Дата 03.03.16
План-конспект уроку № 67 в 5 класі
Тема: Time for outdoors Підтема: My favourite outdoor activity
Цілі:
Практична: продовжувати вчити учнів уживати прийменники місця під час розповіді про пригоди та минулі канікули, продовжувати розвиток навичок говоріння, аудіювання в межах теми.
Освітня: поглибити знання учнів з теми „ Outdoor activities “. Розвиваюча: розвивати пам'ять, увагу та мислення.
Виховна: виховувати культуру відпочинку, бажання з користю проводити вільний час.
Обладнання уроку: аудіозапис тексту.
Тип уроку: урок формування мовленнєвих навичок
Схематичний план уроку
І. Вступна частина: підготовка учнів до сприйняття іншомовного мовлення
1)Організаційний момент……………………………………………………..2хв
2) Мовленнєва зарядка……………………………………………..… ……...3хв
ІІ. Основна частина уроку: актуалізація опорних знань
1)Підготовка до аудіювання………………….. …………………………….10хв
2)Аудіювання………………………………………………………………….10хв
3)Перевірка розуміння прослуханого тексту…………………………………..5хв
ІІІ. Заключна частина уроку
1) Повідомлення домашнього завдання………………………………………2хв
2) Підсумки уроку……………………………………………………………...3хв
Хід уроку
Етап 1. Підготовка учнів до сприйняття іншомовного мовлення. Привітання і повідомлення теми та мети уроку.
Мета: залучити учнів до роботи .
Прийом 1. Вітальна бесіда з класом.
T: Good-morning, pupils! I am glad to see you too. You can take your seats. Let’ start our lesson. The topic of our lesson is «My favourite outdoor activities».
Прийом 2. Бесіда з учнями класу
T: Do you like to rest? Do you like camping? What activities do you like to do in summer?
Етап 2. Мовленнєва зарядка
Мета: введення учнів в мовне середовище за темою уроку
Прийом 1. Проведення гри
T: Now let’s play the game « The snake». You must divide this snake into many different words.
footballskiskateswimfishsleighplaymushroomscamp
Етап 3. Підготовка до аудіювання.
Мета: підготувати учнів до сприйняття інформації на слух
Прийом 1. Бесіда з учнями
T: Before listening say what your favourite outdoor activity is.
Where did you did it?
Why do you like it?
Would you like to try something new? Why?
Етап 4. Аудіювання
Мета: розвиток навичок аудіювання
Прийом 1. Слухання тексту
T: Listen to Cathy’s answers to her parents‘questions about the outdoors school and learn what activity is Cathy’s favourite one.
- Would you like to go there again?
- Of course!
Етап 5. Перевірка розуміння прослуханого тексту
Прийом 1. Виконання вправ
T: Now let’s do the exercise 3 on page 175.
Complete the sentences.
T: Now let’s do the exercise 5 on page 175.
Choose to make true sentences about Cathy’s outdoor activity.
Етап 6. Домашнє завдання.
Прийом: пояснення вчителем домашнього завдання та запис його у щоденниках