Клас: 2
Тема. Іграшка на День народження
Мета: формувати в учнів уміння робити повідомлення на основі
мовленнєвої ситуації, розуміти іншомовне мовлення у найбільш
типових ситуаціях, формувати навички усної взаємодії, пояснити
вживання присвійних займенників his/her. Сприяти розвитку
пам’яті, уваги, спостережливості. Виховувати толерантність при
спілкуванні, бережливе ставлення до іграшок.
Очікуваний результат: учні зможуть реагувати реплікою на отриманий
подарунок та називати чиї іграшки (її чи його)
Соціальна та громадянська компетентність: учні співпрацюють з іншими
для досягнення результату, спілкуючись іноземною мовою
Підручник: Карпюк О. Англійська мова
Обладнання: коробка, карточки іграшок, малюнки хлопчика і дівчинки, ведмедик великий і маленький, м’яч жовтий і зелений, палочки, серця
Хід уроку
Робота над скоромовкою.
Які звуки ви найчастіше чуєте?
Red lorry, yellow lorry. [r ], [l ]
1.Brainstorm
What toys do you know?
2. Game “Match “. The pupils match the pictures with the words on the blackboard.
ball teddy bear
doll train
bike car
3.Game “Guess”. The teacher holds a flashcard so pupils cannot see it. Pupils try to guess, Is it a doll? No, is isn’t. Is it a ball? Yes, it is. When they say the right answer, confirm with the wordcard. The pupil who guesses correctly comes and chooses a flashcard for the class to guess.
4.Game “Food Bingo”. Pupils write 4 toys. The teacher prepares stripes of papers; the toys words are written on them. The teacher chooses one stripe and reads the word. Pupils listen to the words and cross out the word which they hear. The first pupil to cross out all four of their toy words shouts BINGO!
You had to make up a project “My favourite toy”. Now listen to your classmates and choose the best project.
This is a kite. It is green. It is small. This is my favourite toy. I like it very much.
Now you have listened 5 projects so choose the best one. Take the sticks and vote.
The pupils put a stick in one pocket with a name whom project they liked the most.
What can you see on the picture? (a mother and a little boy)
What are they talking about?
(Вчитель дає учням коробку, в якій знаходяться іграшки.)
Фізкультхвилинка
Let’s have a rest now.
One, two, tree Look at me.
Hands up. Hands down.
Hands on hips. Sit down.
What is this song about?
This is a doll. This is a plane. This is a train…
Look at this boy –
He’s got a toy.
Look at the girl –
She’s got a bell:
Ding-dong! Ding-dong…
So, this song is about a boy and a girl, about toys.
Look at the board, this is a boy and this is a girl.
What toys are for boys?
What toys are for girls?
На дошці вчитель прикріплює малюнки хлопчика і дівчинки. А потім прикріплює малюнки іграшок для хлопчиків і малюнки іграшок для дівчаток.
His Her
bike doll
ball teddy bear
train
robot
car
Пояснення вживання слів His Her
Робота у зошиті. Вчитель викликає двох учнів до дошки. Одному з них дає великого ведмедика, а іншому маленького ведмедика. Вчитель просить утворити речення та записати їх до зошита. Потім викликає наступну пару учнів. Одному учневі дає жовту машинку, а іншому синю. Вчитель знову просить утворити речення та записати їх до зошита.
Make up sentences in written form.
His teddy bear is big. Her teddy bear is small.
His car is yellow. Her car is blue.
VI. Повідомлення домашнього завдання
с. 74, впр. 2 читати діалог, с. 75 впр. 5 списати речення
VII. Підведення підсумків уроку
Про що ми сьогодні говорили? Що нового дізналися?
Що найбільше сподобалось? Яке саме завдання?
Choose the most interesting part of the lesson. Take the heart and vote.
Вчитель роздає учням сердечки і просить прикріпити біля того етапу уроку, який їм найбільше сподобався.
Рефлексія учнів
Читання
Розігрування діалогу за допомогою коробки-подарунка
Фізкультхвилинка
Письмо