Тема: In the park
Мета: розвивати лексичні навички на тему «У парку»; виховувати в учнів вміння співпрацювати; формувати в учнів уміння слухати висловлювання і реагувати на нього; розвивати в учнів уміння ініціювати усну взаємодію для розв’язання конкретного комунікативного завдання;
Тип уроку: вивчення нового матеріалу
Обладнання: підручник, робочий зошит, презентація.
Перебіг уроку
(Verse 1)
Every day
I go to school
I meet my friends
And we all say
(Chorus)
Hello, hello!
How are you?
I'm good, I'm great!
How about you?
(repeat) Na, na, na...
(Verse 2)
Every day
I go and play
I meet new friends
And we all say
(Chorus)
Hello, hello!
What's your name?
Nice to meet you!
Do you want to play?
(repeat) Na, na, na....
https://www.youtube.com/watch?v=gghDRJVxFxU
Tick-tock tick-tock
Ticks jammus clock
Tick tock tick tock
Ticks and ticks his clock
ІІІ. Основна частина.
Path [pɑːθ]- [паСС] доріжка
Grass |ɡrɑːs| - [граас] трава
Flowers |ˈflaʊə| - [флауе] квіти
Bin [bɪn] - смітник
Trees |triː| - [тріі] дерева
Playground |ˈpleɪɡraʊnd| - [плеіграунд] ігровий майданчик
Fountain [ˈfaʊn.tɪn] - [`фаунтін] фонтан
Litter |ˈlɪtə| -[`літе] сміття
https://www.youtube.com/watch?v=q2gT1d_JFR4
I must – я повинна
He must – він повинен
She must – вона повинна
It must – воно повинне
You must – ти повинен, ви повинні
We must – ми повинні
They must – вони повинні
Page 81 Exercise 3.
Page 81 Exercise 4 (робота з дошкою)
Page 82 Exercise 1.
https://www.youtube.com/watch?v=8MPSUFk-u7E
|
|
|
|
|
|
1 |
F |
O |
U |
N |
T |
A |
I |
N |
|
|
|
|
|
|
2 |
L |
I |
T |
T |
E |
R |
|
|
3 |
P |
L |
A |
Y |
G |
R |
O |
U |
N |
D |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
W |
I |
N |
T |
E |
R |
|
|
|
|
|
5 |
T |
R |
E |
E |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
G |
R |
A |
S |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
S |
U |
N |
|
|
|
|
|