Урок-гра для 2-го класу "Пори року, погода, місяці"

Про матеріал

Дана розробка рекомендована для проведення уроку з учнями 2х класів загальосвітніх шкіл,які проводять навчання за підручником English, автор А. Несвіт.

Перегляд файлу

                                         Тема: Погода, місяці(урок-гра)

         Мета: повторити назви пір року, вивчити назви місяців,вміти відповідати на питання про погоду, вміти описувати погоду, вивчити вірш про пори року, навчитись співати пісню про погоду.

 

        Прилади та матеріали: проектор, мульти-медіа екран, записи з пісеньками мультиками,

 роздаткові картки, картки з малюнками погоди, кульки, голки, картки з домашнім завданням.

 

 

        Організаційний момент: (вступна розмова з учнями)

     Good morning pupils.

     How are you today?

     Who is absent at the lesson?

 

Повторення домашнього завдання

      На сьогодні ви вивчили нові слова « пори року» та «погода». Давайте повторимо їх.

   Я показуватиму вам малюнки, а ваше завдання сказати яка пора року намальована.

(гра 1)

Summer

 

 

 

 

 

 

 

 

           Autumn

 

 

 

 

 

 

 

 

       Spring

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Winter

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

        Молодці! З цим завдання ви справились добре.

 

         Вивчення вірша 

 Для відпочинку ми вивчимо віршик про всі пори року.

 

                                     Spring is green.

                            Summer is brigth,

                            Autumn is yellow,

                            Winter is white.

 

        Кожна з цих пір року має по 3 місяці. Послухайте і повторіть за мною кожну назву.

 

     Вивчення нового матеріалу

Winter- December, January, February

Spring- March, May, April

Summer- June, July, August

Autumn- September, October, November

 

         Читання

Тепер спробуйте прочитати назви місяців.

 

Для того щоб перевірити як ви запам’ятали назви місяців ми пограємо гру.

(гра 2) Клас ділиться на 4 команди, кожна команда отримує кульку з надписаною назвою однієї із пір року. В кожній з кульок знаходяться по 3 клаптики паперу з назвами місяців. Завдання-пробити кульку голкою і поскладати в правильному порядку назви місяців, прочитати їх)

 

        Нові ЛО

Зараз давайте поглянемо у вікно, дайте відповідь на запитання  How’s the weather?-яка сьогодні погода? Для того щоб відповісти на це запитання ми вивчимо нові вирази.

 

     It’s sunny                           It’s cloudy

     It’s rainy                             It’s snowy

     It’s frosty                            It’s warm

     It’s cold

Уважно послухайте слова і повторюйте за мною.

 

Гра(3)

  А зараз ми подивимось мульк-пісеньку і спробуємо всі разом її заспівати із ведмедиком.

 

    How's the weather

It’s sunny

      How's the weather

It’s sunny

      How's the weather

It’s sunny, it’s sunny today.

 

      How's the weather

It’s cloudy

      How's the weather

It’s cloudy

      How's the weather

It’s cloudy It’s cloudy today

 

      How's the weather

It’s snowy

      How's the weather

It’s snowy

      How's the weather

It’s snowy, it’s snowy today.

 

 

     (гра 4) Тепер ми поділимось на 3 команди. (Кожна команда отримує набір малюків і набір надписів.Звдання якомога швидша співставити малюнки і вдповідні надписи з назвами погоди.)

 

Набір 1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Набір 2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Набір 3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

(гра 5)

            Зараз ми зустрінемось з мурашкою Енді і він розповість нам про погоду у своєму лісі. Увага на екран.(мультик про мурашку Енді. Учні допомагають Енді відповісти на питання про погоду).

 

          Говоріння

 Ви гарно вивчили нові слова, тож дайте відповідь на моє запитання: How’s the weather in Dolyna today? (учні по черзі описують погоду)

 

  На завершення уроку ми заспіваємо пісеньку про погоду. Увага на екран.

What’s the weather(2)

Like today(2)

Look outside the window(2)

Can you say(2)

    It’s a sunny(2) sunny day(2)

  Go on in the sunshine(2)

   Play-play-play(2)

It’s a cloudy(2), cloudy day(2)

Better get a weater(2), if it’s cold(2)/

   It’s a windy(2),windy day(2)

   Let’s go fly a kite now(2), fly it high(2)/

It’s a rainy(2), better get a raincoat(2)

It’s all wet(2)

   It’s a snowy(2) snowy day(2)

   Catch your coat and mittens(2)bur-bur-bur(2)

 

Дякую всім за урок. Ваші оцінки…

 

Домашнє завдання  на наступний раз

    -виконати письмово завдання з карток, які я вам роздала.

 

(картки)

 

1. Fill in the missing letter/ вставте пропущену літеру

       Sun…y, r…iny, wind…

 

2. Translate into Ukrainian/ Перекладіть на українську мову

       It is warm .

 

3. Translate into English/ Перекладіть на англійську мову

       Сніжно

________________________________________________________________________________

 

1. Fill in the missing letter/ вставте пропущену літеру

     Cl…udy, wa…m, col…

 

2. Translate into Ukrainian/ Перекладіть на українську мову

       It is rainy .

 

3. Translate into English/ Перекладіть на англійську мову

       Сонячно

________________________________________________________________________________

 1. Fill in the missing letter/ вставте пропущену літеру

       Fro…ty, win…y, c…ld.

 

2. Translate into Ukrainian/ Перекладіть на українську мову

       It is snowy .

 

3. Translate into English/ Перекладіть на англійську мову

       Тепло

________________________________________________________________________________

 

1. Fill in the missing letter/ вставте пропущену літеру

       s…owy, w…rm, sunn…

 

2. Translate into Ukrainian/ Перекладіть на українську мову

       It is cold .

 

3. Translate into English/ Перекладіть на англійську мову

       Морозно

 _____________________________________________________________________________

 

 

1. Fill in the missing letter/ вставте пропущену літеру

       Sun…y, r…iny, wind…

 

2. Translate into Ukrainian/ Перекладіть на українську мову

       It is warm .

 

3. Translate into English/ Перекладіть на англійську мову

       Сніжно

________________________________________________________________________________

 

1. Fill in the missing letter/ вставте пропущену літеру

     Cl…udy, wa…m, col…

 

2. Translate into Ukrainian/ Перекладіть на українську мову

       It is rainy .

 

3. Translate into English/ Перекладіть на англійську мову

       Сонячно

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                     Управління освіти, молоді та спорту

                                        Долинської РДА

                                          ЗОШ  I-III  № 4

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                               Конспект уроку для учнів 2-б класу

                                       Урок-гра

Пори року,Погода, Місяці

 

       Вчитель

                                                                        Струтинська Л.В.

 

 

 

 

 

 Долина 2018р

doc
Додано
17 березня 2018
Переглядів
6233
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку