Урок "Дозвілля. Іграшки"

Про матеріал
Розробка уроку з англійської мови для 1 класу по темі "Дозвілля. Іграшки". Мета уроку Повторити з учнями раніше вивчені назви кольорів та іграшок, рахунок (1-10), вивчити нові назви іграшок (м‘яч, поїзд, робот, барабан, повітряна кулька), вживати у мовленні структури «What is it? It is a ball. What colour is the ball? It is a green ball.», розвивати усне мовлення дітей, зорову та слухову пам’ять, формувати вміння переключатись на різні види діяльності, виховувати допитливість, активність, інтерес до вивчення іноземної мови.
Перегляд файлу

Урок у 1 класі

Тема: Дозвілля (іграшки).

 

Підтема:  У країні загублених іграшок.

 

Мета:  Повторити  з  учнями  раніше  вивчені  назви  кольорів  та  іграшок,

рахунок  (  1-10),  вивчити  нові  назви  іграшок  (м‘яч,  поїзд,  робот,  барабан, повітряна  кулька),  вживати  у  мовленні  структури  «What is it?  It is a ball. What colour is the ball? It is a green ball.», розвивати усне мовлення дітей, зорову та слухову память, формувати вміння переключатись на різні види діяльності, виховувати допитливість, активність, інтерес до вивчення іноземної мови.

 

Обладнання:  карта  подорожі,  малюнки  іграшок,  кольорів,  іграшковий

собака, чарівна скринька і торбинка, комп‘ютер, диск, числові картки.

 

Хід уроку

 

I  Організаційначастина

 

1.  Привітання 

T:  Good morning, children!

P:  Good morning ,good morning

good morning to you

good morning, good morning

I am glad to see you

 

2.  Повідомлення  теми, мети уроку.

На сьогоднішньому уроці ми вирушимо у подорож до країни загублених

іграшок. Повторимо назви іграшок та кольорів,  які вже знаємо і вивчимо

деякі нові назви іграшок.

  Вас зустрічає капітан корабля Блек і пропонує перед вирушенням у мандри

потренувати ваш язичок до вимови англійських звуків.   

II  Основна частина

 

1.  Фонетична зарядка.

           Казочка про язичок.

Містер язичок також любить подорожувати. Одного разу він сів на корабель і

відправився  у  морську  подорож.  Спочатку  його  привітала  зграя  маленьких срібних  рибок  [υ:]  [υ:]  [bə′lυ:n].  Потім  Язичок  побачив  восьминога [ᴧ][ᴧ][drᴧm]. Згодом корабель обігнали чарівні дельфіни [ͻ:] [ͻ:] [bͻ:l].  І ось нарешті  судно  підпливло  до  берега  де  сиділа  велика  черепаха.  [r][r][rͻbͻt].

Над  берегом  пролітала  чайка  [ei][ei][trein].    «Так»  -  подумав  задоволений Язичок, вдома все-таки найкраще.   

 

2.  Уведення в іншомовну атмосферу.

 

T: Капітан нашого корабля представляється вам «Hello! I am Mr. Black.

Nice to meet you!» і хоче познайомитися з кожним із вас. Він пропонує

вам гру «A dog». 

(Учні передають іграшкового  собаку з рук в руки і той, у кого вона

опиняється в руках повинен представити себе «Hello! I am Ann. Nice to meet

you!») 

T: Молодці.  І тепер ми виходимо у відкрите море і одразу ж потрапляємо у чарівне Числове море

3.  Повторення вивченого лексико-граматичного матеріалу.

 

T: -  Let‘s name the numbers (one, two, three, four, five, six, seven, eight, nine,

ten )

T: -  Let‘s count with Ann her potatoes.

 

P:  One potato,two potatoes , three potatoes , four ,

five potatoes, six potatoes, seven potatoes, more.

 

- Гра «What is missed».

(На  дошці  картки  з  числами.  Учні  дивляться  на  картки  пів  хвилини,

запам‘ятовують. Потім вчитель забирає одну з карток непомітно для учнів і

запитує «whatismissed?». Учні повинні назвати число «One» ).

 

 Робота в зошиті ст.35 (замалюй і назви число).

 Фізкультурна  хвилинка 

 

One, two, three look at me.

Hands up, hands down, hands on hips, sit down.

 

T: -  Ми пропливли Числове море і дістались до Затоки кольорів. Давайте

повторимо назви кольорів і вивчені іграшки.

T: - Let‘s name the colours (red, blue, green, brown, grey, black, white, orange,

yellow, pink).

 
T:   What colour is it? 

P:   It is red.

T:   What colour is it?

P:   It is white.

 

- Гра «Colouredfish» . Рибкизаважають нам плисти. Давайте зберемо їх і

випустимо у акваріум на нашому кораблі.

( На дошці розташовані рибки різного кольору. Учні один за одним виходить

до дошки, вибирають певну рибку і назвавши її колір «Itisblue» «опускають»

у акваріум ). 

T: -  Let‘s name the toys.

 

T:   What is it?

P:   It is a car.

T:   What colour is the car?

P:   It is a green car.

 

T:   What is it?

P:   It is a plane.

T:   What colour is the plane?

P:   It is a yellow plane.

 

T:   What is it?

P:   It is a kite.

T:   What colour is the kite?

P:   It is a brown kite.

 

T:   What is it?

P:   It is a top.

T:   What colour is the top?

P:   It is an orange top.

 

4.  Вивчення нової лексики.

 
T: -  Ось ми і дістались країни  Загублених іграшок. Ми знайшли їх. Давайте ж вивчимо їх назви:

-  A ball. It is a ball. It is a red ball. 

 T:   What is it?

P:   It is a ball.

T:   What colour is the ball?

P:   It is a red ball.

 

-  A train. It is a train. It is a black train. 

 T:   What is it?

P:   It is a train.

T:   What colour is the train?

P:   It is a black train.

 

-  A robot. It is a robot. It is a grey robot.

 T:   What is it?

P:   It is a robot.

T:   What colour is the robot?

P:   It is a grey robot.

 

-  A drum. It is a drum. It is a pink drum.

 T:   What is it?

P:   It is a drum.

T:   What colour is the drum?

P:   It is a pink drum.

 

-  A balloon. It is a balloon. It is a blue balloon. 

 T:   What is it?

P:   It is a balloon.

T:   What colour is the balloon.

P:   It is a blue balloon.

 

 Фізкультурна хвилинка.

Song «Head and shoulders».

Head, shoulders, knees and toes, knees and toes.

Head, shoulders, knees and toes, knees and toes.

And eyes, and ears, and mouth, and nose.

Head, shoulders, knees and toes, knees and toes.

 

5.  Закріплення вивченої лексики.

 

  Гра «Stand up and sit down».

Учні  стоять. Вчитель показує малюнок і питає «Whatisit?». Хто правильно

відповідає «Itisaball» сідає на своє місце.

 Гра «Півмалюнка».

 Малюнок закритий аркушем. Вчитель повільно опускає аркуш вниз. Учні

повинні здогадатись, що зображено на малюнку і сказати «Itisaredballoon».

 Гра «Чарівна торбинка».

У вчителя в руках «чарівна торбинка». Він підходить до учня і той дістає з

торбинки  предмет.    Учень  повинен  правильно  його  назвати «It is a green robot».

III  Заключна частина.

 

1.  Підведення  підсумків  уроку.  Ви    молодці.  Мешканці  країни

Загублених іграшок дякують вам і в нагороду дарують свою скриню зі

скарбами. (Кожен учень дістає зі скриньки приз).

 

2.  Прощання з класом.

 

T:   Thank you children for the lesson. Good bye.

P:   Good bye, teacher!

docx
Додано
24 серпня 2019
Переглядів
1203
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку