Тема: Порівняння чисел. Задача на різницеве порівняння. Складання нерівностей.
Дата: 24.01.2019
Мета: закріплювати знання усної нумерації чисел у межах 20; вправляти у знаходженні пропущених чисел, порівнянні чисел другого десятка; вдосконалювати вміння розв’язувати задачі, креслити відрізки; розвивати просторову уяву; виховувати самостійність.
Обладнання: віяло, ЛЕГО, маршрутний лист, Бараш, Картки для рефлексії
Хід уроку:
І. ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ МОМЕНТ
Продзвенів уже дзвінок.
Він покликав на урок.
Станемо рівненько,
Привітаємось гарненько – «Добрий день».
ІІ. ПОВІДОМЛЕННЯ ТЕМИ І МЕТИ УРОКУ
Швидко міркуємо,
Пишемо охайно всі,
Бо знання потрібні всім.
ІІІ. АКТУАЛІЗАЦІЯ ОПОРНИХ ЗНАНЬ
Мама й вісім малюків.
Скільки з мамою малих?
Порахуй скоріш усіх! (9)
В парку на осиці.
Два чижі відповіли їм
Свистом у ялинці.
Скільки пташок?
Щоб це взнати –
Треба їх порахувати.(8)
Розбудило звірів всіх –
Трьох корів, шістьох баранів.
Скільки вийшло у двір їх?(9)
Десять карасів зловили
З шести юшку ми зварили
І посмажить залишили.
Скільки карасиків підсмажимо ми?
Порахуйте швиденько самі!(4)
П’ятеро діток вертались в село.
Двоє швиденько додому втікли.
Скільки залишилось? Нам підкажи.(3)
Приклади на дошці
10+6 10+4 10+3
10+9 10+5 10+7
На дошці намальовані кульки з записами
1дес.2од 12
1дес.3 од 13
1дес.4 од 14
1дес.5 од 15
1дес.6 од 16
1дес.7 од 17
1дес.8 од 18
2дес. 20
ФІЗКУЛЬТХВИЛИНКА
Тут трава росте висока ,
Тут стежинонька вузька.
Вище руки, вище ноги —
Не проста у нас дорога.
А тепер ідемо боком —
Із підскоком, із підскоком.
Походили на носочках,
А тоді на п'ятах.
Випростали добре спини
І звели лопатки.
IV. ВИВЧЕННЯ НОВОГО МАТЕРІАЛУ
- Діти сьогодні до нас завітав гість , відгадайте хто це?
Складаю вірші гарні я дуже
Вам прочитаю зараз вам друзі
Потрібна наснага, потрібен кураж
Так говорить талант наш (Бараш)
- скільки казкових героїв завітало до нас? (1) З якого мультика?
Давайте згадаємо як пишеться 1 і пропишемо рядочок.
2. Ми отримали смс від Кроша «Бараш, допоможи порівняти числа і розвязати задачку»
Робота за підручником с. 79 № 2
С. 79 № 3(усно)
V. ЗАКРІПЛЕННЯ ВИВЧЕНИХ ЗНАНЬ
1. Робота в парі с.79 № 5.
ПІДСУМОК УРОКУ
Рефлексія «Незакінчене речення»