Урок "Множення складених іменованих чисел, на одноцифрове число".

Про матеріал
Конспект уроку з математики за темою "Множення складених іменованих чисел, на одноцифрове число".
Перегляд файлу

Урок №108. Множення складених іменованих чисел, на одноцифрове число.

Мета: удосконалювати навички множення складених іменованих чисел, виражених в одиницях довжини, маси на одноцифрове число; знаходити значення виразів; розв’язувати задачі; розвивати логічне мислення, пам'ять; виховувати інтерес до математики.

За підручником Математика (2частина),4 клас, Григорій Лишенко

Обладнання:  мультимедійний комплект, картки

Тип уроку: комбінований

Хід уроку

  1.      Організаційний момент

Урок математики розпочинаймо,

Працюйте старанно,

Вперед до навчання!

 

  1.      Мотивація навчальної діяльності

Сідайте всі рівненько. Починаємо працювати. Я бажаю вам успіхів та гарного настрою на уроці.

 

  1.      Актуалізація опорних знань
    1.   Перевірка домашнього завдання
    2.   Повторимо знання таблиць множення: виконайте завдання на картках.
    3.   Усне опитування:

Як називають числа, що записують трьома (чотирма) цифрами?

Назвіть найбільше двоцифрове число.

Яке число наступне за ним?

[Найменше трицифрове число — 100.]

Назвіть найбільше трицифрове число.

[999]

Яке число наступне за ним?

[Найменше чотирицифрове число — 1000.

  1.   Каліграфічна хвилинка:

 Напишіть каліграфічно число, яке містить 15 десятків

  1.   Повторення значень мір довжини та мір маси (на дошці)
  2.   Вирази в кілограмах та метрах :  8 ц =

                                                        4 ц 25 кг =

                                                        58 км 210 м =

                                                        15 км 4 м =

 

 

 

  1.      Вивчення нового матеріалу

4.1 Ознайомся з різними способами обчислення

добутку 15м 26 см * 5

 

 

4.2 Обчисли усно

10 км 010 м · 4 =

30 м 3 дм · 3 =

102 м 20 см · 4 =

Фізкультхвилинка.

5. Закріплення вивченого

5.1 Виконай множення  № 307

C:\Users\ADMIM\Desktop\Новый точечный рисунок (3).bmp

  1.  Розв’яжи задачу.

C:\Users\ADMIM\Desktop\Новый точечный рисунок (4).bmp

 

C:\Users\ADMIM\Desktop\Новый точечный рисунок (3).bmp

  1.      Підсумок
  2.      Д/з На сторінці підручника 58 виконати завдання № 314

7.Рефлексія

 

docx
Додав(-ла)
Сайгак Юлія
Пов’язані теми
Математика, 4 клас, Розробки уроків
НУШ
Додано
17 жовтня 2025
Переглядів
621
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку