Урок "Healthy Lifestyle" 11 клас.

Про матеріал

Урок-узагальнення та контроль певних навичок з теми ""Здоровий спосіб життя".

Мета уроку формувати вміння учнів систематизувати, узагальнювати лексико–граматичний матеріал зт еми;формувати прагнення вдосконалення набутих знань та реалізації їх на практиці; удосконалити навички виконання контрольних завдань.


Перегляд файлу

Дата:

Клас: 11

Тема:  Healthy Lifestyle (здоровий спосіб  життя)

Цикл: Узагальнення та контроль певних навичок.

Мета:

  1. формувати вміння систематизувати та узагальнювати лексико–граматичний матеріал з теми;
  2. повторити аспекти написання листа другу та провести контроль навичок письма учнів;
  3. удосконалити навички виконання контрольних завдань;
  4. формувати прагнення вдосконалення набутих знань та реалізації їх на практиці

 

Обладнання: підручник, плакати

Хід уроку

  1. Організація класу. Привітання.
  2. Введення в іншомовну атмосферу.

 

Тeacher: Good morning children! I’m glad to see you! How are you? How do you feel? What can you say about your spirit? Are you OK now?

  1. Основна частина уроку:

 

  1. Повідомлення теми і завдання уроку. Мотивація навчальної діяльності.

 

Teacher:  Today, we’ll speak about our health and body. Nowadays people are more health-conscious than they used to be. Look at the famous quotations. Let’s read & translate them.

Health is better than wealth.

Early to bed and early to rise makes a man healthy, wealthy and wise.

Healthy mind in a healthy body.

An apple a day keeps a doctor away.

Live not to eat but eat to live.

He who has health has hope, and he who has hope has everything.

Eat with pleasure, drink with measure.

A change of activity is the best rest.

What is food for one man is bitter poison to others.

Wealth is nothing without wealth!

 

  1. Активізація лексики з теми:

 

Завдання для учнів:

 

Намалюйте діаграму “Фактори, які впливають на здоров’я”  відповівши на запитання вчителя:

 

  1. Is it true that “Health is the greatest wealth”?
  2. What influences our health?
  3. What does our health depend on?
  4. What does the word “Lifestyle” mean?
  5. Is it a health care system which helps us to improve health?
  6. What factors depend on you and other people?

 

3) Робота учнів у парах(Складання діаграми).

Making the diagram    Factors my health depends on

 

  • genes  we inherit from our parents
  • environment surrounds us
  • lifestyle : our habits

 

 

4) Презентація діаграм учнів з подальшими висновками.

 

Teacher: Let’s sum up our conclusions:

 

Individual choices are more important than any other factor influencing personal health. So as we see it is up to us to make our life healthier.

 

Teacher: Answer the questions:

 

  1. Let’s pay our attention to the habits. What habits can we speaka bout?
  2. What good and bad habits do you know?
  3. What habits do you follow?
  4. Have you got any health problems?
  5. Why are bad habits dangerous
  6. Are there  simple solutions how to maintain healthy lifestyle?
  7. Is there  a wealth of information available online and in print to keep fit?
  8. What should we do?

 

  1. Завдання для учнів:

Дайте поради людині, яка бажає змінити свій спосіб життя використовуючи речення з таблиці.

 Give a piece of advice of healthy lifestyle to ordinary people using the table:

 

Eating Habits

Physical activity

Healthy nutrition must be a part of family's regular routine!

Stay clear of tobacco!

Smoking is associated with severe illnesses!

Find the wight strategy which suits your budget!

Limit soda and fruit drinks!

Eat more food with calcium!

Eat a whole grain food!

Don't eat late at night!

Eat half of your dessert!

Drink water before your meal!

 

Be active!

Do yard work!

Join an exercise group!

Dance to music!

Get a dog and walk it!

 

Combine healthy eating habits with regular exercises!

 

Promote healthy lifestyle!

 

Follow basic principles and be healthy!

 

 

  1. Завдання для учнів:

Складіть власні речення (поради)

Make up your own sentences beginning with

You should ….

It would be better to …

 

  1. Завдання для учнів:

Напишіть листа другу надаючи поради щодо здорового спосібe життя .

Write a letter to your friend giving recommendations how to be healthy.

 

8) Підведення підсумків уроку. Оцінювання учнів.

 

9)Домашнє завдання:

підготувати усне повідомлення з теми За здоровий спосіб життя

повторити .лексику та підготуватись  до контролю монологічного мовлення з тем 1 семестру (Сімейні стосунки” , “ Дозвілля”)

Середня оцінка розробки
Структурованість
5.0
Оригінальність викладу
5.0
Відповідність темі
5.0
Загальна:
5.0
Всього відгуків: 1
Оцінки та відгуки
  1. Лисик Галина Іванівна
    Дякую за добре продуманий урок
    Загальна:
    5.0
    Структурованість
    5.0
    Оригінальність викладу
    5.0
    Відповідність темі
    5.0
doc
До підручника
Англійська мова (10-й рік навчання, рівень стандарту) 11 клас (Карпюк О.Д.)
Додано
21 серпня 2018
Переглядів
3478
Оцінка розробки
5.0 (1 відгук)
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку