримує картки з назвами казок. Учні слухають уривок з казки. Представник групи показує картку з назвою казки, що щойно почули.
(На дошці закріплені ілюстрації цих казок).
ІІ. ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКА.
1. Check on Homework.
T: Match the two halves of the phrase (pp. 134-135)
2. Reading
Подання тексту для читання. Вправа 1, ст.136-137.
1). Pre-reading activity.
T: Who can you see in the picture on page 137?
Who are the main heroes of this part of the text?
2). Listening and reading.
а). Vocabulary
T: Listen and repeat the new words.
Fence – огорожа
Peddler – торговець
By the side of – на узбіччі
Thick – товстий
At last – нарешті
Hear-heard – почути
Wake up-woke up – прокинутися
Find found – знайти
Shine-shone – світити
b) Listen to a CD and follow the story in your books silently.
c) Read the text. Narrator
Peddler
Prince
Princess Rosamond
3). Post-reading activity.
a) T: Complete the sentences.
b) T: Choose the correct ending.
(Один учень виконує завдання зі зворотного боку дошки. Після виконання завдання учні перевіряють правильність виконання, звіряючись з дошкою).
A) a princess B) a peddler.
4. The prince was
A) hungry B) thirsty.
5. The princess is sleeping because
A) she was very beautiful. B) she pricked her finger.
6. The forest was
A) golden in the light B) dark.
7. The princess was
A) upstairs B) downstairs.
8. The King and the Queen
A) fell asleep B) woke up.
3. Watching video.
T: Watch the 2nd part of the cartoon and tell what the differences are between the book and the video.
ІІІ. ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ.
1.Homework.
Намалювати ілюстрацію до казки.
2. Summarizing.
Did you like the tale?
Why is it good to read books?
РОЗДАТКОВИЙ МАТЕРІАЛ ДЛЯ УЧНІВ
Гра “Guess the tale”.
І.
1.Snow White and the seven dwarfs.
ІІ. Match the two halves of the phrase (pp. 134-135)
ІІІ. Vocabulary
Fence – огорожа
Peddler – торговець
By the side of – на узбіччі
Thick – товстий
At last – нарешті
Hear-heard – почути
Wake up-woke up – прокинутися
Find found – знайти
Shine-shone – світити
IV. Choose the correct ending.
1. The forest was like a fence made of
A) trees B) bushes.
A) a princess B) a peddler.
4. The prince was
A) hungry B) thirsty.
5. The princess is sleeping because
A) she was very beautiful. B) she pricked her finger.
6. The forest was
A) golden in the light B) dark.
7. The princess was
A) upstairs B) downstairs.
8. The King and the Queen
A) fell asleep B) woke up.