8 клас
Урок 17
Тема: Географічне положення України.
Мета: формувати навички вживання нових лексичних одиниць; продовжувати розвивати комунікативні вміння учнів; удосконалювати навички аудіювання; продовжувати удосконалювати навички читання; розширювати уявлення учнів про геополітичні особливості нашої країни; розвивати культуру спілкування; виховувати доброзичливе ставлення до співрозмовника, почуття патріотизму та національної гордості.
Обладнання: підручник, мапа України, комп’ютер, тематичні малюнки, вірш про Україну, Microsoft Power Point презентація «Geographical Position of Ukraine», відеоролик «Be Proud of Ukraine», картки для роботи в групах, для індивідуальної роботи.
Тип уроку: комбінований.
Ukraine
My land is so beautiful and free Ukraine
Ukraine, the dearest land I can see!
When down the river I go boating
And birds are flying high above
I hear a song, and it is flowing
To those trees, the land I love.
Хід уроку
І. Підготовка до сприйняття іншомовного мовлення.
1. Привітання.
Good afternoon, children! How are you getting on?
2. Повідомлення теми і мети уроку.
Today we have an unusual lesson, our class is divided into two groups. The first one is called “Experts” and the other is “Researches”.
The topic of our today's lesson is "Geographical Position of Ukraine ".
By the end of the lesson you should be able to recognize and understand new words and word combinations in the text, to read and understand the gist and details despite the natural difficulties, to talk about the geographical position of Ukraine.
3. Перевірка домашнього завдання.
To check your homeworks, at the end of our lesson I will collect your copybooks.
4. Уведення в іншомовну атмосферу.
Гра «A Handmade Ball». Учні кидають один одному м’ячика і дають відповіді на загальні запитання.
ІІ. Основна частина уроку.
Учні повторюють за вчителем географічні назви. Впр. 1(а), с. 115.
с. 116)
Dear children, look through this map of Ukraine and tell me the main facts that you see there.
Учні вголос читають ланцюжком текст.
Учні усно виконують вправу 2 на с. 116.
Учні виконують завдання на картках.
Учні читають правильні твердження і виправляють помилки у неправильних.
What I know Що я знаю |
What I want know Що я хочу знати |
What I’ ve learnt Що я вивчив |
|
|
|
ІІІ. Заключна частина уроку.
Впр. 3, с. 116.
You should make a dialogue, using questions as a plan and to present it at our next lesson, tomorrow.
What topic did we discuss at the lesson today?
What new information have you learned about Ukraine?
Name one geographical fact you have learned today.