2 лютого о 18:00Вебінар: Самооцінювання управлінських та освітніх процесів: нормативні орієнтири та особливості проведення

Урок інформатики за темою "Створення таблиць бази даних"

Про матеріал
Навчальна презентація до уроку інформатики 10(11) класу за темою "Створення таблиць бази даних"
Зміст слайдів
Номер слайду 1

Урок 2. Створення таблиць бази даних

Номер слайду 2

Щоб створити нову базу даних. Запустити СУБД Microsoft Access, oбрати команду Нова база даних. Вибрати місце збереження БД. Вказати ім’я бази даних (Географія_Прізвище)Натиснути Створити

Номер слайду 3

СУБД відразу пропонує надати ім’я файлу бази даних, який матиме розширення .mdb (скорочення від Microsoft Data. Base).

Номер слайду 4

Основним об’єктом СУБД є таблиця, яка створюється для збереження даних у табличному вигляді. Якщо в таблицях потрібно знайти певну інформацію, створюють запит.

Номер слайду 5

Для зручності введення відомостей до бази даних та їх перегляду застосовують форми. Форми нагадують звичайний документ-шаблон, в якому потрібно вписувати дані в зазначені комірки. Результати роботи з базою даних подають у вигляді звіту, який можна вивести на друк або зберегти в текстовому форматі.

Номер слайду 6

Об’єктами СУБД Access є ?

Номер слайду 7

Способи створення таблиць у СУБД Accessу режимі конструктора, де передбачено самостійну розробку структури таблиці;за допомогою майстра, де створення таблиці здійснюється на основі вибору її полів із запропонованих переліків таблиць та полів; шляхом уведення даних, коли поля створюються автоматично відповідно до даних, що вводяться.

Номер слайду 8

Для створення таблиці На вкладці Створення вибрати команду Конструктор таблиць.

Номер слайду 9

Вікно конструктора таблиці розділене на дві частини: у верхній вводять інформацію про поля таблиці — їх імена, типи даних та призначення; нижня частина вікна (із заголовком Властивості поля) демонструє додаткові властивості полів.

Номер слайду 10

Імена полів у таблиці мають бути унікальними. В імені дозволяється застосовувати літери, цифри, пропуски, інші спеціальні символи за винятком: крапки, знаку оклику, квадратних дужок (., !, [, ]). Ім’я поля не може починатися з пропуску й містити більше 64 символів.

Номер слайду 11

Типи даних у СУБД Access. Текстовий, який застосовується для збереження звичайного тексту, що містить не більше 255 символів; · Поле МЕМО призначене для запису великих обсягів тексту й може зберігати до 65 535 символів; · Числовий тип даних застосовується для збереження чисел; · Дата/час призначений для збереження календарних дат і часу; · Грошовий зберігає дані з позначкою валюти; · Лічильник — це спеціальний тип даних для визначення порядкової нумерації записів; · Логічний тип даних забезпечує збереження одного з двох значень: «так» чи «ні». Значення можна змінити на «включено» / «вимкнено», «істина» / «хибність»; · Поле об’єкта OLE призначене для збереження інших об’єктів — електронних таблиць, текстових документів, графічних малюнків, звукових файлів тощо; · Гіперпосилання призначені для створення посилань для переходу до іншого об’єкта, сторінки, документа, форми тощо.

Номер слайду 12

Створення таблиці «Країни»

Номер слайду 13

Створення таблиці «Заповідники»

pptx
Додав(-ла)
Іванова Марина
Додано
4 листопада 2020
Переглядів
117
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку