Тема: Моє тіло. Повторення вивченого матеріалу.
Мета: практикувати застосування лексичних одиниць з теми «Моє тіло», вчити учнів застосовувати їх у словосполученнях та реченнях; вдосконалювати використання граматичної конструкціїї have got/has got; стимулювати пізнвально-комунікативну мотивацію; виховувати доброзичливість, допитливість.
Обладнання: аудіо-записи, малюнки, картки «Алфавіт, «Частини тіла»», лялька.
Хід уроку
І. Організаційна частина уроку.
T: Good morning, children! Nice to meet you!
Вірш-привітання:
Good morning, good morning,
good morning to you,
Good morning, good morning,
I am glad to see you.
Пісня «Hello-song»
T: How are you?
(Декілька учнів вибірково відповідають)
SS: I am fine, thank you.
T: I hope you are all fine, smile each other and let’s start our lesson.
T: The weather is good, your mood is good too. The topic of our lesson today is “Parts of the body”. You are going:
- to review the words;
- to develop your listening and speaking skills.
A – arms E – eye, ear I – M – mouth
B – body F – face, feet, fingers J – N – nose, neck
C – G – K –
D – H – head, hand L – leg
ІІ. Основна частина уроку.
T: Now. Touch your nose. Touch tour mouth. Touch your ears. Touch your eyes. Touch your hair. Touch tour head.
T: Well, you are attentive.
T: Translate (у швидкому темпі учитель запитує переклад слів): ніс, очі, обличчя, вухо, рот, голова, шия, нога, пальці, руки.
Two little hands go clap, clap, clap;
Two little feet go tap, tap, tap;
Two little eyes are open wide,
One little head goes side by side.
T: Діти, якщо я хочу сказати, що в мене є або я маю, я використовую фразу:
I have got… (запис на дошці).
І навпаки – якщо я хочу сказати, що у мене чогось нема, я кажу:
I have not (haven’t) got… (запис на дошці).
Якщо ж він, вона або воно (неістота) чогось не має, ми кажемо
He|she|it has not (hasn’t) got… (запис на дошці).
Учні по черзі витягають по одному слову з магічної торбинки і розповідають, що є у них і у сусіда, використовуючи структури «have got/has got».
Пісня «Head, shoulders, knees and toes…»
ІІІ. Заключна частина уроку.
T: I have got a face. I have got two eyes. I have got a nose. I have got two ears.
Name: What have you got?
(Відповіді учнів за бажанням)
T: Now. Look at this doll. (Учитель показує ляльку).
Name: What has she got?
S1: She has got a face.
S2: She has got a nose.
S3: She has got two eyes.
S4: She has got two ears.
S5: She has got a small mouth.
T: Our lesson is over. Good bye, children.
Пісня «Good bye song»