Урок: "Магазини та продукти."

Про матеріал

Урок з програмної теми: "Харчування". Використано підручник "Prime Time 1" видавництва "Express Publishing".Урок спрямований на закріплення лексичного та граматичного матеріалу з теми.

Перегляд файлу

5 клас

Тема: "Магазини та продукти"

Мета:

Практична:     -Узагальнити матеріал по темі "Магазини та продукти".

                          -Повторити граматичний матеріал. Some/Any.

   -Повторити граматичний матеріал.  Present Simple: have/has, does/doesn’t.

              - Продовжити формувати вимовні навички учнів.

              - Забезпечити в ході уроку повторення засвоєних лексичних одиниць по темі.

                           - Сприймати на слух автентичне мовлення англійською мовою.

Освітня:            -Удосконалювати навички вживання лексичних та граматичних структур в мові учнів з  дотриманням норм іноземної мови.

                         - Продовжити формування загального та філологічного кругозору.

Розвиваюча:   - Розвивати навички розуміння іноземної мови.

                           - Розвивати пам'ять і мислення.

                           - Розвивати комунікативні навички та вміння.

Виховна:         - Навчити дітей адаптуватися в реальних ситуаціях.

            - Виховувати в учнів увагу, віру в себе, в свої здібності.

                          - Виховувати пізнавальний інтерес у учнів.

3.Обладнання: підручник, робочий зошит, словник, презентація з теми, аудіо-матеріал до тексту, роздатковий матеріал.

4. Схематичний план уроку

1. Організаційний момент. Мовленнєво-фонетична розминка

 

1 хв.

 

2. Повторення ЛО з теми.

 

10 хв.

 

3. Повторення граматичного матеріалу some/any.

 

5 хв.

 

4. Фізкультурна пауза

 

1 хв.

 

5. Розвиток монологічного мовлення учнів. Make a shopping list.

 

7 хв.

 

6. Аудіювання.

 

7 хв.

 

7. Перевірка розуміння тексту, тести.

10 хв.

 

8. Підведення підсумків уроку. Оцінки. Домашнє завдання

 

4 хв.

 

I Орг. момент

Мета: повідомлення учням теми уроку, введення в іншомовне спілкування.

Методичний прийом: бесіда з учнями.

 

- Good morning, children and our guests. Sit down, please. Today our English lesson is a little unusual. We have some guests in our class. I am very glad to see you.

- It’s a nice day today, isn’t it? – Yes, it is.

- How are you? – I am fine, thank you.

- Who is on duty today? – I am on duty today.

- What date is it today? -  Today is the 24-th of November.

- What is the weather today? - The weather is good. It is snowy and cold.

The theme of our lesson today is “Shops and products ”.


Today we remember the names of fruits and vegetables, repeat grammar, sing a song, read a Maggie’s letter and do small test at the end of the lesson.  

За кожне виконане завдання вам буде виданий жетон певного кольору: червоний-виконано на відмінно, зелений - виконано добре, оцінка за урок буде залежати від того, яких більше жетонів за урок ви набрали.

Now let`s start working.

2. Мовленнєво-фонетична розминка

 

Мета: повторення вивчених  ЛО.

 

Методичний прийом: учні читають та перекладають назви овочів та фруктів, грають в гру.

 

Look at the blackboard. Увага на екран.

Вимовляємо за вчителем слова хором.

cabbage

orange

corn

carrot

apple

paprika

lemon

pear

need - зверніть увагу на це слово, воно нам сьогодні знадобиться, прочитаємо його ще раз хором.

 

 

Now let`s play!

1)Гра «Естафета»: перед вами на екрані фрукти та овочі, ви повинні сказати, что є у вашого сусіда, а потім, що є у вас  наприклад,

Before you on the screen fruits and vegetables, you should say want your neighbor has, and then what you have, for example

1-й учень. I have an apple.

2-й учень. She has an apple. I have a banana.

3-й учень. He has a banana. I have a ...

Роздати жетони.

2) Завдання: Put the words into the shop departments:

Для кращого закріплення лексичного матеріалу кожного учня видається картка з картинкою і назвою продукту. Необхідно розподілити їх по відділах. Назви відділів написані на дошці. Учитель запитує кожного учня:

Назва відділів:

овочевий   Vegetable department

м'ясний     Meat section

молочний   Dairy department

кондитерський  Confectionery department

Продукти:

milk                  carrots

meat                  lemons

tea                     bananas

corn                   sugar

butter                 salami

sweets               cakes

fish                     chicken

cabbage              tomatoes

coffee                 cheese

ice-cream           sandwich

3) Робота з таблицею «Tastes differ».

Look at the blackboard. Знову увагу на екран.

Ви бачите таблицю.

У верхньому рядку таблиці ви бачите назви фруктів.

Подивіться на ім'я дитини в лівій частині таблиці, і ви побачите, хто з них які фрукти любить і які не любить. Розкажіть про це.

