Урок "Домогосподарство. Допомога батькам.(4 клас)"

Про матеріал

Відпрацювання ЛО теми; навчання ставити спеціальні запитання до підмета й давати відповіді на них;повторити структури теперішнього неозначеного й теперішнього тривалого часу;

-Розвиток навичок та вмінь усного мовлення по темі, уваги, пам'яті;

-Виховувати любов до праці, цікавість до вивчення іноземних мов.

Перегляд файлу

Тема: Домогосподарство. Допомога батькам.(4 клас)

Мета:

  • Відпрацювати ЛО теми; навчати ставити спеціальні запитання до підмета й давати відповіді на них; повторити структури теперішнього неозначеного й теперішнього тривалого часу;
  • Розвивати навички та вміння усного мовлення по темі, увагу, пам'ять;
  • Виховувати любов до праці, цікавість до вивчення іноземних мов.

Тип: формування мовленнєвих навичок використовувати мовленнєвий матеріал.

Методи: бесіда, демонстрація, контроль, вправляння в мові, ілюстрація, пояснення.

Література:

 

Обладнання: Підручник, робочий зошит, картки для роботи в групах

                                                                  ХІД УРОКУ

І. Організаційний момент.

-Good morning, boys and girls. My name is_______________________________ and today I’m your English teacher.

1.Фонетична зарядка.

- Перед тим як розпочати наш урок, проведемо з вами фонетичну зарядку. А повторимо звук [ai]. Repeat after me [ai].

My kite is white.

My kite is light.

My kite is in the sky.

Now left. Now right.

We see the kite

We see it you and I.

Butterfly, Butterfly

Where do you fly?

So quick, so hight

In the blue blue sky.

- Зіграємо тепер в гру «Піймай звук». Як тільки но чуєте наш звук [ai], плескаємо в долоні.

2. Мовленнєва розминка.

- А зараз скажіть по реченню про себе на англійській мові. Я почну.

- I like to read books in my free time.

ІІ. Основна частина.

1. Перевірка д/з.

- Діти, а зараз пригадаємо слова, які ви вчили на минулому уроці:  tidy up the room, do the cooking, do the ironing, do the washing up, water the plants, fix things, walk the pet, air the room, do the shopping/ do ones shopping, feed the pet. ( За доп.карток)

2. Збагачення словникового запасу.

- And now open your books at page 16. Exercise 1. Listen and read.

Сьогодні ми вивчимо ще декілька нових слів. Отже, перше слово

Early

Repeat after me- early. Early in the morning, to come early. Перекладається воно як –рано. Рано вранці, прийти рано.

Наступне слово

Weekday

 Repeat after me- Weekday

Sunday, Monday, Tuesday, Wednesday, Thursday, Friday, Saturday are weekdays. Ви здогадались, що означає це слово? Правильно, дні тижня.

 - А зараз відкрийте свої словники і запищіть з дошки ці слова.

- Отже як буде на англ.. мові дні тижня?

- А як буде рано?

2. Повідомлення теми та мети уроку.

- Today we are going to speak about house duties in the Browns family. By the end of this

lesson you’ ll be able to speak about the duties in your family.

3. Уведення в іншомовну атмосферу.

 Командна гра.

Учитель розподіляє клас на команди по троє-четверо учнів й роздає кожній із груп

комплект карток із частинами словосполучень зі с. 13 підручника. Учні повинні

швидко скласти словосполучення. Перемагає команда, яка швидше та правильніше

виконає завдання.  

tidy up, the room, do the, cooking, do the, ironing, do the, washing up, water the, plants, fix, things, walk, the pet, air the, room, do the, shopping/ do ones, shopping, feed, the pet.

4. Подання тексту для читання, впр. 1 (с. 16).

1) Етап підготовки до читання.

Бесіда з учнями.

T : What housework do you usually do? What housework do you like doing? Is there housework that you don’ t like doing, but you must do?

2) Етап читання.

T : Look through the text and find the words which refer to housework.

Первинне читання тексту учителем.

Учні знаходять у тексті назви домашніх справ. Потім читають текст ланцюжком.

3) Етап перевірки розуміння змісту тексту.

T: What housework does Mrs Brown/Kate/Bill/Tom do?

Учні відповідають.

5. Спеціальні запитання до підмета.

1) Виконання впр. 2 (с. 17).

А)Учні усно відповідають на запитання вправи за зразком.

Б) Перед тим як виконувати цю вправу, повторимо як утворюється Теперішній тривалий час.( V + ing)

Фізкультхвилинка(електронна)

2) Робота в парах.

Впр. 3 (с. 17).

  • А зараз подивіться на вправу 3. Ви повинні один одному  поставити запитання про розподіл обов’язків у своїх родинах за зразком, поданим у вправі.

6. Робота у зошиті.

 

 

Додаткові завдання

Listening 3. Аудіювання.

T: Listen to what Jane tells about householding and tick (^ ) her house duties in the card.

JANE’S DUTIES

Oh, I often help Mum about the house. I like watering the plants and airing the room. I t ’s

so nice when the room is fresh and clean! Actually I don’t really like tidying up the room

or sweeping the floor, but o f course I have to do it sometimes.

We have a nice cat — William is its name. I t ’ s large and grey and it has green eyes. I like

feeding it, but I hate going out with it because William doesn’ t like walking around especially

when the weather is cold and rainy!

What else I do about the house. I never do the ironing or cooking, Mum usually does it

and I don’t mind, and I can’t fix things — i t ’s Dad’ s duty. Dad also goes shopping on Fr idays.

And I do the shopping some other days.

Які домашні обовязки Джейн.

\ | tidy up the room | | air the room

^ ^ do the cooking | |do the shopping

| | do the ironing | | feed the pet

| | do the washing up | | walk the pet

| | sweep the floor | | water the plants

| | fix things

III. заключна частина уроку

Homework 1. Домашнє завдання.

  • Наш урок завершується. Підведемо підсумки. Які слова ми вивчили? Чого нового навчились? Я дякую вам за урок. Ви дуже добре працювали.
  • The lesson is over. Stand up. Stand straight. Good bye.
docx
Додано
4 липня 2018
Переглядів
936
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку