Урок "My family" 3 клас, Англійська мова

Про матеріал

Конспект відкритого уроку в 3 класі по темі "My family". (підручник :Карп"юк). Схематичний конспект з урахуванням усіх етапів урока.

Повторити граматичну структуру How old are you / is he / she?; формувати навички говоріння, практично застосовувати лексику з теми; розвивати: розвинути увагу й зорову пам'ять; комунікативні навички; виховувати: вміння працювати в колективі; повагу до оточуючих, інтерес до вивчення англійської мови.

Обладнання: Підручник, тематичні малюнки, відео, презентація.

Зміст слайдів
Номер слайду 1

MY FAMILY

Номер слайду 2

[ a: ] father, are, aunt, grandfather[ æ ] family, dad, granddad, granny[ Λ ] mum, son, love, mother, uncle[ ð ] mother, father, brother, grandmother[ ɔ: ] daughter, your, or, four

Номер слайду 3

Listen to the letter and underline the correct words. 1. His name is Tom/Mike.2. He is from Italy/England.3. He has got a cat/ a family.4. He has got a sister/ a brother.5. His mother is a teacher/ a doctor.6. His father is a driver/ a farmer.

Номер слайду 4

Фізкультхвилинка

Номер слайду 5

Hello Hello What is your name?  My name is… Have you got a family?Yes, I have. Is your family big?Yes, It is. No, it is not. Have you got a mother/ father/sister/brother?Yes, I have. No, I have not. Goodbye. Goodbye Make up a dialogue

Номер слайду 6

Make up sentences using these words. 1. got, family, a, have, I. – I have got a family.2. is, My, family, big. – My family is big.3. have, I, got, a, brother.- I have got a brother.

Номер слайду 7

Homework. Впр.3, с.31 - читати- записати слова в словничок та вивчити їх. Впр.4, с.31 *- відповісти на запитання усно

Перегляд файлу

СЕМЕНІВСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ

 

 

 

 

 

 

Конспект відкритого уроку

з англійської мови у 3 класі

на тему «My family»

 

 

 

 

 

                                  Підготувала

вчитель англійської мови

другої категорії

Сажнєва Тетяна Сергіївна

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

План-конспект відкритого уроку

 

Предмет: англійська мова

Клас: 3

Вчитель: Сажнєва Тетяна Сергіївна

Тема:  My family

  Мета:

практична: активізувати навички вживання лексико-граматичного матеріалу теми, сформувати навички і уміння іншомовної мовленнєвої діяльності (аудіювання, говоріння, читання, письма), ввести в активний словник учнів ЛО по темі;

розвиваюча: розвити інтонаційний слух, навички звуковимови, звуконаслідування, здібність до імітації, чуття мови, пізнавальний інтерес, творчі здібності учнів, психічні процеси: пам’ять, мовлення, увагу, уяву, творче мислення, продовжити роботу над формуванням вміння співпрацювати в колективі, в парах, сприяти розвитку кмітливості, мовленнєвої здогадки;

виховна: виховати інтерес до вивчення і спілкування англійською мовою, почуття відповідальності за колективну справу, ціннісне ставлення особистості до себе, до сім`ї та до праці.

Тип уроку: комбінований

Обладнання: комп’ютер, плакат «Сімейне дерево», малюнки членів сім'ї ,

завдання на картках, картки с транскрипцією, відеоролік “Monkey dance, підручник,     лист для аудіювання.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Хід уроку:

І. Початок уроку.

1. Організаційний момент.

T: Good morning, children!

Ps: Good morning!

T: Good morning, dear guests. Children , greet our guests, please.

Ps: Good morning,  good morning

      Good morning to you!

      Good morning,  good morning

      We are glad to see you!

T: Thank you, sit down , please. I hope you are fine today.  Let’s start our lesson.

 

  1. Оголошення теми, мети уроку.

 T:  Look at the blackboard. ( На дошці фамільне дерево). What can you see?

  Ps: A tree…

 T: You are right, this is a tree. And who remembers what words did we learn at the last lesson? Name them, please.

Ps: a mother, a father, a sister….( учні хором називають слова по темі сім’я, вчитель зриває яблука, які закривають малюнки членів родини )

T: How do you think, what is the topic of our lesson today?

Ps: My Family.

T: Yes. The topic of our lesson is “My Family”. And today we are going:

  • to speak about your families
  • to listen to the text about Mike’s family
  • to read
  • to write
  • and to play games

I think it will be very interesting for you

 

3. Фонетична зарядка.

T: Are you ready for the lesson? Look here, please. Let’s practice some sounds

(учні називають звуки, які розташовані на дошці)

        [ a: ]  father, are, aunt, grandfather

    [ æ ]  family, dad, granddad, granny

    [ Λ ] mum, son, love, mother, uncle

    [ ð ] mother, father, brother, grandmother

    [ ɔ: ] daughter, your, or, four

T: look, listen and repeat after me all together

  1. Мовленнєва зарядка.

T: And now answer my questions, please.

  • What is your name?
  • How old are you?
  • Where are you from?

 

T: And I’m from Ukraine. We all are from Ukraine. Ukraine is like a big family.

  • Have you got a family?
  • Is your family big/small?
  • Have you got a mother/a father/a sister/a brother?
  • What is your mother’s name?
  • What is your father’s name?...

 

 

T: Children, what poems about family do you know?

Учні розповідають віршики, які вивчалися на попередніх уроках по темі сім’я. При потребі вчитель допомагає називаючи першу строчку.

 

This is my father,

This is my mother,

This is my sister,

This is my brother,

Father, Mother, Sister, Brother –

Hand in hand with one another.

 

I love my dear mummy.

I love her very much.

And do you love your mummy?

Of course, and very much.

 

1, 1, 1 – I love the sun.

2, 2, 2 – I love my Mummy too!

3, 3, 3 – My Mummy loves me.

4, 4, 4 – I love her more and more.

I count from 1 – I love the sun.

I count to four – I love my Mummy more!

 

T: Thank you, let’s go on our lesson

 

 

 

ІІ. Основна частина.

 

1.  Перевірка домашнього завдання.

T: Now, children , let’s check up your homework.

Вашим домашнім завданням було підготувати розповідь про свою родину.


Учні розповідають монологи, які вони підготували вдома.

2.  Аудіювання

 

T: Діти, вчора на нашу шкільну електронну скриньку прийшов лист від хлопчика з Англії - Майка Брауна. Він шукає собі друга по листуванню і розіслав листи до всіх українських шкіл. Ваше завдання прослухати його дуже уважно, зрозуміти та виконати завдання до нього.

Please, listen to the letter very attentively because you are going to do some tasks after that.

 

Hello, my friends!

My name is Mike Brown. I am from England. I live in London. I am a pupil and go to school. I have got a family. My family is not very big. I have got a mother, a father and a sister. My mother is a doctor. My father is a driver. My sister is little. She is two. She is very nice. I love my family very much. Right me about your families.

With best wishes, your Mike Brown.

 

T: Did you understand the letter? Ok, listen to the letter ones more, and then do the task: underline the correct words.

(учні прослуховують лист ще раз, а потім виконують завдання, підкреслюють вірний варіант )

 

  1. His name is Tom/Mike.
  2. He is from Italy/England.
  3. He has got a cat/ a family.
  4. He has got a sister/ a brother.
  5. His mother is a teacher/ a doctor.
  6. His father is a driver/ a farmer.

 

T: Now give me your cards.  I’ll checkup and give you the marks. Let’s read the right answers. Look at the screen.

 

  1. Фізкультхвилинка.

T: Children, we work hard and now we have a rest.

Stand up please.

(Діти виконують зарядку під пісню “Monkey Dance”)

Thank you, take your seats.

 

 

  1.     Навчання  читання.

T: Open your books at p. 31, ex.3. Look at the picture. What is it?

Ps: It is a family tree.

T: Yes, but at first let’s remember the words (Пояснення виділених слів: гра “Go to bed” або “Memory”).  Now we’ll read about this family and translate it.

 

  1. Розвиток діалогічного мовлення.

T: Your next task is to make up a dialogue. Зараз вашим завданням буде скласти діалог. Вам потрібно до кожного питання підібрати вірну відповідь.

  Hello,

 Hello,

  What is your name?

 

 My name is…

 Have you got a family?

 

Yes, I have.

 

 Is your family big?

Yes, It is

No, it is not

Have you got a mother/ father/sister/brother?

Yes, I have

No, I have not

Goodbye

Goodbye

 

  1. Письмо

T: Make up sentences using these words. ( Кожному учню роздається картка с завданням)

1. got, family, a, have, I. – I have got a family.

2. is, My, family, big. – My family is big.

3. have, I, got, a, brother.- I have got a brother.

 

T: Let’s check up your sentences, read please.

 

ІІІ. Закінчення уроку.

1. Підсумок уроку.

2. Оцінювання.

3. Домашнє завдання.

Т.:  Please, open you day-books and write your homework!

Діти, наш час закінчився. Відкрийте будь ласка свої щоденники і запишіть домашнє завдання на наступний урок.

Ex.3, p.31 – write and learn the words. Read this text.   

Деякі учні отримують додаткове завдання

Ex.4, p.31 – answer the questions

T: Stand up, please. The lesson is over, good bye!

P.: Good bye!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Середня оцінка розробки
Структурованість
5.0
Оригінальність викладу
5.0
Відповідність темі
5.0
Загальна:
5.0
Всього відгуків: 2
Оцінки та відгуки
  1. Fib Inna
    Загальна:
    5.0
    Структурованість
    5.0
    Оригінальність викладу
    5.0
    Відповідність темі
    5.0
  2. Яловець Юлiя Сергіївна
    Загальна:
    5.0
    Структурованість
    5.0
    Оригінальність викладу
    5.0
    Відповідність темі
    5.0
zip
Додано
3 листопада 2018
Переглядів
4806
Оцінка розробки
5.0 (2 відгука)
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку