25.10.2019
Клас 2-Д (3 ) урок за підручником – Т. Будна “Англійська мова ”
Тема: Іграшки.. Місце знаходження іграшок. Рахуємо іграшки
Мета: ознайомити з числами від 13 до 17, відпрацювати питання “How many toys have you got?”, “How much is it” та відповіді, активізувати в мовленні вивчені за темою слова та граматичний матеріал, розвивати навички усної взаємодії та навички сприймання на слух. Виховувати загальну культуру спілкування учнів, інтерес до вивчення англійської мови, повагу один до одного та толерантність.
Очікувані результати: на кінець уроку учні засвоять нові лексичні одиниці, зможуть сказати кількість іграшок, де вони знаходяться, повторять слова за темою та навчаться вживати їх в мовленні.
Обладнання: тематичні картки, мультимедійна презентація, відео для
фізкультхвилинки.
Хід уроку.
T: - Good morning, children.
- I’m happy to see you today!
- How are you today?
- Choose the greeting and say Hello to each other.
Діти вітаються один з одним відповідно малюнків, продемонстрованих вчителем
2. Aim. Повідомлення теми та мети уроку. – 1 min
- Today we’ll revise the names of toys and practise to use them, we’ll speak about numbers. We will count, learn some new words. By the way we’ll sing, dance and play the game.
T: Let’s start from the chant about toys. Учень виходить до дошки та промовляє римівку, решта повторює хлопаючи в долоні.
P: What’s this?
P: It’s a…
4. Main part. Основна частина уроку.
а) Активізація вивченого матеріалу.– 5 min
T: Look at the screen and count. (учні виходять до дошки по черзі та виконують вправу)
b) Робота з новимим ЛО. – 2 min
Ознайомлення з новими словами. Вчитель демонструє на дошці картки з числами.
Т: Listen and repeat the words
c) Відпрацювання лексики - 8 min
T: now it’s time to play (діти біля дошки відмічають хлопавками ті числа, які називає вчитель)
Т: let’s count the toys you have got.
Діти рахують та відповідають на запитання ex.2, p. 25 (підручник)
d) Фізкультхвилинка. “Where is the spider” – 2 min
e) Активізація граматичного матеріалу (on, in, under, by) – 4 min
T: Where is the bird?
Біля дошки вчитель показує місце знаходження пташки, а учні озвучують.
f) Формування навичок сприймання на слух та усної взаємодії - 5 min
T: Take a candy from the box and ask «How much is it?» Then give the money.
g) Фізкультхвилинка. “Pizza man”. – 3 min
h) Формування писемного продукування. Writing – 5 min
Т: let’s do the sums and write.
ex.1, p. 18 (зошит)