You see a table. In the top row of the table you see the names of fruit. Look at the child's name on the left side of the table and you will see which fruits they loves and and which are dislikes. Tell us about it.

Наприклад: Mary likes ... Mary doesn`t like ...

А тепер кожен з вас повинен сказати, що він любить.

I like ...

Роздати жетони.

3. Повторення граматичного матерілу.

Мета: Відновити знання з вживання some/any.

Методичний прийом: Учні згадують правило, заповнюють пропуски в завданні на підстановку some/any.

Увага на екран.

Згадаємо в яких випадках мі застосовуємо some та any

Та виконуємо тести.

Ми з вами добре попрацювали, відпочинемо трошки, а потім продовжимо нашу з вами роботу.

4.Фізкультхвилинка

Now let`s sing a song!

We`ve got lots of food to eat

These are apples

That is meat

We`ve got lots of food to eat

It`s dinner time

 

We can make a tasty dish

This is butter

Those are fish

We can make a tasty dish

It`s dinner time

 

You can have some food with me

Those are burgers

That is tea

You can have some food with me

It`s dinner time.

Працюємо далі.

5. Розвиток монологічного мовлення учнів. Make a shopping list.

 

Мета: навчити учнів висловлюватися за пропонованою ситуіцією.

 

Методичний прийом: Вчитель пропонує учням зробити фруктовий/овочевий салат, учні повинні розповісти з чого вони його роблять, використовуючи ЛО з теми..

 

Imagine that we had already went to the store, and now we make the salad vegetable or fruit.

- Here is a set of 4 vegetables you choose at least 3 vegetables or fruits for making vegetable salad. Then tell us what you need by using the phrase

 «To make a fruit / vegetable salad I need ...»

Зверніть увагу на те слово, про який я вам говорили на початку уроку. I need - мені потрібно.

7. Перевірка розуміння тексту, тести.

Мета: розуміння тексту на слух.

Методичний прийом: Вчитель читаю текст, роздає учням цей текст, але замість назв продуктів, намальоване його зображення. Учні повинні замінити малюнки на назву продукту.

А тепер ми з вами прочитаємо лист Меггі. З цього тексту ми будемо виконувати тест. Будьте уважні при читанні.

Now we'll read the Maggie’s letter. And then we will do the test. Be attentive.

 

Роздати текст. Читає 1 раз учитель, потім клас.

Hi, I am Meggy.

My favourite food is ice cream. I can eat it every day.

I also love chocolate, cakes and fruit.

Apples and bananas are very nice.

I eat vegetable salads with rice or potatoes.

I don`t eat meat but I like eggs and milk.

I usually drink a lot of juice and a lot of water.

Orange juice is very tasty.

I do not drink much coffee or tea.

А зараз ви будете виконувати тест.

Слухайте мене уважно, що вам потрібно зробити.

Я роздаю вам ті ж тексти, але замість назв овочів і фруктів ви бачите картинки.

Вам потрібно в тесті замінити картинку, яку ви бачите на слово.

Завдання: замініть картинки словами, вставте пропущені слова в пропуски.

Подивіться на екран, ви бачите, за яке у правильних відповідей - скільки балів ви отримаєте.

На виконання тесту я вам даю 7 хвилин, через 7 хвилин я перевірю, як ви впоралися. Ми підрахуємо, скільки балів ви набрали.

Listen to me attentively, what you have to do.

I handed out to you the same text, but instead the names of fruits and vegetables you see the pictures.

You need to write donw the missing  word instead of  the picture in the gaps.

I give you 7 minutes, after 7 minutes I check how you handled it. We calculate how many points you score.

Тест.

Результати тесту.

додаткове завдання

(Використовувалося, після того як всі завдання уроку були виконані і залишився час до дзвінка)

«Find the stranger»

Look at the blackboard. Увага на екран.

Необхідно з кожної групи слів викреслити зайве слово і пояснити, за яким принципом здійснений відбір.

You need to strike out the word from each group of words and explain why you choose it.

Підведення підсумків уроку.

Ми сьогодні повторили назви овочів і фруктів, згадали, як поставити запитання і відповісти на нього, дієслово have-has. Нове слово need.

Today we repeated the names of fruits and vegetables, remember how to ask and answer the question , the verb have-has. New word need. Repeat the grammar: when we use some and any.

Ви сьогодні всі старалися, молодці!

За результатами тесту і роботи на уроці (порахували жетончики) ви отримуєте сьогодні такі оцінки: ...

Today, you really worked hard, well done!

By results of the test and work in the class you get the following marks: ...

Thank you for your work! The lesson is over. See you!

 

 

docx
До підручника
Англійська мова (для спеціалізова-них шкіл з поглибленим вивченням англійської мови) 5 клас (Калініна Л.В., Самойлюкевич І.В.)
Додано
6 вересня 2018
Переглядів
998
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку