Математика 3 клас
Тема: Контрольна робота 2.
Мета: перевірити рівень засвоєння учнями навчального матеріалу за темою «Сотня. Усна та письмова нумерація чисел у межах 1000»; вдосконалювати обчислювальні навички, вміння працювати самостійно; виховувати старанність .
Хід уроку
І. Організаційна частина.
ІІ. Повідомлення теми і мети уроку.
ІІІ. Перевірка умінь і навичок.
-
Пригадування правил щодо оформлення контрольної роботи
-
Виконання учнями контрольної роботи.
-
Запиши сусідів чисел: … 134… ; … 546 … ; … 763 … ; …978 …; … 254 … .
-
Порівняй вирази:
600-200 500; 400+500 800 ; 800+200 800-200 ;
100 кг 1 т 200кг 1 ц 600 кг 6 ц
-
Запиши числа:
-
Одна сотня і сім десятків
-
Дві сотні вісім одиниць
-
Десять десятків
-
Десять сотень
-
Шість сотень два десятки і три одиниці
-
Сім сотень і п'ять одиниць
-
Дев'ять десятків і дев'ять одиниць
-
Дев'ять сотень дев'ять десятків і дев'ять одиниць
-
Вісім сотень один десяток і три одиниці
-
Розв'яжи приклади:
567- 500= 200+80 = 467 – 60 =
308- 8 = 731- 31 = 800+ 21 =
-
Запиши величини:
2см = ……мм 3дм = …..мм 25мм = … см ….мм
36 см = …. мм 5 дм 1 см = ….мм 800 мм = … дм
-
Обчисли вирази:
600 см – 300 см = 9дм – 45 см = 1 м – 87 см =
-
Розв'яжи задачу:
Діти зібрали 25 кг яблук. 5 кг яблук вони з'їли, з 6 кг мама зварила компот, а з решти – повидло. Скільки кілограмів яблук використала мама на повидло ?
-
Довжина прямокутника дорівнює 9 см, а ширина – на 6 см менша, ніж довжина. Накресли прямокутник. Знайди його периметр.
IV. Підсумок уроку.
-
Чи були запропоновані вам завдання важкими?
-
У кого які виникли труднощі під час виконання контрольної роботи?
-
Що потрібно знати щоб не будо проблем з розв'язанням завдань?