Урок у 1 класі
Тема: Тварини. Дозвілля
Підтема: Тварини на фермі.
Мета: Вчити назви домашніх тварин; називати їх колір; вживати у мовленні
структури It is a …It is not a … Is it a …? I have got a … I see a … Розвивати
усне мовлення, навички аудіювання, фонематичний слух, зорову та слухову
пам'ять, увагу, мовну здогадку та мовленнєву реакцію, формувати вміння
переключатись на різні види діяльності, стимулювати комунікативно-ігрову
мотивацію. Виховувати активність, допитливість, любов до природи.
Обладнання: малюнок ферми, малюнки тварин, райдуга, іграшковий півень,
мультимедійна презентація, магнітофон, аудіосупрвід.
Хід уроку
І Організаційна частина
1. Привітання
- Good morning, children.
- I‘m glad to see you.
- How are you today? How are you, Sasha (Katia, Andriy)?
II Основна частина
1. Фонетична зарядка
Казочка про язичок
Одного чудового літа жив наш язичок на фермі і було там багато різних
тварин. Гуляв наш язичок по фермі і стомився. Сів перепочити під високим,
крислатим деревом. Раптом по дереву вгору поповзла змія. Повзе і шипить[ʃ-
ʃ-ʃ] sheep. А на дереві гніздечко з пташенятами. Як побачили пташенята змію,
злякались і заплакали по своєму[d-d-d] [ɒ-ɒ-ɒ] donkey [l-l-l] [ж-ж-ж] lamb [t-t-
t] it. А змія все шипить[ʃ-ʃ-ʃ] sheep. Пожалів язичок пташенят і відігнав змію.
Сів знову під деревом. Аж тут почулось[əυ-əυ-əυ] goat. Це прилетів диво-птах
до своїх пташенят. Він подякував язичкові за своїх врятованих пташенят.
Наш язичок усміхнувся йому і пішов далі гуляти по фермі.
2. Повідомлення теми і мети уроку
- І ми з вами, діти, будемо сьогодні гуляти по фермі. Ми повторимо
назви тварин які ви вже знаєте і вивчимо деякі нові назви тварин.
3. Мовленнєва зарядка
(іграшковий півень)
- На фермі у нашого язичка з‘явився новий друг. Look, a rooster.
- Let‘s play with him. Він пропонує нам гру ―Agree with me‖
Зразок:
Вчитель: It is a cat – Yes, it is a cat.
T.- Cl.
It is a dog. – Yes, it is a dog.
It is a cow. – Yes, it is a cow.
T.- P.
It is a pig – Yes, it is a pig.
It is a duck. – Yes, it is a duck.
It is a turkey. – Yes, it is a turkey.
It is a horse. – Yes, it is a horse.
- And now ―Disagree with me‖
Зразок:
Вчитель: It is a goose. – No, it is not a goose.
T.- Cl.
It is a hen. – No, it is not a hen.
It is a cat. – No, it is not a cat.
T.-P.
It is a rabbit. – No, it is not a rabbit.
It is a chicken. – No, it is not a chicken.
It is a rooster. – No, it is not a rooster.
4. Актуалізація опорних знань
- Влітку часто йде дощик, а після дощику, коли посвітить сонечко, на
небі з‘являється райдуга. Погляньте яка гарна, різнокольорова
райдуга над фермою! (малюнок райдуги)
- Let‘s name the colours.
T.-Cl.
Green, yellow, grey, black, brown, red, pink, blue, orange, white.
- Now open your books p.44 ex.1
- Look at the picture. What colours do you see?
- And now look at our rainbow. What colours do you see here?
- Let‘s sing our rainbow. Stand up, please.
( пісня “ Rainbow”)
Sing a Rainbow
Red and yellow and pink and green
Purple and orange and blue
I can sing a rainbow
Sing a rainbow
Sing a rainbow too
5. Вивчення нових слів
(donkey, sheep, lamb, goat)
T.-Cl.
donkey
a donkey
one donkey, two donkeys, three donkeys
It is a donkey.
I see a donkey.
I have got a donkey.
The donkey is grey.
T.-P.
-What is it? (It is a donkey)
6. Гра з м‘ячем
T.-Cl.
(Вчитель кидає м‘яч учневі і називає слово українською мовою. Учень
повертає м‘яч вчителеві і називає слово англійською мовою. Потім вчитель
кидає м‘яч іншому учневі і називає інше слово. Продовжуємо гру.)
6. Фізкультхвилинка
Пісня «Wind the Bobbin Up»
Wind the bobbin up
Wind the bobbin up
Pull, pull
Clap, clap, clap
Wind it back again
Wind it back again
Pull, pull
Clap, clap, clap
Point to the ceiling
Point to the floor
Point to the window
Point to the door
Clap your hands together
1,2,3
Put your hands upon your knees.
8. Закріплення вивченого матеріалу.
1) Гра «Farm Animals Train» (мультимедія)
- Погляньте, діти, на нашу ферму завітав поїзд з тваринами. Кого ж він нам
привіз? Ви повинні послухати і повторити.
- Яких тваринок ви запам‘ятали? Назвіть.
2) Гра «Musical Cards»
(Роздаю дітям картки з малюнками тварин, включаю жваву музику і діти
передають картку сусідньому учню поки грає музика. Раптово зупиняю
музику і запитую дітей, які тримають картку What's this?, спонукаючи їх
назвати слово. Включаємо музику і продовжуємо гру.)
3) Гра ―What is missed?
На дошці вчитель виставляє певну кількість малюнків тварин. Учні
дивляться на картки пів хвилини, запам‘ятовують. Потім вчитель забирає
одну з карток непомітно для учнів і запитує What is missed? Учні
намагаються відгадати Is it a …?)
4) Гра ―On the Farm‖
- А тепер давайте тваринок, котрі є у вас на партах, поселимо на фермі.
Зразок:
Вчитель: Look, I have got a sheep. Thesheepiswhite. (ставлю картку на ‗ферму‘)
- And now you.
9. Пісня «Animal Talk»
- Фермер дуже зрадів, що в нього стільки тварин на фермі і співає.
Поспіваймо і ми з ним.
I‘ve got a dog called Baw-waw.
I‘ve got a cat called Meaw.
I‘ve got a cow called Moo.
And I‘ve got a rooster, too.
This is the way
My animals talk to me.
My dog goes baw-waw, baw-waw
My cat goes meaw, meaw
My cow goes moo
And the rooster cock-a-doodle-doo.
ІІІ. Заключна частина
1. Підсумок уроку
- Тепер, діти, ви можете називати тварин, котрі живуть на фермі та
описувати їх.
- Thank you, children, for the lesson. The lesson is over. Goodbye,children!